Kredits7 ir viens no ātro kredītu izsniegšanas zīmoliem, kas pieder kompānijai SIA ”DELTA CAPITAL” (Reģ. nr. 40103291692). Savu darbību uzņēmums sāka 2010. gada 13. maijā ar 426 tūkstošu eiro (300 tūkstoši lati) lielu sākuma kapitālu. Delta Capital finanses varētu uzskatīt par stabilām, jo ir vērojama tikai izaugsme un šobrīd pēc tīrajiem ieņēmumiem kompānija ierindojas 1359. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Kredits7 darbojas tikai Latvijas teritorijā. Šis kreditors ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Tas nozīmē, ka Kredits7 ir parakstījis Labās prakses standartu un vienojies par Klientu hartas nosacījumiem, kas ir īpaši noteikumi, lai veicinātu godīgas komercprakses principus un labvēlīgu attieksmi pret klientiem, kas nonākuši grūtībās ar maksājumiem. Piederību LNKA apliecina asociācijas zīme ”Atbildīgs aizdevējs” uzņēmuma mājaslapā – www.kredits7.lv. Šī uzņēmuma mājaslapā var pieteikties ātrajam kredītam un ilgtermiņa kredītam, iegūt informāciju par aizdevumiem, atmaksas nosacījumiem un pašu kompāniju, kā arī atrast atbildes uz daudziem jautājumiem par aizdevuma izsniegšanu. Mājaslapas dizains ir pat ļoti vienkāršs un informācija ir ērti atrodama. Lai sazinātos ar Kredits7 klientu apkalpošanas centru jāzvana uz tālruņa numuru 27791637. Elektroniski sazināties var rakstot e-pastu uz adresi info@kredits7.lv vai nosūtot ziņu tiešsaistes čatā uzņēmuma mājaslapā. Uzņēmumam nav filiāles, bet galvenais birojs atrodas Rīgā, Ūdens ielā 12-118. Pārskaitījumus Kredits7 var veikt uz 3 Latvijas komercbanku – Swedbank, SEB banka, Citadele – kontiem. Klientu apkalpošana un pieteikumu apstrāde notiek uzņēmuma darba laikā darba dienās no plkst. 9:00 līdz 20.00 un brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00.

No Kredits7 iespējams iegūt ātro kredītu 100 līdz 420 eiro apmērā. Aizdevuma atmaksas termiņš ir 30 dienu laikā. Procentu likme jeb komisijas maksa par pakalpojumu katram aizdevumam tiek aprēķināta individuāli. Ātrā kredīta atmaksas datumu ir iespējams pagarināt par attiecīgu komisijas maksu.

Ilgtermiņa kredīts sniedz iespēju iegūt 150 līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Ilgtermiņa aizdevuma atdošanas datumu nav iespējams pārcelt uz vēlāku laiku. Kredīta pieteikuma izskatīšana darba laikā var aizņemt pāris minūtes. Ja pieprasījuma atbilde ir pozitīva, tad naudu Swedbank, Citadele vai SEB bankas kontā var saņemt 15 minūšu laikā. Citu banku klientiem var nākties gaidīt līdz pat 1 darba dienai.

Pieteikties aizdevumam var ikviena persona, kas atbilst vairākiem uzņēmuma noteiktajiem nosacījumiem. Ir jābūt 21 līdz 65 gadus vecam Latvijas Republikas pilsonim. Nepieciešama e-pasta adrese, aktīvs mobilā telefona pieslēgums un konts kādā no Latvijas komercbankām. Vajadzīgi pastāvīgi ienākumi. Šajā gadījumā ir jāuzrāda oficiāla darba vieta un ieņemamais amats, tādējādi pierādot savu maksātspēju. Reģistrējoties aizdevumam vairāk informācijas jānorāda nav, kas daļēji atvieglo pašu reģistrācijas procesu.