Par uzņēmumu

Moneza ir jauns, unikāls kreditēšanas zīmols. Pats zīmols sevi pozicionē kā lēno aizdevēju, tādējādi norādot, ka tas nav kārtējais ātro kredītu izsniedzējs. No citiem aizdevējiem Moneza atšķiras ar to, ka piedāvā lielākas aizdevuma summas un garākus atmaksas termiņus, taču tik un tā, piedāvā iespēju aizdevumu saņemt ātri, ērti un vienkārši, bez līguma parakstīšanas klātienē. Moneza pieder labi zināmajam un pieredzes bagātajam kreditēšanas uzņēmumam SIA “OC Finance” (reģ. nr. 40103203191). Uzņēmums ir dibināts tālajā 2008. gadā. Sākotnēji gan uzņēmuma nosaukums bija SIA „Open Credit”, bet kopš 2015. gada tas darbojas ar pašreizējo nosaukumu. SIA “OC Finance” īpašnieks ir finanšu uzņēmums SIA “FinaBay”, kuram pieder vairāki meitas uzņēmumi, kas darbojas finanšu jomā. Pats SIA “OC Finance” ir labāk pazīstams kā zīmola OpenCredit īpašnieks. OpenCredit bija visai populārs ātro kredītu izsniedzējs, taču lielās konkurences dēļ, šī aizdevumu platforma uzņēmumam nesa zaudējumus. 2015. gadā uzņēmums strādāja ar 581 098 EUR lieliem zaudējumiem. Tieši tāpēc, SIA “OC Finance” nāca klajā ar jaunu, unikālu kreditēšanas platformu, Moneza, kas izceļas uz pārējo nebanku kreditoru fona un piedāvā daudz izdevīgākus kreditēšanas pakalpojumus. Pašlaik uzņēmums ir atguvies un strādā stabili. Uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir 426 861 EUR. Pēc neto apgrozījuma tas ierindojas 3 264. vietā starp visiem Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem. Moneza ir arī Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tādējādi uzliekot sev pienākumu ievērot klientu intereses un ievērot atbildīgu aizdevumu izsniegšanas praksi.

Vairāk informācijas par zīmolu Moneza ir iespējams atrast mājaslapā www.moneza.lv. Tā ir zīmola oficiālā mājaslapa, kurā arī iespējams pieteikties kreditēšanas pakalpojumiem. Mājas lapa ir vienkārša un dizaina ziņā veiksmīga. Tajā ērti var atrast visu informāciju un veikt citas darbības. Ja tomēr rodas kādi jautājumi uz kuriem nav iespējams rast atbildi mājaslapā, ir iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, zvanot pa telefonu 67 67 1888, rakstot uz e-pastu info@moneza.lv vai arī rakstot tiešsaistes čatā tur pat uzņēmuma mājaslapā. Uzņēmuma birojs atrodas Mūkusalas ielā 41, Rīgā, LV-1004. Uzņēmuma darba laiks ir katru darba dienu no 8:00 līdz 22:00, kā arī brīvdienās no 09:00 līdz 18:00.

Piedāvājumi

Moneza saviem klientiem piedāvā iespēju saņemt patēriņa kredītus ar ātro kredītu priekšrocībām – ātro un ērto kredīta noformēšanas procedūru. Šis aizdevējs izsniedz kredītus summās no 50 līdz pat 3 000 EUR uz atmaksas termiņu no 61 dienas līdz 36 mēnešiem. Atmaksas termiņi tiek sastādīti individuāli un aizdevumu ir iespējams atdot arī pirms termiņa. Tādā gadījumā kreditors var ietaupīt naudu un procentu maksājumiem. Kredīta procentu likme arī tiek piešķirta individuāli, atkarībā no aizdevuma apmēra un termiņa. Minimālā aizdevuma likme ir 5,5% mēnesī, bet vidēji procentu likmes ir no 8% līdz 11% mēnesī. Soda procentu likme ir 0,49% dienā no kavētās aizdevuma pamatsummas. Moneza piedāvā arī pirmo kredītu bez maksas jaunajiem klientiem, taču atšķirībā no citiem nebanku kreditoriem, Moneza piedāvā bezprocentu kredītu ar atmaksas termiņu 61 diena, nevis 30 dienas.

Kredīta saņemšanas procedūra ir tāda pati kā citiem nebanku kreditoriem, kas piedāvā ātros kredītus. Vispirms ir jāveic reģistrācija Moneza mājaslapā. Reģistrējoties ir jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts, tālruņa numurs un vietējie ikmēneša ienākumi. Lai pabeigtu reģistrāciju ir jāpārskaita 0,01 EUR no sava konta un kreditora kontu. Tas nepieciešams, lai kreditors varētu pārliecināties par kredītņēmēja norādīto datu patiesumu. Pēc tam, ir jānosūta kredīta pieteikums, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu. Kredīta pieteikumu var nosūtīt gan uzņēmuma mājaslapā, gan arī nosūtot īsziņu, kas kredītu padara vēl ērtāk pieejamu. Pēc pieteikuma nosūtīšanas tas tiek izskatīts aptuveni 10 minūšu laikā, ja nosūtīts uzņēmuma darba laikā. Ja tas tiek nosūtīts laikā, kad uzņēmums nestrādā, būs jāgaida, līdz nākamajai dienai, kad tas atkal uzsāks darbu. Ja pieteikums tiek apstiprināts, nauda tiek pārskaitīta dažu minūšu laikā. Lai pārskaitījumi būtu maksimāli ātri, uzņēmumam ir konti vairākās komercbankās.

  • Citadele LV72PARX0012396010004
  • DNB LV69RIKO0002930229474
  • Nordea LV74NDEA000008484250
  • SEB LV50UNLA0050024418440
  • Swedbank LV43HABA0551042576326
  • Cita banka LV43HABA0551042576326

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Saņemt aizdevumu no Moneza kar ikviens kurš:

  • Ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • Ir ar labu kredītvēsturi
  • Ir patstāvīgais Latvijas Republikas iedzīvotājs

Lai saņemtu aizdevumu, kredītņēmējam arī jābūt aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam kādā no lielākajiem Latvijas tīkliem un kontam kādā no Latvijā reģistrētām komercbankām, lai varētu nodrošināt saziņu un veikt bezskaidras naudas pārskaitījumus.

Lai saņemtu aizdevumu no Moneza nav nepieciešams ne ķīlas ne galvotāja nodrošinājums, kā arī pierādījums maksātspējai. Kreditors pats veic pārbaudi kredītņēmēja maksātspējai, izmantojot dažādas datubāzes.