Naudas aizdevumi

Ātrais naudas aizdevums visām dzīves situācijām. Saņem gan skaidru naudu, gan ar pārskaitījumu uz kontu tikai 15 minūšu laikā. Salīdzini un izvēlies visizdevīgāko!


Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez % Max pirmo reizi Maksimālā summa LNKA biedrs Min/max vecums Darba laiks
15 min 100 – 10000 € 10000 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min 1000 – 15000 € 15000 € 18 – 75 D:  09:00 – 18:00
B:  Brīvs
15 min 100 – 5000 € 5000 € 18 – 80 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min 100 – 5000 € 5000 € 18 – 70 D:  08:00 – 22:00
B:  08:00 – 22:00
Ferratum logo 10 min 10 – 3000 € 3000 € 20 – 75 D:  08:00 – 20:00
B:  09:00 – 18:00
5 min 50 – 1500 € 1500 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
24 stundas 500000 € 500000 € 18 – 70 D:  08:00 – 17:00
B:  Slēgts

   Naudas aizdevums, jeb kredīts ir finanšu pakalpojums, kurā kāds uzņēmums vai privātpersona, jeb kreditors aizdod naudu kādam citam uzņēmumam vai privātpersonai (debitoram) un par šo pakalpojumu pieprasa ikmēneša procentu maksājumus. Aizdevumi var būt dažādi un nekur nav noteikts, ka tiem būtu obligāti jāizmanto naudu, jo aizdot var arī dažādas citas mantas, bet tā, kā nauda ir galvenais apmaiņas līdzeklis tad mūsdienās visi kreditori izsniedz tikai naudu. Kredītus mēs izmantojam visdažādākajām vajadzībām un mūsdienās lielākā daļa cilvēku aizņemas naudu gan dažādiem īstermiņa gan ilgtermiņa tēriņiem. Un bez šiem aizdevumiem būtu ļoti grūti veikt dažādus lielus pirkumus, kā arī vienmēr, kad rastos finansiālas problēmas būtu nepieciešams prasīt palīdzību ģimenei vai draugiem.

Kas ir Aizdevums?

Aizdevums pašos savos pamatos ir finanšu pakalpojums ilgākam termiņam un, lai gan ir pieejami arī īstermiņa aizdevumi, tomēr ar vārdu aizdevums parasti mēs saprotam tieši ilgtermiņa kredītus. Šiem finanšu pakalpojumiem tiek noteikti konkrēti termiņi un arī noteiktas gada procentu likmes, kas tad arī atšķir tos no vienkāršas naudas iedošanas, jo ikviens, kas aizdod naudu vēlas par šo pakalpojumu saņemt kādu atlīdzību. Un, lai gan šie procent maksājumi nav nekādi lielie, tomēr tie ir pietiekoši, lai ilgākā termiņā tev būtu jāatdod diezgan liela naudas summa, jo procenti parasti tiek aprēķināti vai nu par mēnesi vai arī par gadu un, ja tev tiek aprēķināti vairāki šādi procenti tad kopējā naudas summas, kas tev ir jāatdod ir visai iespaidīga. Naudas aizdevumu pielietojums ir ļoti plašs un mēs varam šos kredītus vai nu izmantot īstermiņa izdevumu nosegšanai vai arī izmantot šo naudu kāda biznesa uzsākšanai vai arī pasīvo ienākumu radīšanai. Vislabākie aizdevumu izmantošanas veidi ir tieši tie, kur nauda tiek likta lietā, lai no tās gūtu kādu finansiālu labumu, nevis vienkārši notriekta kādās izklaidēs.

Kas ir īstermiņa aizdevums?

Īstermiņa aizdevumi ir kredīti, kurus izsniedz uz termiņu, kas ir īsāks par vienu gadu un tie ir paredzēti dažādu neparedzētu maksājumu veikšanai un izkļūšanai no dažādām grūtām situācijām. Pie šīs kategorijas pieder gan ātrie aizdevumi gan arī aizdevumi internetā, ko mēs plašāk pazīstam, kā ātrie kredīti. Bet arī tādi mazāk zināmi pakalpojumi, kā kredītlīnija un kredītlimits, kā arī patēriņa kredīti bieži vien ir ar termiņiem, kas īsāki par vienu gadu un tāpēc tiek pieskaitīti pie šiem īsa termiņa aizdevumiem. Naudas apjoms, ko iespējams saņemt ar šo kredītu veidu nav pārāk liels un parasti tas ir mazāks par 1000 Eiro, bet dažos retos gadījumos ir iespējams arī aizņemties līdz pat 5000 Eiro lielus kredītus, tomēr tad noteikti būs nepieciešama ienākumu apjoma uzrādīšana un arī nopietnāka kredītvēstures izpēte. Īstermiņa kredītsaistībām ir arī vēl dažādas apakš kategorijas, kā:
  • Aizdevums no 18 gadiem – Šie ir kredīti, kurus iespējams saņemt no 18 gadu vecuma un šāda kategorija ir nepieciešama tāpēc, ka lielākā daļa nebanku aizdevēju ir uzstādījuši tādu nosacījumu, ka personas, kas jaunākas par 20 gadiem nevar saņemt kredītus. Bet tā, kā Latvijas likumdošanā nekur nav teikt, ka nedrīkst izsniegt kredītus jauniešiem kuri tikko sasnieguši 18 gadus, tad ir arī tādas kompānijas, kas šos aizdevumus vēl jo projām izsniedz!
  • Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi – Tad nākamā kategorija ir aizdevumi, kurus izsniedz pat tad, ja tev ir negatīva, jeb slikta kredītvēsture. Pēc dažādiem datiem var noprast, ka pat trešdaļai Latvijas iedzīvotāju ir sabojāta kredītvēsture un tas parasti nozīmē to, ka jaunus kredītus vairs saņemt nebūs iespējams. Bet tā, kā nebanku aizdevēji ir gatavi uzņemties lielākus riskus, tad arī viņi piedāvā šādu pakalpojumu.
  • Bezprocentu aizdevums – Pirmais aizdevums bez maksas, jeb bezprocentu aizdevumi ir vēl viena ļoti meklēta kategorija, kurā patērētājiem kreditori piedāvā saņemt naudu un par to nemaksāt procentu maksājumus. Šie pakalpojumi parasti ir pieejami tikai pie nebanku kreditoriem, bet tie var labi noderēt dažādos gadījumos.
  • Aizdevums bez ķīlas – Tā, kā vēl jo projām pastāv arī līzingi un citi kredītu veidi, kur ir nepieciešama mantiska ķīla, tad cilvēki bieži vien meklē arī aizdevumus, kurus tad ir iespējams saņemt bez ķīlas un pamatā visus šos ātros kredītus un patēriņa kredītus var saņemt bez ķīlas un bez galvotāja.
  • Aizdevums bez darba vietas – Un pēdējā kategorija ir aizdevums bez oficiālas darba vietas, kas ir nepieciešams dažādu gadījuma darbu strādniekiem, kā arī tiem, kuriem nāk pasīvie ienākumi. Un, lai gan parasti visi kreditori vēlas zināt tavu ienākumu apjomu, tomēr ir arī tādi, kuri ir gatavi izmiegt kredītus bez šīs informācijas.

Kas ir ilgtermiņa aizdevums?

Ilgtermiņa aizdevums, savukārt, ir kredīts, kur tev ir iespējams saņemt daudz lielāku naudas apjomu uz ilgāku laiku , kā arī ar mazākiem procentu maksājumiem. Šie ilgtermiņa aizdevumi var tikt izmantoti dažādu lielāku kustamo un nekustamo īpašumu iegādei, kā arī, protams, izklaidei vai kādiem citiem mērķiem, kādi tev ir nepieciešami. Ilgtermiņa kredīti ir dažādi un ar dažādiem nosacījumiem, un tos ir iespējams saņemt gan no bankām gan privātajiem, nebanku aizdevējiem un atkarībā no tā, kādas ir tavas vēlmes tad arī tev nāksies izvēlēties, kur šo kredītu saņemt. Aizņemties lielākas naudas summas mums nevajag tik bieži, bet ik pa pāris gadiem rodas situācijas, kur ir nepieciešama papildus nauda un ja nav izveidoti iekrājumi, tad nekas cits neatliek, kā tikai ņemt kredītu. Ilgtermiņa aizdevumiem parasti ir nepieciešams nopietnāks klienta maksātspējas izvērtējums un tāpēc tādas lietas, kā kredīts bez darba vietas vai arī ar sliktu kredītvēsturi, šiem ilgtermiņa aizdevumiem nav iespējams. Arī saņemšanas periods šiem aizdevumiem parasti ir ilgāks un labākajā gadījumā būs dažas stundas, bet var gadīties, ka pat ir jāgaida vairākas dienas, kamēr tu šo naudu saņemsi savā kontā. Atkarībā no maksātspējas tad arī ir dažādas kredītu summas, kuras tad tu vari saņemt bet parasti arī šie ilgtermiņa kredīti nepārsniedz 10 tūkstošu atzīmi, jo tik liela nauda jau ir vajadzīga tikai tiešām lieliem pirkumiem, kā automašīnai vai mājoklim un tiem jau ir savi aizdevumu veidi, kas būs daudz izdevīgāki!

Kā saņemt aizdevumu internetā?

Ja tu vēlies saņem interneta, jeb online aizdevumu tad tev no sākuma ir jāizdomā cik daudz naudas tu vēlies saņemt un pēc tam jādodas uz kādu ko aizdevumu salīdzināšanas portāliem(tādiem, kā Compeuro.lv) un tur esošajās tabulās jāatrod tieši tas piedāvājums, kas tev būs visizdevīgākais. Protams tu vari arī pa taisno doties uz kreditora mājas lapu, bet tad tu zaudēsi iespēju salīdzināt aizdevumus un tādā veidā neiegūsi pašu lētāko un labāko piedāvājumu. Kad tu esi atradis savu īsto kreditoru tad tev ir jādodas uz šīs iestādes mājas lapu un jāizvēlas gan naudas summa, ko tu vēlies aizņemties gan arī termiņš uz cik ilgu laiku tad tu vēlies šo aizdevumu saņemt. Un kad tas būs izdarīts tad tev būs jāreģistrējas, ievadot savu e-pasta adresi, telefona numuru un vēl citas lietas. Pēc reģistrācijas, tev būs jāapstiprina savs konts, nosūtot vienu centu uz kreditora bankas kontu un, ja aizdevums tev tiks piešķirts tad 10-20 minūšu laikā šī nauda tiks ieskaitīta tajā bankas kontā, no kura tad tu arī šo vienu centu kreditoram nosūtīji. Kopējā aizņēmums saņemšanas sistēma ir visai vienkārša un tev nevajadzētu rasties nekādām problēmām, piesakot un saņemot šo naudas summu.

Aizdevumi privātpersonām

Aizdevums privātpersonai ir pakalpojums, kurā tu, kā privātpersona, vari saņemt naudu. Būtībā jau visi iepriekš minētie pakalpojumi ir tieši domāti privātpersonām, jo juridiskām personām, jeb uzņēmumiem jau šie aizdevumu veidi ir pavisam savādāki. Tā, kā ja tu vēlies saņemt naudu tad droši izmanto augstāk esošo tabulu un izvēlies aizdevēju, kas tev liekas izdevīgākais un uzticamākais pēc tās informācijas, ko mēs šeit sniedzam! Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savu spēju laikā atmaksāt šo naudu, ko tu saņem!

Pēdējo reizi atjaunots: