Kredits365 ir ātro kredītu izsniegšanas zīmols, kas pieder kompānijai SIA ”DELTA CAPITAL” (Reģ. nr. 40103291692), agrāk zināma kā SIA ”KREDĪTS 365”. Savu darbību uzņēmums sāka 2010. gada 13. maijā ar 426 tūkstošu eiro (300 tūkstoši lati) lielu sākuma kapitālu. Delta Capital finanses varētu uzskatīt par stabilām, jo ir vērojama tikai izaugsme un šobrīd pēc tīrajiem ieņēmumiem kompānija ierindojas 1359. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Kredits365 darbojas tikai Latvijas teritorijā. Šis kreditors ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Tas nozīmē, ka Kredits365 ir parakstījis Labās prakses standartu un vienojies par Klientu hartas nosacījumiem, kas ir īpaši noteikumi, lai veicinātu godīgas komercprakses principus un labvēlīgu attieksmi pret klientiem, kas nonākuši grūtībās ar maksājumiem. Piederību LNKA apliecina asociācijas zīme ”Atbildīgs aizdevējs” uzņēmuma mājaslapā – www.kredits365.lv. Šajā kompānijas mājaslapā iespējams pieteikties aizdevumam, noskaidrot visus nosacījumus saistībā ar kredītu un atrast atbildes uz vairākiem jautājumiem saistībā ar šo nozari. Lapas dizains ir ļoti vienkāršs, bet gandrīz visu vajadzīgo informāciju ir viegli atrast, jo norādes ir vienkāršas un informācija ir ērti pārskatāma. Lai sazinātos ar Kredits365 pārstāvjiem var zvanīt pa tālruņa numuriem 27791637 vai 27787598. Iespējams sazināties arī elektroniski, rakstot e-pastu uz adresi info@kredits365.lv vai arī rakstot konsultantam tiešsaistes čatā uzņēmuma mājaslapā. Sazināties ar konsultantu vai iesniegt kredīta pieprasījumu vislabāk būtu uzņēmuma darba laikā – darba dienās no plkst. 8.30 līdz 20.00 vai brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00. Kredits365 nav filiāles, bet uzņēmuma juridiskā adrese ir Ūdens iela 12-118, Rīga. Pārskaitījumus Kredit365 var veikt uz jebkuru no trim banku kontiem – Swedbank, SEB banka vai Citadele bankas kontu. Šo banku klientiem ir iespējams aizdevumu saņemt ātrāk un izvairīties no starpbanku maksājumu komisijas. Citu banku klientiem aizdevumu nākas gaidīt nedaudz ilgāk. Kredits365 lapa ar nosaukumu SIA Delta Capital atrodama arī sociālajā portālā Facebook.

Kredits365 saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas summu no 35 līdz 300 eiro pirmajā reizē, un no 35 līdz 400 eiro otrajā reizē. Atmaksas termiņš var būt no 7 līdz 30 dienām. Jaunajiem klientiem, pirmais aizdevums ir bez procentiem un komisijas maksas, kas nozīmē, ka jāatdod tikpat liela naudas summa, cik liela tā bija aizņemoties. Ja pirmais kredīts netiek atmaksāts laicīgi, tad tiek piemēroti soda procenti – 1% no aizdevuma summas par katru kavēto dienu. Otrreizējiem aizdevumiem komisijas maksa tiek aprēķināta individuāli, attiecīgi kredīta lielumam. Bez pirmā bezprocentu aizdevuma Kredits365 piedāvā arī lojalitātes programmu. Naudu aizņemoties vairākas reizes un bez liekām problēmām atmaksājot aizdevumu, iespējams iegūt kādu no lojalitātes līmeņiem – sudraba, zelta vai VIP. Lojalitātes līmenis dod atlaidi komisijas maksai katram nākamajam kredītam. Iespēja noformēt kredītu ar SMS palīdzību ir arī pie šī aizdevēja. Naudu iespējams saņemt nosūtot īsziņu ar attiecīgo informāciju. Ja klients ir Swedbank, SEB vai Citadele klients, tad naudu kontā pēc pieteikuma izskatīšanas var saņemt jau 15 minūšu laikā. Citu banku klienti naudu saņem vienas darba dienas laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.

*REKLĀMA

Aizdevumu no Kredits365 iespējams saņemt, ja klients atbilst vairākiem nosacījumiem. Ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vecumā no 21 līdz 65 gadiem. Nepieciešams konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Tiek norādīts, ka jābūt strādājošai fiziskai personai jeb vajadzīgs uzrādīt oficiālu darba vietu. Tā kredītdevējs būs pārliecināts par klienta pastāvīgajiem ienākumiem un maksātspēju. Saņemot šo aizdevumu, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

 

Saņemt Aizdevumu