Kas ir bezprocentu kredīts?

Bezprocentu, jeb bezmaksas kredīts ir aizdevuma veids, kurā kreditors sniedz debitoram aizdevumu bez maksas, jeb bez procentu maksājumiem un tieši tikpat daudz naudas, cik debitors aizņēmās arī ir jāatdod atpakaļ. Šāds aizdevuma veids parasti nebanku sektorā tiek izmantots, lai pievilinātu pēc iespējas vairāk klientu sniedzot viņiem pirmo kredītu bez maksas, bet pēc tam pārējos aizdevumus jau izsniedzot par maksu. Bezprocentu kredīts parasti tiek piedāvāts tikai uzņēmuma jaunajiem klientiem, un tikai pa retam uzņēmums rīko akcijas, ka jau esošajiem klientiem arī tas tiek piedāvāts. Pašlaik konkurence ātro kredītu jomā ir tik liela, ka teju katrs otrais kreditors piedāvā šādu pakalpojumu, jo savādāk jaunu klientu piesaiste ir apgrūtināta!

Aizdevums bez darba vietas?

Kredīts bez darba vai bez oficiālas darba vietas ir pakalpojums, kurā banka vai nebanku kreditors izsniedz SMS aizdevumu cilvēkam, kuram nav oficiālas darba vietas. Šis pakalpojums no pirmā acu uzmetiena liekas pavisam aplams, bet saprotot, ka oficiāla darba neesamība nenozīmē naudas trūkumu šis pakalpojums sāk izskatīties daudz labāks. Būtībā, ja cilvēkam nav darba, bet viņam ir patstāvīgi ienākumi, tie var nākt no gadījuma darbiem, no neoficiāla darba, no pasīvo ienākumu avotiem vai sociālajām garantijām, un kredītu, lai gan ir grūti saņemt, tomēr ir iespējams dabūt, bet ja cilvēkam nav patstāvīgu ienākumu, tad gan kredītu saņemt nav iespējams, tāpēc, kredīts bez darba vietas ir iespējams, bet kredīts bez patstāvīgiem ienākumiem nav iespējams.

Bezprocentu kredīts bez darba vietas?

Bet kas notiek, ja šos abus pakalpojumus mēs saliekam kopā, un cilvēks bez oficiālas darba vietas vēlas saņemt bezprocentu kredītu? Vispirms jau jāsaprot, ka lielākā daļa kreditoru, tiklīdz sapratīs, ka cilvēkam nav oficiāls darbs kredītu atteiks, bet ja kredīta summa ir pietiekoši maza aizdevējs var šo jautājumu jums nemaz neprasīt, un pieņemt, ka summa ir pietiekoši maza, ka pat bez ienākumiem to atmaksāt varēsit. Būtībā, ja jums ir patstāvīgi ienākumi, ko jūs varat pierādīt ar konta izrakstu vai kā savādāk, tad jums šis pakalpojums ir visai iespējams, bet bez darba un bez ienākumiem kredītu bez procentiem visticamāk, ka jūs saņemt nevarēsit. Un arī, ja jūs varat saņemt šo pakalpojumu ir jābūt uzmanīgam, jo atmaksāt to būs daudz grūtāk nekā saņemt, tāpēc esi piesardzīgs un aizņemies atbildīgi!