SIA ”InCREDIT GROUP” (Reģ. nr. 40103307404) ir viens no Latvijas populārākajiem un zināmākajiem kreditēšanas pakalpojumu uzņēmumiem. Uzņēmums ticis reģistrēts 2010. gada 16. jūlijā, bet šā brīža piedāvājumu klāstu saviem klientiem sāka sniegt 2010. gada septembrī. Kopš uzņēmuma darbības uzsākšanas, tā finanšu jomā vērojama tikai un vienīgi izaugsme. InCredit Group pamata kapitāls bija 500 tūkstoši eiro. 2013. gadā kompānija strādāja ar peļņu 1,805 miljonu eiro apmērā, bet apgrozījums tajā gadā sasniedza 6,725 miljonus eiro. Šobrīd pēc neto apgrozījuma uzņēmums ierindojas 505. vietā, bet pēc tīrajiem ieņēmumiem 105. vietā starp visiem uzņēmumiem šajos rādītājos Latvijā. Par šī uzņēmuma īpašnieku var uzskatīt vienu no Latvijas komercbankām – Rietumu banku, kurai pieder 51% no uzņēmuma daļām. Uzņēmuma darba laiks katrā filiālē ir atšķirīgs, tāpēc darba laiks tuvākajam kreditēšanas centram ir jānoskaidro individuāli. To iespējams izdarīt InCredit Group mājaslapā www.incredit.lv. Šajā interneta mājaslapā iespējams pieteikties aizdevumam, uzzināt visu par aizdevuma nosacījumiem, kā arī iegūt informāciju par pašu uzņēmumu un tā sadarbības partneriem. Visu šo ir ērti atrast, jo mājaslapa ir ērti pārskatāma. Arī šī mājaslapa piedāvā aizdevuma saņēmējiem reģistrēties un aplūkot informāciju savā profilā, uzrādot e-pastu un paroli. Ja rodas nepieciešamība sazināties ar InCredit Group pārstāvjiem, var zvanīt pa tālruņa numuru 67199100 vai rakstīt e-pastu uz adresi info@incredit.lv. Uzņēmumam ir ļoti daudz filiāles visā Latvijā. Vismaz pa vienai filiālei ir Latvijas 25 lielākajās pilsētās un pilsētu apriņķos. Lai varētu atmaksāt aizdevumus, nepieciešams zināt kompānijas banku kontus. Swedbank – LV28HABA0551029056348, Rietumu banka – LV41RTMB0000602801965, SEB banka – LV23UNLA0050020467534. InCredit Group juridiskā adrese ir Krišjāņa Barona iela 130, Rīga, LV-1012. Informāciju par InCredit Group piedāvātajām iespējām var iegūt arī sociālajā tīklā draugiem.lv un Google+. Kompānijas lapai draugiem.lv portālā jau ir vairāk kā 800 sekotāji.

InCredit Group patērētājiem piedāvā trīs veidu aizdevumus – ātro kredītu, kredītu precēm vai pakalpojumiem bez ķīlas un auto līzingu. Ātros kredītus iespējams aizņemties 100 līdz 1500 eiro apmērā termiņā no 1 līdz 48 mēnešiem. Savukārt ilgtermiņa aizdevumu bez ķīlas iespējams saņemt 100 līdz 5000 eiro apmērā ar tādiem pašu atmaksas termiņa ilgumu – no 1 līdz 48 mēnešiem. Auto līzingā iespējams iegūt kredītu 1500 līdz 25000 eiro apmērā, termiņā no 1 līdz 60 mēnešiem. Tā kā InCredit Group piedāvājums ir ļoti plašs, tad arī procenti katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli. Kredītu atmaksas termiņus ir iespējams pagarināt, sazinoties ar InCredit Group darbinieku, kurš noformēja aizdevuma līgumu. Šo termiņu var pārcelt ne vairāk kā par 15 dienām. Pats uzņēmums nepiedāvā bezprocentu kredītus, bet tos šādu iespēju var izmantot vairākos sadarbības uzņēmumos. Ja esiet pieteicies aizdevumam, tad atbildi saņemsiet tās pašas dienas laikā vai arī nākamās darba dienas laikā. Aizdevuma nauda uz kontu tiek pārskaitīta pāris dienu laikā pēc līguma parakstīšanas. Kompānijai ir ļoti daudz sadarbības partneru plašā darbības sfērā, tāpēc tiek piedāvātas ļoti daudz akcijas. Lojalitātes programma piedāvā aizdevumus ar mazākām procentu likmēm. Sadarbības partneru veikalos, piemēram, cenuklubs.lv iespējams iegādāties preces ar atlaidēm. Savulaik par pārmērīgu akciju reklamēšanu InCredit Group ir nācies saskarties ar soda sankcijām. 2014. gada beigās sodi tika piemēroti par akcijas saukļiem, kuros tika piedāvāts labums, kam nav nekāda sakara ar pašu kreditēšanas pakalpojumu.

Nosacījumi, lai varētu saņemt patēriņa kredītu no InCredit Group uzņēmuma ir līdzīgi citiem kreditēšanas uzņēmumiem. Jābūt Latvijas patstāvīgam iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijā. Nedrīkst būt kavētu maksājumu vai parādsaistības ar šo un citām kredītu kompānijām. Nepieciešams konts kādā no Latvijas komercbankām un pastāvīgu ienākumu avots. Piesakoties aizdevumam jānorāda personiskā informācija un kontaktinformācija. Ja klientam ir slikta kredītvēsture, tad par aizdevuma piešķiršanu lemj uzņēmuma speciālisti.