SMS kredīts

Populārākie kredīti Latvijā, kuri saņemami ar SMS palīdzību.


Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez % Max pirmo reizi Maksimālā summa LNKA biedrs Min/max vecums Darba laiks
5 min 50 – 1500 € 1500 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min 5 – 300 € 425 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00

 

Mūsdienās, kad tehnoloģijas aizvien turpina attīstīties un kad cilvēki arvien meklē jaunas iespējas un veidus, kā padarīt ērtākas un vienkāršākas dažādas nodarbes, un kā atvieglot dzīvi kopumā, visu sfēru uzņēmumiem ir jāattīstās līdz ar tehnoloģijām un to sniegtajām iespējām.

Piemēram, nebanku sektora kreditētāji ir noreaģējuši un sapratuši, kas ir nepieciešams mūsdienu cilvēkam, piedāvājot iegūt kredītu, izmantojot tikai īsziņas pieteikumu. SMS kredītam, tieši tāpat kā visiem ātrās kreditēšanas pakalpojumiem, piemīt visas tās kvalitātes, kuras meklē ikviens mūsdienu cilvēks – ātrums, ērtība un vienkāršība. Viss, kas nepieciešams šī aizdevuma iegūšanai, ir mobilais telefons, tā operatora tīkla pārklājums un pavisam nedaudz laika reģistrācijai. Šo īpašību esamība ir padarījusi šo kreditēšanas veidu par vienu no populārākajiem finanšu līdzekļu aizņemšanās veidiem.

Kā jau vienmēr, pieprasījums rada piedāvājumu, tāpēc arvien vairāk nebanku kreditoru, papildus esošajiem pakalpojumiem, piedāvā arī īsziņas aizdevuma opciju, radot konkurenci, kuras ietekmē patērētājs vienmēr ir tikai ieguvējs. Tomēr nebanku kreditēšanas jomā patērētājs ir ieguvējs tikai tādā gadījumā, ja māk saprātīgi rīkoties ar sniegto aizdevumu – ja rīkojas nepārdomāti un vieglprātīgi, sabojā savu kredītvēsturi, kļūstot par zaudētāju, jo tādējādi ir sabojājis arī visas iespējas iegūt aizdevumu uz izdevīgu nosacījumu pamata nākotnē.

Īsziņas kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir jāaizņemas atbildīgi un pārdomāti, izvērtējot savas personīgās iespējas to laicīgi un pilnīgi atmaksāt.

Kas ir SMS kredīts?

 • Tas ir viens no nebanku sektora kreditoru aizdevumu veidiem jeb, precīzāk, aizdevuma pieteikšanas un iegūšanas formām. Proti, cilvēkiem ir iespēja pieteikties kredītam ne tikai tieši apmeklējot izvēlētā kreditētāja filiāli vai nosūtot pieteikumu internetā, bet arī ar mobilā telefona palīdzību, nosūtot uz aizdevēja norādīto numuru pieteikuma īsziņu. Pieteikšanās SMS kredītam notiek, izmantojot pieteikumu īsziņas formā, kurā tiek ietverti gan burti, gan cipari, norādot vēlamo aizdevuma apmēru, atmaksas termiņu un personas paroli. Kodētais pieteikums tiek izanalizēts, un tiek lemts par aizdevuma piešķiršanu vai nepiešķiršanu, pēc pavisam neilga laika ieskaitot to pieprasītāja bankas kontā.
 • Šis aizdevums tiek izsniegts 10 līdz 60 minūšu laikā kopš pieteikuma īsziņas nosūtīšanas, un šo laiku nosaka katrs kreditors individuāli.
 • Tā apmērs, atkarībā no kreditora noteikumiem, mēdz būt no 1 EUR līdz 1500 EUR.
 • Tā atmaksas termiņš, tāpat kā visu ātro kredītu atgriešanas laiks, ir vidēji 30 dienas. Arī īsziņas aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt, savstarpēji vienojoties ar kredītdevēju.
 • Jāuzsver, ka SMS kredīts un “SMSCredit.lv” nav sinonīmi – aizdevumus ar īsziņas starpniecību piedāvā arī daudzi citi ātro kredītu izsniedzēji kā, piemēram, “Vivus.lv”, “CreditOn.lv” un “ViaSMS.lv”.

Kādiem priekšnosacījumiem ir jāatbilst aizdevuma pieprasītājam?

 • Kritērijus, kādiem jāatbilst potenciālajiem klientiem, katrs kreditors nosaka individuāli, balstoties uz kompānijas filozofiju, tās personīgo un kreditēšanas sfēras kopējo pieredzi. Atkarībā no katra kredītdevēja noteikumiem, potenciālajam klientam:
  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai vismaz rezidentam;
  • Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Jābūt aktīvam telefona un bankas konta numuram, kura kontā ir vismaz viens eiro cents konta aktivizācijai;
  • Jābūt pietiekošiem un regulāriem ienākumiem;
  • Nedrīkst būs slikta kredītvēsture;
  • Nav vēlams izmantot aizdevumu citu aizdevumu segšanai.

Kā pieteikties šim aizdevumam?

 • Lai attaisnotos SMS aizdevuma izslavētās īpašības, diemžēl, sākumā ir jāvelta mazliet laika reģistrācijai, pēc kuras gan personai ir visas iespējas kandidēt uz kredītu jebkurā laikā un jebkurā vietā, tikai nosūtot kreditētājam ziņu. Arī atkārtotas nepieciešamības gadījumā nākotnē jums vairs nebūs jāreģistrējas, bet gan tikai jānosūta konkrētajām kreditoram ziņa. Ja laika gaitā būsit mainījuši savas domas un vēlēsities izmantot cita aizdevēja pakalpojumus, reģistrācija būs jāatkārto jaunā kredītdevēja mājaslapā. Reģistrācija ir iespējama tikai Online jeb tiešsaistē, tāpēc, ja jūsu datoram vai mobilajam telefonam nav interneta pieslēguma, reģistrēties šim aizdevumam nebūs iespējams.
  • Sameklējiet internetā īsziņas aizdevēju mājaslapas vai arī izmantojiet mūsu sagatavotās nebanku kreditētāju salīdzinošās tabulas un salīdziniet tajās pieejamo informāciju.
  • Kad esat izvēlējušies savām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko kreditoru un tā pakalpojumus, atrodiet tā mājaslapā vietni, kurā var veikt reģistrāciju. Reģistrēšanās laikā parasti ir jānorāda tādi personas dati kā vārds, uzvārds, personas kods, bankas konta numurs, iespējams, ikmēneša ienākumu apmērs maksātspējas novērtēšanai, un tāda kontaktinformācija kā elektroniskā pasta adrese un telefona numurs.
  • Kad esat veikuši iepriekšminētos soļus, gaidiet, kad uz jūsu norādīto telefona numuru tiks atsūtīts reģistrācijas kods, kas jāievada mājaslapā noteiktā vietā, tādējādi apstiprinot jūsu identitāti un reģistrāciju.
  • Kad esat ievadījuši reģistrācijas kodu, nosūtiet uz kreditora norādīto bankas konta numuru aktivizācijas maksu, kas parasti nav lielāka par 0,01 EUR. Nosūtot aizdevējam šo summu, jūs, pirmkārt, aktivizējat savu profilu un iespēju saņemt SMS aizdevumu un, otrkārt, kreditors precizē un apstiprina jūsu bankas konta numuru, kas, iespējams, manuālās reģistrācijas laikā ir ievadīts nepareizi.
  • Kad esat nosūtījuši kreditētājam aktivizācijas maksu 0,01eiro centa apmērā, nedaudz uzgaidiet līdz tas apstiprina jūsu bankas kontu.
  • Ja esat veicis visus iepriekš minētos nosacījumus, uz konkrētā aizdevēja norādīto telefona numuru varat nosūtīt SMS kredīta pieprasījuma īsziņu. Kā jau iepriekš minēts, pieteikuma īsziņa parasti sastāv no konkrētiem burtiem un cipariem, kuru kombinācijā ir iekodēts jūsu vēlamā aizdevuma apmērs un tā atmaksas termiņš, kā arī jūsu parole. Jāatgādina, ka arī īsziņas nosūtīšana kreditoram nav bez maksas, tāpēc, ja esat priekšapmaksas kartes īpašnieks, katru reizi pirms pieteikuma nosūtīšanas pārliecinieties, vai jūsu kartes līdzekļi to atļauj.
  • Uzgaidiet pāris minūtes līdz jūsu bankas kontā tiks ieskaitīti jums piešķirtie finanšu līdzekļi.
  • Rīkojieties ar aizdevumu pēc savas sirds patikas, taču nezaudējiet modrību un neaizmirstiet par tā pilnīgu un laicīgu atmaksu!

Kādas ir šī aizdevuma priekšrocības salīdzinājumā ar citiem aizdevuma veidiem?

 • SMS kredītu iespējams saņemt jebkurā laikā, atrodoties jebkurā pasaules vietā, no kuras iespējams nosūtīt īsziņu, proti, kurā ir kāda operatora tīkla pārklājums jeb tā saucamā uztveršanas zona;
 • Tā iegūšanai nav nepieciešams interneta pieslēgums, izņemot reģistrācijas brīdi;
 • Šis aizdevums ir vienas īsziņas attālumā, kas ievērojami palielina tā pieejamību un iegūšanas ērtību;
 • Tas nonāk personas bankas kontā vien pāris minūšu laikā;
 • Ir iespējams pagarināt tā atmaksas termiņu;
 • Laicīgi un pilnīgi nokārtojot kredītsaistības ar konkrēto aizdevēju, tas katru reizi var arvien palielināt jūsu kredīta limitu, kas sniedz iespējas ar katru reizi aizņemties arvien lielāku un lielāku aizdevuma summu.

Neatkarīgi no jebkura aizdevuma, tostarp arī SMS kredīta, pozitīvajām priekšrocībām, vienmēr apzinieties un atcerieties arī kredītsaistību riskus. Pirmkārt, izvērtējiet, vai jums tiešām ir nepieciešami finanšu līdzekļi no kreditētājiem, un, otrkārt, jebkurā aizņemšanās gadījumā esiet atbildīgi un kredīta atmaksu veiciet regulāri un pilnīgi!

Pēdējo reizi atjaunots: