Kredits365 ir ātro kredītu izsniegšanas zīmols, kas pieder kompānijai SIA ”DELTA CAPITAL” (Reģ. nr. 40103291692). Savu darbību uzņēmums sāka 2010. gada 13. maijā ar 426 tūkstošu eiro (300 tūkstoši lati) lielu sākuma kapitālu. Delta Capital finanses varētu uzskatīt par stabilām, jo ir vērojama tikai izaugsme ar katru nākamo gadu. Kredits365 darbojas tikai Latvijas teritorijā. Šis kreditors ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Tas nozīmē, ka Kredits365 ir parakstījis Labās prakses standartu un vienojies par Klientu hartas nosacījumiem, kas ir īpaši noteikumi, lai veicinātu godīgas komercprakses principus un labvēlīgu attieksmi pret klientiem, kas nonākuši grūtībās ar maksājumiem. Piederību LNKA apliecina asociācijas zīme ”Atbildīgs aizdevējs” uzņēmuma mājaslapā – www.kredits365.lv. Šajā kompānijas mājaslapā iespējams pieteikties aizdevumam, noskaidrot visus nosacījumus saistībā ar kredītu un atrast atbildes uz vairākiem jautājumiem saistībā ar šo nozari. Lapas dizains ir ļoti vienkāršs, bet gandrīz visu vajadzīgo informāciju ir viegli atrast, jo norādes ir vienkāršas un informācija ir ērti pārskatāma.

Lai sazinātos ar Kredits365 pārstāvjiem var zvanīt pa tālruņa numuru 27768149. Iespējams sazināties arī elektroniski, rakstot e-pastu uz adresi info@kredits365.lv vai arī rakstot konsultantam tiešsaistes čatā uzņēmuma mājaslapā. Sazināties ar konsultantu vai iesniegt kredīta pieprasījumu vislabāk būtu uzņēmuma darba laikā – darba dienās no plkst. 9:00 līdz 20.00 vai brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00. Kredits365 nav filiāles, bet uzņēmuma juridiskā adrese ir Ūdens iela 12-118, Rīga. Pārskaitījumus Kredit365 var veikt uz jebkuru no trim banku kontiem – Swedbank, SEB banka vai Citadele bankas kontu. Šo banku klientiem ir iespējams aizdevumu saņemt ātrāk un izvairīties no starpbanku maksājumu komisijas. Citu banku klientiem aizdevumu nākas gaidīt nedaudz ilgāk.

Kredits365 saviem klientiem piedāvā aizņemties 2 izvēles iespējās:

  • ātrais kredīts
  • ilgtermiņa kredīts

Ātrais kredīts sniedz iespēju aizņemties summu no 100 līdz 425 eiro. Atmaksas termiņš var būt līdz 30 dienām, kā arī termiņu ir iespējams pagarināt, ja laicīgi saprotat, ka nespēsiet laikā atmaksāt. Par termiņa pagarināšanu ir jāmaksā papildus komisijas maksa, un par visiem pagarināšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā vai sazinoties ar uzņēmumu uz augšā minētiem kontaktiem.

Ja ir nepieciešamāka lielāka summa un garāks atmaksas termiņš, tad klientiem ir iespēja izvēlēties ilgtermiņa kredītu ar summas apjomu no 150 līdz 1500 eiro. Ar šo aizdevumu ir jābūt uzmanīgam, jo atmaksas termiņu nav iespējams pagarināt, taču ir parādīts maksājuma grafiks uz konkrēto termiņu. Maksimālais atmaksas termiņš ilgtermiņa aizdevumam ir divi gadi. Arī pie šī aizdevēja ir iespēja noformēt kredītu ar SMS palīdzību.

Naudu iespējams saņemt nosūtot īsziņu ar attiecīgo informāciju. Ja klients ir Swedbank, SEB vai Citadele klients, tad naudu kontā pēc pieteikuma izskatīšanas var saņemt jau 15 minūšu laikā. Citu banku klienti naudu saņem vienas darba dienas laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.

Aizdevumu no Kredits365 iespējams saņemt, ja klients atbilst vairākiem nosacījumiem:

  • Ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vecumā no 21 līdz 65 gadiem.
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas komercbankām
  • Nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums
  • Klientam jābūt strādājošai fiziskai personai jeb vajadzīgs uzrādīt oficiālu darba vietu. Tā kredītdevējs būs pārliecināts par klienta pastāvīgajiem ienākumiem un maksātspēju.
Saņemot šo aizdevumu, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.