Par uzņēmumu

Latvijas Hipotēka ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA „Latvijas Hipotēka”. Uzņēmums tika dibināts 2008. gadā, bet sākotnēji tā nosaukums bija SIA „Bankas.lv”. 2010. gadā uzņēmuma nosaukums mainījās uz SIA „AIZDEVUMU FONDS”, bet kopš 2013. gada tas darbojas ar pašreizējo nosaukumu. Uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40103162565 un tā apmaksātais pamatkapitāls ir 426 900 EUR. SIA „Latvijas Hipotēka” darbojas kreditēšanas un nekustamo īpašumu jomās, bet uzņēmuma specialitāte ir aizdevumu izsniegšana pret nekustamā īpašuma ķīlu. Uzņēmuma misija ir nodrošināt iespēju privātpersonām un uzņēmējiem saņemt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu ātri un ērti visā Latvijas teritorijā, piedāvājot piemērotu procentu likmi. Uzņēmuma finanšu rādītāji ir stabili. Pēdējo gadu laikā ir audzis uzņēmuma neto apgrozījums, tīrie ieņēmumi un aktīvu vērtība. Tā kā uzņēmumam ir diezgan šaura specialitāte, tas nav pašu populārāko nebanku kredītdevēju vidū. Uzņēmums nav LNKA (Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas) biedrs.

Uzņēmuma adrese ir Rīga, Bukultu iela 11, Rīga un uzņēmuma oficiālā mājas lapa ir www.lh.lv. Sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem var zvanot pa tālruņiem +371 80009991 vai +371 67565050 vai rakstot uz e-pastu info@lh.lv. Uzņēmuma mājas lapā ir pieejama arī iespēja nosūtīt elektronisku vēstuli. Uzņēmums strādā katru darba dienu no 08:00 līdz 17:00. Uzņēmuma mājas lapa ir ļoti vienkārša gan dizaina, gan satura ziņā, tomēr tajā ir iespējams atrast visu nepieciešamo informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī neskaidrību gadījumā ir iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem tur par mājas lapā.

Piedāvājumi

Uzņēmuma galvenais darbības veids ir hipotekārā kreditēšana: kredīts nekustamā īpašuma remontam, būvniecības uzsākšanai, turpināšanai vai pabeigšanai, kredīts zemnieku saimniecībām pret zemes vai meža ķīlu, kā arī kredīts esošo saistību apvienošanai.

Kā nodrošinājums visiem minētajiem kredītu veidiem tiek izmantota nekustamā īpašuma ķīla. Kredīta apjoms ir līdz 75% no ieķīlātā īpašuma tirgus vērtības, uz termiņu līdz 15 gadiem. Kredīta procentu likme ir atkarīga no dažādiem faktoriem, kā, piemēram, kredīta summas, aizdevuma termiņa, klienta kredītvēstures un klienta ikmēneša ienākumu apjoma, bet minimālā procentu likme ir 9% gadā.

Uzņēmums piedāvā arī tādus kreditēšanas pakalpojumus kā kredītu apvienošana un pārkreditācija.

  • Hipotekārais kredīts neplānotiem izdevumiem – paredzēts, lai iegādātos konkrētu pirkumu vai izpildītu kādu mērķi.
  • Kredīts mājokļa remontam – paredzēts, lai atjaunotu savu mājokli vai nekustamo īpašumu.
  • Kredīta īpašuma iegādei – paredzēts, lai iegādātos māju, dzīvokli vai citu nekustamo īpašumu.

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Lai pieteiktos kredītam nepieciešams aizpildīt pieteikumu vai zvanot +371 80009991 iespējams vienoties par konsultāciju klātienē. Pieteikums tiek izvērtēts vienas darba dienas laikā. Izņēmuma gadījumos pret zemes vai meža ķīlu tas notiek līdz 2h laikā.

Uzņēmums, cienot savu klientu laiku un darbu, zemnieku saimniecībām piedāvā darījumu kārtot attālināti.