OneFinance ir zīmols, kurš pieder kreditēšanas pakalpojumu uzņēmumam SIA „ONEFINANCE group” (reģ. nr. 40103978718). Šis uzņēmums tirgū ir ienācis pavisam nesen – 2016. gada martā. Pagaidām uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir vien 1 800 EUR. Kaut arī uzņēmums nav pārāk pieredzes bagāts, tas jau ir paspējis iemantot klientu uzticību. Zīmols piedāvā ļoti dažādus finanšu pakalpojumus, lai katrs klients varētu atrast sev piemērotāko finanšu risinājumu.

Ar zīmolu un tā sniegtajiem pakalpojumiem ir iespējams iepazīties zīmola oficiālajā mājas lapā – https://www.onefinance.lv. Tā ir vienkārši lietojama un tajā var viegli atrast visu nepieciešamo informāciju. Ar uzņēmuma pārstāvjiem iespējams sazināties zvanot uz tālruņa numuru 80 202 011, rakstot uz e-pastu info@onefinance.lv, rakstot uz uzņēmuma sociālā tīkla Facebook profilu, rakstot tiešsaistes čatā tur pat mājas lapā vai ierodoties klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 20. Uzņēmums strādā katru darba dienu no 9:00 līdz 19:00 un sestdienās no 10:00 līdz 17:00.

Kā jau tika minēts, OneFinance piedāvā dažādus kreditēšanas pakalpojumus – patēriņa kredītu, patēriņa kredītu ārzemēs strādājošajiem, auto kredītu un auto līzingu, kredītu pret auto ķīlu un kredītu apvienošanu.

  • Patēriņa kredīts ir aizdevums no 300 līdz 10 000 EUR bez ķīlas nodrošinājuma ar procentu likmi sākot no 12% gadā un atmaksas termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem.
  • Patēriņa kredīts ārzemēs strādājošajiem ir aizdevums no 300 līdz 10 000 EUR bez ķīlas nodrošinājuma ar procentu likmi sākot no 18% gadā un atmaksas termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem.
  • Auto līzings un kredīts transportlīdzekļa iegādei ir aizdevums no 1 000 līdz 15 000 EUR, kas paredzēts motorizēta transporta līdzekļa iegādei ar procentu likmi sākot no 7% gadā un atmaksas termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem.
  • Kredīts pret auto ķīlu ir aizdevums līdz 90% no auto vērtības, robežās no 500 līdz 10 000 EUR un atmaksas termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem.
  • Kredītu apvienošana ir aizdevums no 200 līdz 25 000 EUR, lai apvienotu esošos kredītus. Kredītu apvienošanas procentu likme ir sākot no 25% gadā un atmaksas termiņš no 3 līdz 72 mēnešiem.

Lai saņemtu šos kreditēšanas pakalpojumus, kredītņēmējam ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:

  • Patstāvīgs Latvijas rezidents (izņemot patēriņa kredītu ārzemēs strādājošajiem)
  • Sasniedzis konkrētu vecumu (18 gadi auto kredītam, auto līzingam un kredītam pret auto ķīlu, 20 gadi patēriņa kredītam, 22 gadi patēriņa kredītam ārzemēs dzīvojošajiem un kredītu apvienošanai)
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi
  • Bez lielām, aktīvām kredītsaistībām

Pieteikties jebkuram no piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem ir iespējams zīmola oficiālajā mājas lapā. Potenciālajam klientam ir jāizvēlas aizdevuma vieds un vēlamie nosacījumi (summa un atmaksas termiņš). Pēc tam jāizpilda īsu pieteikuma formu. Ja pieteikums tiks nosūtīts uzņēmuma darba laikā, tas tiks izskatīts 20 minūšu laikā un ja klients atbilst visiem aizdevuma saņemšanas nosacījumiem klients tiks uzaicināts uz apkalpošanas centru parakstīt līgumu. Parakstot līgumu ir nepieciešams norādīt personu apliecinošu dokumentu. Pēc līguma noslēgšanas nauda ienāks klienta kontā dažu minūšu laikā.