Par uzņēmumu

Latvijas Hipotēka ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA „Latvijas Hipotēka”. Uzņēmums tika dibināts 2008. gadā, bet sākotnēji tā nosaukums bija SIA „Bankas.lv”. 2010. gadā uzņēmuma nosaukums mainījās uz SIA „AIZDEVUMU FONDS”, bet kopš 2013. gada tas darbojas ar pašreizējo nosaukumu. Uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40103162565 un tā apmaksātais pamatkapitāls ir 426 900 EUR. SIA „Latvijas Hipotēka” darbojas kreditēšanas un nekustamo īpašumu jomās, bet uzņēmuma specialitāte ir aizdevumu izsniegšana pret nekustamā īpašuma ķīlu. Uzņēmuma misija ir nodrošināt iespēju privātpersonām un uzņēmējiem saņemt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu ātri un ērti visā Latvijas teritorijā, piedāvājot piemērotu procentu likmi. Uzņēmuma finanšu rādītāji ir stabili. Pēdējo gadu laikā ir audzis uzņēmuma neto apgrozījums, tīrie ieņēmumi un aktīvu vērtība. Tā kā uzņēmumam ir diezgan šaura specialitāte, tas nav pašu populārāko nebanku kredītdevēju vidū. Uzņēmums nav LNKA (Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas) biedrs.

Uzņēmuma adrese ir Rīga, Brīvības gatve 226 – 9 un uzņēmuma oficiālā mājas lapa ir www.latvijashipoteka.lv. Sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem var zvanot pa tālruņiem +371 80009991 vai +371 67565050 vai rakstot uz e-pastu [email protected] Uzņēmuma mājas lapā ir pieejama arī iespēja nosūtīt elektronisku vēstuli. Uzņēmums strādā katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00. Uzņēmuma mājas lapa ir ļoti vienkārša gan dizaina, gan satura ziņā, tomēr tajā ir iespējams atrast visu nepieciešamo informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī neskaidrību gadījumā ir iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem tur par mājas lapā.

Piedāvājumi

Latvijas Hipotēka piedāvā gan kreditēšanas, kad citus finanšu pakalpojumus. Bez kredītu izsniegšanas Latvijas Hipotēka darbojas nekustamo īpašumu nozarē, piedāvājot, palīdzību nekustamo īpašumu pārdošanā, uzpērkot īpašumus, izsniedzot kredītu līdz īpašuma realizācijai vai piedāvājot īpašuma maiņas iespējas. Vēl uzņēmums piedāvā finanšu risinājumus situācijās, ja īpašums nonāk līdz izsolei un palīdzību kredītņēmējiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās.

Kreditēšanas pakalpojumus Latvijas Hipotēka piedāvā gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Privātpersonām tiek piedāvāti sekojoši kredītu veidi:

*REKLĀMA
  • Hipotekārais kredīts neplānotiem izdevumiem – paredzēts, lai iegādātos konkrētu pirkumu vai izpildītu kādu mērķi.
  • Kredīts mājokļa remontam – paredzēts, lai atjaunotu savu mājokli vai nekustamo īpašumu.
  • Kredīta īpašuma iegādei – paredzēts, lai iegādātos māju, dzīvokli vai citu nekustamo īpašumu.

Kā nodrošinājums visiem minētajiem kredītu veidiem tiek izmantota nekustamā īpašuma ķīla. Kredīta apjoms ir līdz 75% no ieķīlātā īpašuma tirgus vērtības, uz termiņu līdz 10 gadiem. Kredīta procentu likme ir atkarīga no dažādiem faktoriem, kā, piemēram, kredīta summas, aizdevuma termiņa, klienta kredītvēstures un klienta ikmēneša ienākumu apjoma, bet minimālā procentu likme ir 2,5% gadā.

Uzņēmums piedāvā arī tādus kreditēšanas pakalpojumus kā kredītu apvienošana un pārkreditācija.

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Lai saņemtu jebkuru no minētajiem kredīta veidiem, kredītņēmējam ir jābūt vismaz 21 gadu vecam Latvijas rezidentam ar stabiliem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi, taču katrs kredīta pieteikums tiek izvērtēts individuāli. Tas nozīmē, ka kredīts var tikt piešķirts arī personām, kuru ienākumi vai kredītvēsture neatbilst nosacījumiem, bet tādā gadījumā procentu likmes būs augstākas. Lai pieteiktos kredītam ir jānorāda sekojoši dati:

  • Vārds, uzvārds
  • E-pasts
  • Tālrunis
  • Vēlamā aizdevuma summa un termiņš
  • Nekustamā īpašuma (ķīlas) veids
  • Kopējās kredītsaistības pie citiem kreditoriem
  • Īpašuma adrese

Noformējot kredītu tiks pieprasīti arī dokumenti, kas pierāda klienta personību, maksātspēju un nekustamā īpašuma esamību un tirgus vērtību.

Kredītus ir iespējams saņemt kredītiestādes darba laikā – darba dienās no 9:00 līdz 18:00.