Credit24 ir Latvijas nebanku kreditētājs, kurš izsniedz ilgtermiņa aizdevumus bez ķīlas vai galvotāja. Šis zīmols pieder SIA ”MCB Finance Latvia” (Reģ. nr. 50003913651), kas agrāk bija zināma ar nosaukumu SIA ”Mobile Credit Latvia”. Uzņēmums pieder Lielbritānijā reģistrētai kompānijai MCB Finance Group PLC, kura darbības sfēra sevī ietver Latviju, Lietuvu, Igauniju, Somiju un Austrāliju. Savukārt šo uzņēmumu 2015. gada sākumā nopirka kompānija ”International Personal Finance”, kurš darbojas arī citās pasaules valstīs bez iepriekš minētajām. Uzņēmums savu darbību Latvijā sāka 2010. gada 7. aprīlī ar 2,53 miljonu latu (3,6 miljoni eiro) lielu sākuma kapitālu. Pēc neto apgrozījuma uzņēmums ierindojas 992. vietā starp visiem uzņēmumiem Latvijā, bet ieņēmumu ziņā ir vērojams katastrofāls kritums. Šobrīd pēc tīrajiem ieņēmumiem MCB Finance Latvia atrodas 95606. vietā starp visiem valsts uzņēmumiem, kas ir diezgan pārsteidzoši ņemot vērā sākuma kapitālu un sākotnējo iespaidu par šo kredītdevēju. Lai gan Credit24 nav Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, uzņēmums tik un tā ir apņēmies ievērot Labas prakses kodeksu un informēt klientus par atbildīgu aizņemšanos. Šādu standartu ievērošana noteikti padara Credit24 par daudz uzticamāku aizdevēju jaunajiem klientiem.

Pieteikties aizdevumam var uzņēmuma mājaslapā – credit24.com. Mājaslapā ir ļoti piedomāts pie dizaina un kredītdevēja pašreklāmas. Credit24 mājaslapā var ne tikai pieteikties aizdevumam, bet iegūt informāciju par aizdevuma nosacījumiem, kredītu nozari un pašu uzņēmumu. Visu ir ļoti viegli atrast, jo pieejamas vairākas sadaļas ar attiecīgo informāciju. Sazināties ar Credit24 var zvanot pa tālruni 8824 vai rakstot e-pastu uz adresi info@credit24.lv. Gūt atbildi uz kādu konkrētu jautājumu iespējams arī izmantojot mājaslapā esošo klientu apkalpošanas sadaļu. Latvijā ir tikai viens Credit24 birojs, un tas atrodas Rīgā, Merķeļa ielā 21. Šim uzņēmumam ir tikai viens Swedbank konts. Ja klientam arī nav konts šajā komercbankā, tad, atmaksājot aizdevumu, nāksies rēķināties ar starpbanku pārskaitījumu komisiju. Uzņēmums klientiem atbild un apstrādā pieteikumus darba laikā – katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Credit24 piedāvā divu veidu ilgtermiņa aizdevumus – parastu ilgtermiņa aizdevumu bez ķīlas vai galvotāja un kredītlīniju. Parasto kredītu iespējams saņem 50 līdz 3000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Procenti jeb, precīzāk, komisijas maksa par pakalpojumu katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli, vadoties pēc aizdevuma lieluma un atmaksas termiņa. Credit24 nepiedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespēju, tādēļ atmaksas grafikam ir jāseko uzmanīgi, lai nesaņemtu sodu. Aizdevumam pie Credit24 iespējams pieteikties vairākos veidos. To var izdarīt piereģistrējoties uzņēmuma mājaslapā. Var aizpildīt anketu jebkurā no lielākajām Latvijas Pasts nodaļām vai Maxima XX un XXX veikaliem. Vai arī lejupielādēt Credit24 mobilo aplikāciju un aizdevumu noformēt ar tās palīdzību. Ja klienta konts ir Swedbank, SEB, Citadele, Nordea vai DnB bankās, tad nauda, pēc pieprasījuma apstrādes, kontā nonāks 15 minūšu laikā. Citu banku klientiem nāksies gaidīt 1 darba dienu.

Lai saņemtu aizdevumu pie Credit24 ir jāatbilst vairākiem kritērijiem. Kredīti tiek izsniegti pastāvīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem ar labu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Reģistrējoties aizdevumam jānorāda personas dati un mobilā tālruņa numurs, bet ir nepieciešami arī dokumenti un e-pasta adrese. Kad pieteikuma anketa ir nosūtīta Credit24, tad uzņēmuma speciālisti izvērtē klienta kredītvēsturi un maksātspēju, un pieņem lēmumu, vai attiecīgajai personai iespējams piešķirt aizdevumu.