CreditOn.lv ir ātro kredītu izsniedzēja zīmols, kurš pieder SIA ”MD Investīcijas” (Reģ. nr. 40103283854). Zīmols savu darbību sāka 2010. gada 1. aprīlī ar sākuma kapitālu 477,9 tūkstošu eiro apmērā. MD Investīcijas finanšu jomā nav vērojama ne līdzekļu samazināšanās, ne liela izaugsme. Pēc neto apgrozījuma uzņēmums ierindojas 2998. vietā starp visiem uzņēmumiem Latvijā. CreditOn ir daļa no Creamfinance grupas. Tā apvieno īstermiņa aizdevējus Latvijā, Gruzijā, Čehijā, Polijā un Slovākijā. CreditOn ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Kā viens no 12 nebanku kredītdevējiem šajā biedrībā, CreditOn arī ir apsolījies ievērot godīgas komercprakses principus un darboties ar mērķi veicināt nozares attīstību un vairot klientu uzticību ātro kredītu izsniegšanas kompānijām. Pēc medijos atrodamās informācijas, CreditOn gan ir nācies saskarties ar problēmām, kas varētu būt saistītas ar negodīgu komercpraksi. Anonīma uzņēmuma kliente portālam Tvnet.lv bija iesniegusi sūdzību, par to, ka uzņēmums izplatot nepatiesas akciju ziņas ir apmānījis klienti. Nepatiesa ziņa bija saistīta ar reklāmas kampaņu, kas, iespējams, veicināja bezatbildīgu kredītu aizņemšanos. Lai gan šī situācija tiek skaidrota ar sistēmas tehnisku kļūdu, kompensācija klientei netika izmaksāta.

Lai pieteiktos aizdevumam pie CreditOn ir jāreģistrējas uzņēmuma mājaslapā – www.crediton.lv. Mājaslapai ir ļoti pievilcīgs un pārdomāts dizains. Visu informāciju par aizdevumu, kredītu nozari un pašu uzņēmumu mājaslapā ir ļoti viegli atrast. Reģistrēto klientu dati tiek aizsargāti ar SSL šifrēšanas tehnoloģiju. Lai sazinātos ar CreditOn iespējams zvanīt uz tālruņa numuru 27250001 vai 27250002 kavētu maksājumu gadījumā. Elektroniski to var izdarīt rakstot e-pastu uz adresi info@crediton.lv, rakstot Skype (creditON.lv) vai darba laikā izmantojot tiešsaistes čata un jautājumu sadaļas palīdzību. CreditOn darba laiks ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz 22.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00. Latvijā uzņēmumam ir tikai viens galvenais birojs un tas atrodas Rīgā, Uriekstes ielā 2A-24. Ar CreditOn var norēķināties, naudu pārskaitot uz vairākiem banku kontiem. Klients var izvēlēties sev izdevīgāko – Swedbank, Citadele, SEB banka, Nordea vai Norvik. Ja klientam ir bankas konts kādā no šīm bankām, tad iespējams izvairīties no starpbanku maksājumu komisijas. CreditOn sastopams arī sociālajā portālā Facebook.com. Zīmola lapai ”man patīk” uzspieduši vairāk nekā 900 portāla lietotāji.

CreditOn saviem klientiem piedāvā ātros kredītus un kredītlīniju. Ātros kredītus iespējams iegūt 5 līdz 300 eiro apmērā, aizņemoties pirmo reizi un 5 līdz 600 eiro apmērā, ja tiek aizdevums tiek veikts atkārtoti. Turklāt pirmais aizdevums pie šī kredītdevēja ir bez komisijas maksas. Atmaksas termiņš šiem īstermiņa aizdevumiem ir no 1 līdz 40 dienām. Kredītlīnijas aizdevuma summu iespējams iegūt tādā pašā lielumā, bet atmaksas termiņš var būt tikai viens – 6 mēneši. Procentu likme jeb ātro kredītu gadījumā komisijas maksa katram aizdevumam tiek aprēķināta atsevišķi, jo ir nozīme aizdevuma lielumam un atmaksas termiņam. Ja klients saprot, ka aizdevumu nevarēs atmaksāt laicīgi, tad CreditOn piedāvā iespēju atmaksas termiņu pagarināt, samaksājot attiecīgu komisijas maksu. Kavējot aizdevuma atmaksu, tiek aprēķināti soda procenti – 2% no aizdevuma summas par katru kavēto dienu. Kredītu pie CreditOn iespējams nokārtot pat 30 minūšu laikā. Ja pieteikums tiek nosūtīts uzņēmuma darba laikā, tad atbilde klientam tiek sniegta 15 minūtes. Un, ja klienta bankas konts ir tajā pašā bankā, kurā ir viens no CreditOn kontiem, tad naudas pārskaitījumam arī nevajadzētu ilgt vairāk par 15 minūtēm. Ja klients pieteikumu nosūta ārpus darba laika, tad tas tiek apstrādāts nākamās darba dienas rītā.

Lai aizdevuma saņemšana pie CreditOn būtu veiksmīga, ir jāatbilst vairākiem nosacījumiem. Ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam 20 līdz 70 gadu vecumā. Vajadzīgs atvērts konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā telefona pieslēgums jebkurā no Latvijas tīkliem. Reģistrējoties arī jānorāda personas dati, e-pasta adrese, darba vieta un ieņemamais amats kā arī informācija par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Visu pārējo, saņemot pieteikumu, izvērtēs uzņēmuma speciālists.