Compeuro strādā, lai palīdzētu ik vienam ne tikai uzzināt jaunāko informāciju nebanku kreditoru sektora jomā, bet arī, lai palīdzētu saviem apmeklētājiem salīdzināt visus kreditorus un to piedāvājumus, un izvēlēties to kredīta tipu un kredīta devēju, kuri vislabāk atbilst klienta vēlmēm un nepieciešamībai. Ne velti mūsu moto ir: “Tavs palīgs ātro kredītu izvēlē”, jo, ja tev ir nepieciešams kredīts, mēs tev palīdzēsim to izvēlēties.

Ikviens, kurš kādreiz ir centies aizņemties ātro vai cita veida kredītu, zina, cik tas var būt grūti, ne tikai tādēļ, ka bieži vien klientiem kreditoram ir jānorāda daudz un dažāda informācija, lai kreditoram būtu vieglāk lemt par kredīta piešķiršanu, un pēc tam ir jāparaksta dažādi ar kredīta aizņemšanos saistīti dokumenti, bet arī tādēļ, ka kreditori un dažāda tipa kredīti, tai skaitā ātrie kredīti, nāk ar dažādiem terminiem un noteikumiem, kurus ir nepieciešams saprast, lai vislabāk izprastu kreditoru piedāvājumus. Tāpēc mēs mūsu portālā cenšamies ikvienam atvieglot kredīta izvēli, paskaidrojot dažādus kredītu terminus un visus piedāvātos nebanku kreditoru aizdevumu tipus, kā arī nodrošinot padomus kā kredītu izvēlē, tā naudas ietaupīšanā un citās ar finansēm saistītās darbībās mūsu bloga un noderīgu padomu sadaļās.

Taču mūsu portāla galvenais darbības virziens ir tieši visu Latvijā darbojošo kreditoru izpēte, kā rezultātā mēs savā tīmekļa vietnē nodrošinām detalizētu informāciju par ikvienu Latvijas nebanku sektora kredītdevēju un to piedāvājumiem. Papildus, mūsu atsauksmju un sūdzību sadaļā tu atradīsi objektīvus kreditoru un to darbības apskatus. Bet mūsu portāla pamata sadaļās, piemēram, sadaļā ātrais kredīts, kredītlīnija un patēriņa kredīts, tu atradīsi iepriekš izveidotas tabulas ar galveno informāciju par katra kreditora konkrētā kredīta piedāvājumu, tā ļaujot tev ātri aplūkot visus pieejamos viena veida kredīta piedāvājumus, un izlemtu, kurš tad vislabāk atbildīs tavai finanšu situācijai.

Mēs ikdienas aktīvi strādājam pie tā, lai mūsu portālā atspoguļotā informācija būtu aktuāla, un tā pēc iespējas labāk atspoguļotu pašreizējās norises Latvijas nebanku kredītu jomā. Tāpēc, ja mūsu portāls tev palīdzēja izvēlēties kredītu vai uzzināt būtisku informāciju saistībā ar kredītiem, nebaidies sazināties ar mums kādā no mūsu sociālo tīklu kontiem un pastāstīt mums par to, jo mēs vienmēr esam priecīgi dzirdēt no mūsu apmeklētājiem. Paldies, ka iegriezies un izmantoji mūsu portālu!

Compeuro.lv komanda

Pēdējo reizi atjaunots: