Bezprocentu ātrie kredīti

Uzzini kuri kreditori izsniedz pirmo aizdevumu bez maksas un ietaupi naudu.


Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez % Max pirmo reizi Maksimālā summa LNKA biedrs Min/max vecums Darba laiks
15 min 100 – 10000 € 10000 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min 50 – 1000 € 1000 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
15 min 100 – 5000 € 5000 € 18 – 80 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
15 min 50 – 5000 € 5000 € 18 – 80 D:  08:00 – 23:00
B:  08:00 – 23:00
Ferratum logo 10 min 10 – 3000 € 3000 € 20 – 75 D:  08:00 – 20:00
B:  09:00 – 18:00
10 min 5 – 300 € 425 € 20 – 75 D:  07:00 – 23:00
B:  07:00 – 23:00
10 min 50 – 300 € 425 € 20 – 75 D:  07:00- 23:00
B:  07:00- 23:00
15 min 100 – 3000 € 3000 € 18 – 75 D:  09:00 – 19:00
B:  Brīvs

  Kas ir bezprocentu kredīts?
 • Tas ir banku un nebanku sektoru kreditētāju aizdevumu veids, kuram netiek piemērota procentu likme, kā arī netiek pieprasīts nekāds nodrošinājums – ne ķīla, ne galvojums.
 • Šo aizdevumu veidu vēl mēdz dēvēt par kredītu ar 0% komisijas maksu vai arī par bezmaksas kredītu.
 • Šī aizdevuma veids nosaka, ka kredītņēmējam kredītdevējam ir jāatgriež tieši tik pat liela summa, kādu tas sākotnēji aizņēmas, piemēram, aizņemties 100 EUR, tieši 100 EUR arī ir jāatgriež.
 • Aizdevumus, kuriem netiek piemērota procentu likme, izsniedz gan banku, gan nebanku kreditori, tomēr to izsniegšanas noteikumi un lietošanas nosacījumi ir atšķirīgi.

Banku un nebanku kreditoru bezprocentu kredīts

 • Tādi banku sektora kreditētāji jeb Latvijas komercbankas kā, piemēram, “Swedbank”, “SEB” un “DNB” bankas piedāvā kredītkartes ar bezprocentu kredīta limitu jeb bezprocentu kredītkartes.
  • Šīm kartēm tiek noteikta kartes gada maksa, kredīta limits, tā atmaksas termiņš, kredīta brīvdienas, procentu likme, kas, loģiski, bezprocentu kredītkartei ir 0%.
  • Jāuzsver, ka laicīgas un regulāras kredīta atmaksas gadījumā kredītdevējs ir tiesīgs piešķirt bezprocentu kredītu vienai un tai pašai personai atkal un atkal, turklāt, nepieprasot par to atkārtotu komisijas maksu.
  • Taču, ja kredīta maksājumi netiek veikti laikā un regulāri tiek kavēti, kredīta devējam ir tiesības kredīta ņēmējam piemērot soda procentus.
  • Lai noformētu kredītkarti ar bezprocentu kredīta limitu, nepieciešams izvēlēties jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu banku, aizpildīt tajā pieteikumu, uzrādot pasi un personas ienākumus apliecinošus dokumentus.
 • Pavisam citādu bezprocentu kredītu piedāvā nebanku sektora kreditētāji, saviem jaunajiem klientiem to pirmajā aizņemšanās reizē piešķirot bezprocentu kredītu.
  • Tiesa gan, šāda ekstra ir iespējama, aizņemoties aizdevumu tikai pirmo reizi – ja klients vēlēsies saņemt aizdevumu pie tā paša kredītdevēja atkārtoti, tam jau tiks piemēroti procentu likme, kas nebanku kreditētājiem, salīdzinot ar banku procentu likmēm, ir augsta. Ļoti retos gadījumos aizdevējs var piedāvāt bezprocentu kredītu jau esošajiem klientiem, bet tikai ar nosacījumu, ka tie ir godprātīgi izpildījuši visas iepriekšējās kredītsaistības ar konkrēto kreditoru.
  • Ja ir vēlme pastāvīgi izvairīties no procentu maksājumiem, proti, iegūt šo izdevīgo aizdevumu atkal un atkal, ir iespējams katru reizi pēc aizdevuma vērsties pie cita nebanku kreditētāja, izmantojot tā piedāvājumu pirmo un pēdējo reizi.
  • Jāsaka atklāti, ka bezprocentu kredīts šajā gadījumā ir viens no mārketinga instrumentiem, kā piesaistīt jaunus klientus, un šis instruments patiešām arī palīdz, jo liela daļa mērķauditorijas iedomājas, ka šādi noteikumi būs spēkā ik reizi, kad tie vēlēsies aizņemties līdzekļus. Jāpiebilst, ka pašlaik vairākums nebanku kreditētāju pielieto šo paņēmienu jaunu klientu piesaistei, bet klients šādā situācijā, protams, ir tikai ieguvējs, jo tam ir iespēja izvēlēties sev izdevīgākos aizdevuma nosacījumus.
  • Lai iegūtu šādu bezprocentu kredītu, atkarībā no aizdevēju noteikumiem, nepieciešams apmeklēt tos klātienē, nosūtīt pieteikumu internetā vai nosūtīt pieprasījuma SMS.

Kas ir ātrais kredīts?

 • Tas ir viens no nebanku sektora kreditētāju īstermiņa aizdevumu veidiem, ko vēl mēdz dēvēt par interneta jeb online kredītu, jo to iespējams noformēt tikai interneta tiešsaistē, kā arī par operatīvo finanšu palīdzību mikro aizdevuma veidā. Jāuzsver, ka ātrais kredīts un nebanku kredīts nav sinonīmi – ātrais aizdevums ir tikai viens no nebanku kreditēšanas pakalpojumiem.
 • Lai pieteiktos šim aizdevumam, nav nepieciešama priekšlaicīga reģistrēšanās – to ir iespējams izdarīt izvēlētā kredītdevēja mājaslapā, nosūtot tam speciāli izveidotu pieteikumu, kurā jānorāda personiskā un ar aizdevumu saistītā informācija. Reģistrēšanās notiek, nosūtot pieteikumu, un par to tiek piemērota maksa, kas parasti nepārsniedz 0,01 EUR.
 • Ātrajiem kredītiem ir iespējams pieteikties jebkurā laikā, bet, ievērojot likumu, to izsniegšana ir iespējama tikai laikā no pulksten 07:00 rītā līdz pulksten 23:00 vakarā. Ievērojot šo likumā noteikto periodu, nebanku kreditētāji individuāli organizē savu darba laiku gan brīvdienās, gan darba dienās.
 • Šī aizdevuma veida pozitīvās īpašības, salīdzinot ar citiem kredītu veidiem, ir ātrums, ērtība un vienkāršība. To iespējams iegūt 10 līdz 15 minūšu laikā no pieteikšanās brīža, pieteikumu iespējams veikt ar interneta vai SMS starpniecību bez priekšlaicīgas reģistrēšanās, tā iegūšanai nav nepieciešams nekādā veida nodrošinājums (ne ķīla, ne galvojums), kā arī nav nepieciešams uzrādīt darba vietu un ienākumus apliecinošus dokumentus un atskaitīties ar līdzekļu izlietošanas mērķi.
 • Šo aizdevumu vidējais atmaksas termiņš ir 30 dienas, bet par konkrētu samaksu to ir iespējams pagarināt vēl līdz 30 dienām. Ja kredīta ņēmējs neievēro atmaksas termiņus, kredīta devējs ir tiesīgs piemērot tam soda sankcijas, kas vairākumā gadījumu ir apmērā no 0,75% līdz 1% no nokavētā maksājuma summas dienā.
 • Šī aizdevuma veida summa ir iespējama apmērā no 1 EUR līdz 10000 EUR, kas ir atkarīga no konkrētā kreditētāja un tā noteikumiem. Vairākums šo aizdevumu izsniedzēju ar katru aizņemšanās reizi paaugstina savu klientu kredīta limitu, ja vien tie ir veiksmīgi nokārtojuši iepriekšējās kredītsaistības. Tās ir privilēģijas, kas godīgiem un apzinīgiem klientiem sniedz iespēju ar katru reizi aizņemties vairāk un vairāk.
 • Lai varētu aizņemties līdzekļus no kāda ātro kredītu aizdevēja, atkarībā no to nosacījumiem, personai ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai rezidentam vecumā no 18 līdz 85 gadiem, jāsaņem regulāri un pietiekoši ikmēneša ienākumi, jābūt aktīvam bankas kontam ar vismaz viena eiro centa līdzekļiem tajā, nedrīkst būt slikta kredītvēsture, kā arī nedrīkst izmantot aizdotos līdzekļus citu parādsaistību dzēšanai.
 • Šo aizdevumu gada procentu likme jeb GPL ir mērāma vairākos simtos, jo tā tiek aprēķināta pēc formulas, kura sākotnēji tika radīta banku ilgtermiņa pakalpojumu cenu salīdzināšanai, taču šie aizdevumi ir īstermiņa. Tā kā formula nav mainīta jau gadu desmitiem, tā nav adekvāti piemērojama šī aizdevumu veida procentu likmju aprēķināšanai.
 • Šie aizdevumi tiek ņemti dažādiem, visbiežāk negaidītiem un steidzamiem, nolūkiem, piemēram, neatliekamiem ikdienas vajadzībām, medicīniskiem pakalpojumiem, auto remontam, ceļojumam u.tml.

Kas ir bezprocentu ātrais kredīts?

 • Savienojot sakarības starp bezprocentu un ātro kredītu, jāsecina, ka lielākā daļa ātro aizdevumu izsniedzēju pirmajā aizņemšanās reizē jaunajiem klientiem piedāvā bezprocentu kredītu. Mūsdienās tas ir tik izplatīts, ka jāsaka, ka pirmais un bezprocentu kredīts faktiski ir kļuvuši par sinonīmiem.
 • Pirmā bezprocentu aizdevuma limits vienmēr ir mazāks nekā nākamo aizdevumu limits, kas tiek noteikts, lai vēlāk daļēji kompensētu finansiālos zaudējumus, kas radušies, izsniedzot bezmaksas aizdevumu. Tiesa gan, kompensēšana iespējama tikai tādā gadījumā, ja klients arī nākamo aizdevumu izvēlas lūgt tam pašam kreditoram, bet, kā rāda pieredze, vairākumā gadījumu tas tā arī ir – ja klients ir apmierināts ar pirmo aizdevumu un ar to saistītajiem nosacījumiem, tas, visticamāk, paliks lojāls konkrētajai kompānijai arī nākamreiz.
 • Jāuzsver, ka bezprocentu kredīts paliek par bezmaksas aizdevumu tikai tādā gadījumā, ja klients tā maksājumus nekavē un nosedz – pretējā gadījumā ir jāmaksā soda procenti, kas šo aizdevumu jau padara par maksas pakalpojumu, turklāt, pirmā kredīta atmaksas termiņu nav iespējams pagarināt.
 • Ja ir bail nokļūt nebeidzamajā kredītu jūgā to augsto procentu likmju dēļ, pavisam noteikti ir ieteicams izmantot bezprocentu aizdevumu, kas ir pārbaudīts un drošs aizņēmumu veids bez slēptiem nosacījumiem. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu un nepieciešamības gadījumā izmantot to. Lai atvieglotu aizdevēju salīdzināšanas un izvēles procesu, esam izveidojuši tabulu, kurā pieejama detalizēta un izvērsta informācija par populārāko Latvijas nebanku kreditoru pakalpojumiem.

Kāpēc tiek piedāvāts “pirmais kredīts bez maksas?”

Pirmais kredīts bez maksas, jeb vairāk zināms, kā bezprocentu kredīts tiek piedāvāts tāpēc, ka Latvijā starp nebanku kreditoriem pastāv ļoti liela konkurence un uzņēmumi cenšas piesaistīt klientus tieši saviem pakalpojumiem. Tieši tāpēc arī kāds no mūsu nebanku kreditoriem pirmais sāka piedāvāt šādu pakalpojumu, lai gan tas kreditoram rada zaudējumus, tomēr klientu piesaistīšanai šāds pakalpojums visai labi strādāja un tāpēc to sāka lietot arī citi uzņēmumi. Bet nu pašlaik jau situācija ir tāda, ka ja uzņēmums nepiedāvā šo bezprocentu kredītu, tad viņam ir daudz grūtāk piesaistīt jaunus klientus, un tas mums, kā patērētājiem ir ļoti izdevīgi. Būtībā šāds pakalpojums tika izveidots tāpēc, ka šajā nišā ir ļoti liela konkurence un uzņēmumi bija gatavi darīt teju visu, lai piesaistītu jaunus klientus. Vienu brīdi aizdevēji pat piedāvāja pakalpojumu “atmaksā mazāk kā aizņemies”, kur cilvēkam bija jāatmaksā mazāka naudas summa nekā viņš aizņēmās, bet šāds pakalpojums radīja vēl lielākus zaudējumus un tāpēc tas ātri vien tika atslēgts.

Vai bez maksas tiešām nozīmē bez maksas?

Bezprocentu kredīts tiešām ir bez maksas un aizņemoties, piemēram, 100 Eiro tev arī būs jāatmaksā 100 Eiro, tāpēc, lai gan šis pakalpojums liekas, kā acu apmāns, tomēr, tā tas nav un cilvēkiem ir iespējams saņemt šo naudu bez papildus maksām. Vienīgais, kas tev būs jāsamaksā ir 1 cents, kas ir reģistrācijas maksa un to gluži nevarētu skaitīt pie papildus izdevumiem, jo šis viens cents nozīmē papildus drošību. Tāpēc vari būt drošs, ka ja kreditors piedāvā aizņemties bez procentiem, tad tā tas arī būs un tas nav nekāds mārketinga triks.

Pēdējo reizi atjaunots: