NordCard ir jauns kreditēšanas zīmols, kas piedāvā saviem klientiem saņemt maksājumu kartes ar kredītlimitu. Šāds pakalpojums Latvijā nav nekas jauns, taču NordCard ir pirmais nebanku kreditoram piederošais zīmols, kas ko tādu piedāvā. Šis zīmols pieder finanšu tehnoloģiju uzņēmumam SIA „Hedge Capital Company” (reģ.nr. 40103968692). Uzņēmums ir dibināts tikai 2016. gada 11. februārī. Tā apmaksātais pamatkapitāls ir 425 000 EUR.

NordCard maksājumu karte sniedz visas tās pašas iespējas, kuras sniedz jebkura parasta bankas maksājumu karte. Uz to ir iespējams pārskaitīt algu vai jebkurus citus ieņēmumus, kā arī ar to var izņemt skaidru naudu no bankomātiem un veikt norēķinus tirdzniecības vietās. NordCard karte tiek pieņemta visās tajās pašās vietās, kurās tiek pieņemta MasterCard karte. Papildus visām šīm norēķinu kartes iespējām NordCard arī piedāvā saviem klientiem aizņemties naudu noteiktā laika posmā un līdz noteiktam limitam. Maksimālais piedāvātais kredītlimits sākotnēji ir 1 000 EUR, regulāri pārskatot iespēju palielināt to līdz pat 3 000 EUR. Aizdevumu klients var atmaksāt izvēlētā laikā pirms iepriekš noteiktā datuma. Klients var izvēlēties vai atmaksāt izsniegto summu pa daļām, katru mēnesi atmaksājot vismaz 5% no aizņemtā summas, kopā ar procentu maksājumiem vai arī atmaksāt visu summu uzreiz. Procentu maksājumi tiek aprēķināti tikai no aizņemtās summas. Gan procentu likme, gan citi kredītlimita lietošanas tarifi tiek saskaņoti līgumā. Kā papildus priekšrocību Nordcard piedāvā pirmos divus mēnešus bezmaksas klientiem izmēģinātu karti – bez mēneša maksas un ar iespēju bez maksas atteikties.

Nordcard maksājumu kartei iespējams pietiekties tiešsaistē, aizpildot pieteikuma anketu un pēc tam apstiprinot savu identitāti ar internetbankas palīdzību (nosūtot 0,01 EUR uz norādīto konta numuru). NordCard komanda izskatīs pieteikumu un dos atbildi vienas darba dienas laikā. Pēc tam ar klientu sazināsies uzņēmuma pārstāvis, lai vienotos par kartes piegādi. Arī kartes piegāde tiek nodrošināta vienas darba dienas laikā. Pēc kartes saņemšanas to ir nepieciešams aktivizēt, izmantojot Online Banking. NordCrad norēķinu karti ver saņemt jebkurš patstāvīgais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 65 gadiem, kura patstāvīgie neto ienākumi ir vismaz 260 EUR mēnesī. Karti ar kredītlimitu var iegūt personas, kurām agrāk nav bijis izsniegts kredīts vai kredītkarte, arī gadījumos, ja ir bijusi negatīva kredītvēstures pieredze.

NordCard oficiālā mājas lapa ir https://nordcard.eu. Tajā arī ir iespējams pieteikties NordCard kartei, kā arī atrast visu informāciju par zīmola sniegtajiem pakalpojumiem, to nosacījumiem un tarifiem. Ja tomēr ir radušies kādi specifiski jautājumi, uz kuriem nevar atrast atbildi norādītajā mājas lapā, ir iespējams sazināties ar NordCard pārstāvjiem zvanot pa tālruņa numuru 62 004 400, rakstot uz e-pastu [email protected] vai tiešsaistes čatā tur pat zīmola mājas lapā. NordCard juridiskā adrese ir Baznīcas iela 31 – 12, Rīga. NordCard strādā katru dienu no 9:00 līdz 20:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 18:00.