Rūpējoties par ikviena mūsu portāla lietotāja drošību un personas datu aizsardzību, mēs esam sastādījuši portāla Compeuro privātuma politiku, ar kuru vajadzētu iepazīties ikvienam portāla lietotājiem, lai tu skaidri zinātu Compeuro komandas nostāju ar portāla lietotāju privātumu saistītos jautājumos. Compeuro privātuma politika nosaka, ka:

  • Informācija, kuru portāls Compeuro.lv iegūst no tā apmeklētājiem, tiek izmantota tikai un vienīgi portāla administrēšanas vajadzībām, tai skaitā portāla datu apstrādei un darbības uzlabošanai, kas nozīmē, ka mūsu portāla lietotāju informācija netiks nodota vai izpausta trešajām pusēm.
  • Arī informācija, kas tiek ievākta, kad Compeuro apmeklētājs iesaistās padziļinātākā sadarbībā ar mūsu portālu, piemēram, atstāj komentārus vai aizpilda mūsu kontaktu formu, tiks izmantota tikai portāla darbības uzlabošanai, un šī informācija netiks izpausta trešajām pusēm.
  • Lai nodrošinātu, ka mēs varam sekot līdzi portāla darbībai un apmeklētāju skaitam, mēs savā portālā lietojam tādas programmas kā Slimstats, Google Analytics un Jetpack, kuras visas izmanto sīkdatņu “cookies” failus, lai ievāktu informāciju par portāla lietotājiem. Ja gadījumā tu nevēlies, lai tavas sīkdatnes tiktu izmantotas šī portāla sakarā, tev ir iespēja tās atslēgt. Taču jābrīdina, ka atslēdzot šīs sīkdatnes var tikt bojāta kā portāla darbība, tā informācija, kura tiek attēlota jūsu datora ekrānā.
  • Tā kā šīs sīkdatnes izmanto arī mūsu mājaslapā ievietotie reklāmdevēji, tad mūsu portāla komandai nav administratīvas pieejas šīm sīkdatnēm un mēs nespējam ietekmēt to darbību.
  • Compeuro administrācijai nav arī pieejamas mūsu portāla lietotāju IP adreses, taču tās var tikt uzkrātas serverī, uz kura atrodas mūsu portāls. Tas nozīmē, ka Latvijas Republikas tiesībsargājošajām iestādēm, balstoties un Latvijas valsts likumdošanu, no servera uzturētājiem ir tiesības pieprasīt datus par portāla apmeklētāju IP adresēm.
  • Tā kā Compeuro izmanto reklāmas pakalpojumus, tad mūsu portālam ir finansiālas saistības ar konkrētiem pakalpojumu sniedzējiem, kuru reklāmas vai pakalpojumi ir redzamai mūsu portālā. Compeuro portāla darbība un ar privātuma politiku saistītie jautājumi atbilst visiem Latvijas Republikas likumdošanas noteikumiem un prasībām.
  • Portāla administrācija patur visas tiesības jebkurā brīdī veikt izmaiņas mūsu portāla Privātuma Politikā. Informācija par jebkādām šīs politikas izmaiņām tiks publicēta mūsu portālā, bet ikviens portāla apmeklētājs pats ir atbildīgs par iepazīšanos ar šo dokumentu un izmaiņām tajā.
  • Compeuroatgādina, ka portāla Compeuro.lv izmantošana automātiski nozīmē, ka tu esi iepazinies, saproti un piekrīti šajā dokumentā norādītajiem punktiem!