Ātrie kredīti bez darba vietas

Piesakoties pie šiem aizdevējiem, iespējams, saņemsiet kredītu arī bez darba vietas.


Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez % Max pirmo reizi Maksimālā summa LNKA biedrs Min/max vecums Darba laiks
15 min 100 – 10000 € 10000 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min 1000 – 15000 € 15000 € 18 – 75 D:  09:00 – 18:00
B:  Brīvs
Ferratum logo 10 min 10 – 3000 € 3000 € 20 – 75 D:  08:00 – 20:00
B:  09:00 – 18:00
10 min 5 – 300 € 425 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
5 min 50 – 1500 € 1500 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
15 min 100 – 3000 € 3000 € 18 – 75 D:  09:00 – 19:00
B:  Brīvs

  
 • Tas ir īstermiņa aizdevumu veids, kuru izsniedz tikai nebanku sektora kreditori.
 • Tas ir interneta jeb online kredīts, kuru iespējams saņemt tikai ar interneta tiešsaistes starpniecību, saukts arī par operatīvo finanšu palīdzību ar mikro aizdevumu.
 • Tā priekšrocības ir ātrums, ērtība, vienkāršība, kas izpaužas faktā, ka to ir iespējams iegūt 10 līdz 15 minūšu laikā no pieteikšanās brīža, aizdevuma pieteikšana notiek internetā, kreditora mājaslapā, aizpildot speciāli izveidotu pieteikuma formu, kas sniedz iespēju izvairīties no pamatīgas birokrātijas, iesniedzot un aizpildot daudz un dažādus dokumentus, reģistrācija notiek pieteikuma aizpildīšanas brīdī un tā izmaksā nieka 0,01 EUR, tā saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne kādi citi ienākumus apliecinoši dokumenti un atskaite par aizdevuma izlietošanas mērķiem.
 • To iespējams pieteikt jebkurā diennakts laikā, tomēr saņemt to ir iespējams laikā no pulksten 07:00 rītā līdz 23:00 vakarā.
 • Tā vidējais atmaksas termiņš ir 30 dienas, ko ir iespējams pagarināt par konkrētu samaksu, bet maksājumu kavēšanas gadījumā kredītņēmējam tiek piemērotas soda sankcijas.
 • Tā apmērs mēdz būt no 1 – 10000 EUR, kas ir atkarīgs no konkrētā kredītdevēja nosacījumiem. Godīgiem un apzinīgiem klientiem no reizes uz reizi kreditori mēdz piedāvāt palielināt kredīta limitu.
 • Potenciālajam klientam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas pilsonim vai rezidentam ar stabiliem ikmēneša ienākumiem, kuram ir aktīvs bankas konts ar vismaz vienu eiro centu tajā, kuram nav sabojātas kredītvēstures un kurš negrasās ar šo aizdevumu nokārtot kādas citas savas kredītsaistības.
 • Tā gada procentu likme jeb GPL ir vairāki simti procentu, tomēr tas nav objektīvs rādītājs, jo tas tiek aprēķināts pēc novecojušas ilgtermiņa aizdevumu procentu likmju aprēķināšanas formulas.
 • Tā kā par šī aizdevuma izlietojuma mērķi kreditētājs nav jāinformē, tad to iespējams izmantot jebkādiem mērķiem.

Kredīts bez darba vietas

zaudeju darbu
 • Pirms jebkura aizdevuma izsniegšanas gan banku, gan nebanku sektora kreditori savā potenciālajā klientā vērtē divus svarīgākos aspektus – tā kredītvēsturi un maksātspēju.
 • Kā zināms, sabojāta kredītvēsture ir pats populārākais un diemžēl arī būtiskākais šķērslis, kas kavē vai pat padara neiespējamu aizdevuma saņemšanu. Sabojāt kredītvēsturi ir pavisam vienkārši – nokavēts vai neveikts kāds kredīta maksājums sabojā klienta kredītvēsturi un iekļauj to parādnieku sarakstā. Šie parādnieku saraksti jeb datubāzes ir brīvi pieejamas ikvienam kreditētājam un būtiski atvieglo to darbu, izvērtējot savus potenciālos klientus. Šajā datubāzēs ir redzama visa kredītvēsture vairāk nekā 10 gadu garumā un tā ietver ne tikai nenokārtotās kredītsaistības, bet arī visus kredīta maksājumus ar tā termiņiem, pēc kuriem var spriest par debitora maksājumu disciplīnu. Lai atteiktu kredītu, nav pat vajadzīgas nenokārtotas kredītsaistības – pietiek arī ar sliktu maksājumu disciplīnu, kas liecina par debitora neorganizētību, paviršību un neuzticamību.
 • Ikvienam kreditētājam ir pieejamas ne vien jau pieminētās parādnieku datubāzes, bet arī tādi informācijas avoti, kuros ir apkopoti potenciālā klienta darba attiecību un ienākumu dati. Šāda informācija ir iegūstama, sadarbojoties ar Valsts ieņēmumu dienestu un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru. Šī informācija tiek izmantota potenciālā klienta maksātspējas izvērtēšanai. Ja pieejamā informācija attiecīgās situācijas nav pietiekoša, nereti klientam tiek lūgts uzrādīt arī savu bankas konta izrakstu, kurā atspoguļoti ienākumi un izdevumi vismaz pēdējo 6 mēnešu laikā. Bankas konta izraksts tiek lūgts īpaši tajos gadījumos, kad klientam nav oficiālas darba vietas un darba algas, bet, iespējams, ir citi ienākumu avoti un veidi, par kuriem VID un VSAA nav detalizēti informēti.
 • Kā zināms, darba alga ir tikai viens no iespējamajiem ienākumu veidiem. Ikvienam cilvēkam var būt arī tādi ienākumi veidi kā pensija, stipendija, sociālie pabalsti, ienākumi no īpašuma īres, honorārs jeb autoratlīdzība, apdrošināšanas atlīdzība, ziedojumi, vecāku vai kādas citas personas piešķirti finanšu līdzekļi, kā arī tā saucamā “aplokšņu alga”, kas oficiāli nekur netiek uzrādīta.
 • Kas nav mazsvarīgi, tiek vērtēti arī klienta izdevumi, jo, kā zināms, personai var būt lieli ienākumi, bet tā var dzīvot neapdomātu un izšķērdīgu dzīvi, iztērējot vairāk nekā saņemot. Ja izdevumi pārsniedz ienākumus, iespējams tāpēc šai personai ir nepieciešams aizdevums?
 • Analizējot potenciālā klienta ienākumus un izdevumus, tiek vērtēta tā maksātspēja jeb kredītspēja. Kredītspēju raksturo personas ikmēneša ienākumu atbilstība ikmēneša kredīta maksājumam, proti, ja personas ikmēneša ienākumi ir tik regulāri, lai nosegtu maksājumus visu aizdevuma termiņu, un tik pietiekami, lai pilnībā nosegtu ikmēneša maksājumu normu, kā arī tādā apmērā, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas vēl paliktu līdzekļi iztikai, persona var tikt uzskatīta par kredītspējīgu.
 • Kā nākas secināt pēc iepriekš minētā, darba vietas neesamība nav šķērslis, lai saņemtu aizdevumu, ja vien jums ir citi, kredītam piemēroti ienākumi un nav sabojāta kredītvēsture.

Ātrais kredīts bez darba vietas

 • Kā jau iepriekš tika teikts, pirms aizdevuma piešķiršanas potenciālā klienta kredītvēsturi un maksātspēju vērtē kā banku, tā arī nebanku kreditori, tikai, jautājums, cik lielā mērā katrs to dara? Sabiedrībā valda uzskats, ka aizdevumus pie nebanku kreditoriem iespējams iegūt ātrāk un vienkāršāk nekā pie banku aizdevējiem tieši tā iemesla pēc, ka nebanku sektorā kredītvēsturei un kredītspējai netiek pievērsta tik liela uzmanība un tām netiek piešķirta būtiska loma. Pirms pāris gadiem, iespējams, tā bija, tomēr, pieaugot kreditēšanas jomas iegrožošanai un normatīvajai regulēšanai no valsts puses, arī nebanku kreditētāju aizdevumu piešķiršanas kritēriji ir kļuvuši stingrāki un nopietnāki, lai aizsargātu patērētāju tiesības un pasargātu kompāniju no finansiālā riska. Šo iemeslu dēļ daudzi kreditori vispār vairs nepiedāvā aizdevumus personām bez darba vietas, lai izvairītos no iespējamajām problēmām. Šādā situācijā zaudētāji ir gan kreditētāji, gan patērētāji.
 • Ja tomēr atkal jāsalīdzina banku un nebanku kredītu piešķiršanas kritēriji un to pieejamības pakāpe, tad nebanku kreditoru pakalpojumi vēl joprojām ir tie, kas sabiedrības dažādām grupām ir pieejamāki. Šo pieejamību veido nebanku kreditētāju aizdevumu piešķiršanas tehnoloģijas un metodes, piemēram, SMS kredīts ir iegūstams tikai ar vienas īsziņas nosūtīšanu, bet ātrajam kredītam ir iespējams pieteikties ar interneta starpniecību kā datorā, tā arī viedtālrunī. Vēl aizvien ir arī nebanku kreditori, kas nepiedāvā nevienu no iepriekš minētajām opcijām tieši tā iemesla dēļ, lai izvairītos no bezatbildīgas aizņemšanās un līdz ar to arī finansiālā riska. Lūdzot aizdevumu klātienē, potenciālā klienta identitātei, kredītvēsturei un kredītspējai tiek pievērsta lielāka uzmanība, nekā tas ir virtuālajā vidē.
 • Piesakoties ātrajam kredītam, protams, arī ir jāreģistrējas un jānorāda dažādi personas un ar aizdevumu saistīti dati, tomēr tehnoloģiskās barjeras dēļ kredītvēsture un kredītspēja tiek vērtētas vispārīgi, balstoties tikai uz speciālā pieteikuma formā norādīto informāciju, tādējādi neiedziļinoties, iespējams, būtiskās detaļās, kas paaugstina aizdevumu pieejamību un iespēju tos saņemt ikvienam, neatkarīgi no to darba vietas un ienākumiem. Fakts, ka kredītvēsture un kredītspēja netiek pienācīgi novērtētas, ir izskaidrojams arī ar aizdevumu piešķiršanas ātrumu, kas vairākumā gadījumu aizņem nieka 10 – 15 minūtes. Vai tiešām šajā laikā tiek izvērtēts un izanalizēts viss iepriekš minētais? Noteikti, ka nē, tomēr jāatzīst, ka arī aizdevumu summas un atmaksas termiņi nav lieli, kas būtiski samazina kreditētāja finansiālo risku un atļauj izsniegt aizdevumus arī personām bez darba un ienākumiem.
 • Kā jau iepriekš teikts, jebkuru kredītu, tostarp arī ātro, iespējams iegūt arī bezdarba apstākļos, ja vien personai ir citi, aizdevumam adekvāti ienākumi, ar kuriem nosegt ikmēneša kredīta maksājumus, kā arī persona atbilst citiem kredītdevēja nosacījumiem.
 • Tomēr, ja personai nav ne darba, ne citi ienākumu avoti, tai nav ieteicams nekāds aizdevums, pat ātrais kredīts, jo aizdevums taču ir arī jāatmaksā, bet, ja personai nav nekādu finanšu resursu, loģiski, ka to nebūs iespējams izdarīt – persona ne vien sabojās savu kredītvēsturi, liedzot sev iespēju nākotnē saņemt jebkādu aizdevumu, bet arī nonāks nebeidzamā parādu jūgā, kas var novest līdz darīšanām ar parādu piedzinējiem vai, vēl ļaunāk, tiesu.
 • Neskatoties uz abpusējiem riskiem, tomēr ir vairākas kompānijas, kas oficiāli izsniedz ātros kredītus personām bez darba vietas un kas ir apskatāmi un salīdzināmi mūsu izveidotajā tabulā.
 • Ja personai nav darba vietas un citu ienākumu avotu, ātro kredītu ieteicams ņemt tikai tādā gadījumā, ja tā vēlas apmeklēt kādus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus, atrodas darba meklējumos un ir pilnīgā pārliecībā, ka tuvākajā laikā iegūs atalgotu darbu vai kādus citus ienākumu avotus, ar kuru līdzekļiem iespējams nosegt aizdevumu.
 • Citās situācijas noteikti jāapzinās milzīgais risks un atbildīgi jāizvērtē savas personīgās iespējas aizdevumu atmaksāt!

Kāpēc šāds pakalpojums ir pieejams?

Ātrais kredīts bez darba vietas būtībā ir tas pats aizdevums, tikai šī ir tāda, kā papildus kategorija vai nosacījums, kurā aizdevēji piedāvā klientiem aizņemties pat tad, ja viņiem nav patstāvīga darba vieta. Latvijā bezdarba līmenis jebkurā brīdī ir no 5 % līdz pat 20 % un tas savukārt nozīmē to, ka šie 5-20 % no Latvijas darbspējīgo iedzīvotāju nav oficiālas darba vietas, un patiesībā patiesais bezdarba līmenis parasti pat ir vēl augstāks, kas tikai nozīmē to, ka cilvēki, kas ir bez darba nevarētu saņemt aizdevumus, ja nebūtu kreditoru, kas tādus izsniedz. Protams, aizņemoties, kad tev nav darba vieta ir riskantāk, bet cilvēkiem būtu jābūt iespējai to darīt, ja viņi tā vēlas.

Bez darba vietas nenozīmē bez ienākumiem!

Bet galvenais iemesls, kāpēc šādam pakalpojumam mūsu tirgū būtu jābūt ir tas, ka termins “bez darba vietas” nenozīmē “bez ienākumiem”. Ir taču dažādi veidi, kā cilvēkiem saņemt ienākumus sākot ar ēnu ekonomiku un nelegāli nostrādinātiem cilvēkiem līdz dažādiem pabalstiem, ienākumiem no kapitāla vai investīcijām un mantojumiem. Cilvēks, kurš, piemēram, saņem regulāru bezdarbnieka pabalstu 8 mēnešu garumā noteikti, ka varēs atmaksāt šādu īstermiņa kredītu, jo viņa ienākumi var tikt uzskatīti par stabiliem pat tad, ja viņš patiesībā ir bezdarbnieka statusā! Tieši tāpēc cilvēkiem vajadzētu saprast, ka bez darba vietas nenozīmē bez ienākumiem, bet ja cilvēki prasa, vai iespējams saņemt kredītu bez patstāvīgiem ienākumiem tad gan atbilde ir negatīva, jo pat tad, ja kāds uzņēmums kļūdas pēc šādu aizdevumu izsniedz, kā gan tu spēsi to atmaksāt?

Vai tev vajadzētu aizņemties ja tev nav darba?

vai man vajadzetu aiznemties? Līdz šim mēs noskaidrojām, ka pat tad, ja tev nav darba vieta ir iespēja, ka tu vari aizņemties naudu, jo lai gan ne visi kreditori piedāvā šādas iespējas, bet izmēģinot pietiekami daudz vietas tev aizdevumu saņemt noteikti izdosies. Bet vai tev vajadzētu aizņemties jau ir pavisam cits jautājums un uz to atbilde arī nav nemaz tik vienkārša. Ja tev nav darba pašlaik, bet tev ir sarunāts kāds gadījuma darbs vai arī ilgtermiņa darba vieta un tu esi visai drošs, ka šie plāni neizjuks, tad kredītu bez darba vietas paņemt un pēc tam arī atmaksāt nevajadzētu būt problēmām. Bet ja tu pat neplāno iegūt darbu un gribi aizņemtos, lai varētu sevi uzturēt, vispār nedomājot par nākotni un to, kā tu šo kredītu atmaksāsi, tad noteikti es tevi gribētu atturēt no šāda aizņēmuma izdarīšanas. Protams, tu tik un tā to varēsi saņemt un neviens tevi nevar apturēt, jo ātrie kreditori izsniedz tikai naudu un to, ko tu ar šo naudu dari vairs nav viņu interese. Bet viņiem interesē, lai tu naudu laicīgi atdotu, un ja tā nav tad tiek uzkrāti soda procenti un soda naudas, kas beigu beigās tevi var iedzīt daudz dziļākos parādos. Tāpēc pirms aizņemies padomā, vai tiešām tu varēsi atmaksāt vai tomēr to nespēsi un tu gribi tikai izklaidēties par brīvu, kas dzīvē nav iespējams.

Pēdējo reizi atjaunots: