Kas ir auto kredīts?

Automašīnas, jeb auto kredīts ir kredīta veids, kurā klients var saņemt aizdevumu jauna auto iegādei vai arī pret automašīnas ķīlu, bet pamatā jau šis termins nozīmē naudu automašīnas iegādei. Automašīnas un to pirkšana ir ļoti liela industrija gan pasaulē, gan Latvijā un tāpēc arī auto kredītu apjoms ir visai iespaidīgs un šis noteikti ir viens no lielākajiem kredītu ņemšana iemesliem. Automašīna mums katram ir vajadzīga, lai ātri un efektīvi pārvietotos, un tāpēc, ka to cenas ir visai astronomiskas, tad cilvēki izvēlas saņemt kredītus, lai varētu nopirkt šos auto. Kredīta ņemšana vienmēr ir atbildīgs process, bet tas it sevišķi tā ir ar auto kredītiem, jo ceļu satiksmē vienmēr notiek kādi negadījumi, un auto, kas ņemts kredīta ir bīstams pirkums, jo ja tas tiek sasists, tad tik un tā jāturpina maksāt kredīts, bet automašīna nevar vairs tikt izmantota. Bieži vien ņemot šos auto kredītus aizdevēji, kā obligātu nosacījumu uzstāda apdrošināšanu un auto turēšanu apsargātā vietā, kā arī laicīgas un periodiskas tehniskās apskates, jo auto būtībā pieder kredīt-devējam un kredītņēmējs to tikai īrē, līdz tiek nomaksāta visa kredītā ņemtā summa.

Pirmais kredīts bez maksa?

Bezprocentu, bezmaksas jeb pirmais kredīts bez maksas ir pakalpojums, kur klients var saņemt aizdevumu par to nemaksājot ne kapeikas, un atdodot tieši tikpat daudz naudas, cik aizņēmās. Šis varētu likties, kā kāds mārketinga triks, bet tas tā nav un nebanku aizdevēji piedāvā šādu pakalpojumu saviem jaunajiem klientiem, lai piesaistītu tos, un vēlāk no tiem ilgtermiņā nopelnītu. Kredīts, kur jāatmaksā ir tieši tikpat daudz, cik tika saņemts liekas, kā ļoti izdevīgs pakalpojums un tāpēc arī cilvēki nereti šo aizdevuma veidu izmanto, bet ja kredīts netiek atmaksāts laikā, tad tik un tā ir jāmaksā soda maksas vai arī, pēc tam, kad tiek ņemts vēl viens aizdevums no tā paša aizdevēja, tas jau vairs nebūs bezprocentu bet būs ar lieliem procentiem un īsu atmaksas termiņu!

Auto kredīts bez procentiem?

Auto kredīts ir pārlieku liels aizdevuma veids, lai to izsniegtu bez procentiem tāpēc šāds pakalpojuma veids nav pieejams nedz Latvijā nedz citur pasaulē. Ja auto vērtība būtu daudz mazāka, iespējams kreditori piedāvātu šādu iespēju, bet tā, kā automašīnas ir mērāmas tūkstošos vai pat desmitos tūkstošu Eiro, tad vienkārši aizdot naudu neko nesaņemot pretī nav kreditoru interesēs. Galvenais ir sev nemelot un noskaidrot, vai tu esi gatavs uzturēt automašīnu un maksāt ikmēneša izmaksas, kas saistītas ar to!