Kimbi.lv ir jauns kreditēšanas zīmols, kas piedāvā kredītlīnijas pakalpojumus – naudas aizdevumus piešķirtā kredītlimita ietvaros. Šis zīmols pieder starptautiskajai kreditēšanas grupai 4finance. Grupa ir dibināta 2008. gadā un pašlaik darbojas jau 15 valstīs, 3 dažādos kontinentos. Kopā 4fainace grupa kopš sava darbības sākuma ir izsniegusi vairāk kā 11 500 000 kredītus par kopējo summu 3, 4 miljardu EUR apmērā. Katru dienu 4finance grupa izskata vairāk nekā 15 700 klientu pieprasījumu. Tā ir viena no straujāk augošajām kreditēšanas kompānijām visā pasaulē, kuras vīzija ir kļūt par globālo līderi nebanku kreditēšanas jomā. Kimbi.lv ir arī Latvijas Alternatīvo Finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs, kas nozīmē, ka zīmols ievēro atbildīgas aizņemšanās praksi.

Kimbi.lv piedāvā saviem klientiem saņemt kredītlīniju 10 minūšu laikā pēc pakalpojuma pieprasījuma saņemšanas un apstiprināšanas, ja klientam ir konts kādā no Latvijas lielākajām komercbankām (Citadele, DNB, Nordea, Norvik vai Swedbank). Kredīta pieprasījumu var nosūtīt, aizpildot pieteikuma anketu un pēc tam apstiprinot savu identitāti ar internetbankas palīdzību (nosūtot 0,01 EUR uz norādīto konta numuru). Maksimālais kredītlīnijas apjoms, ko piedāvā Kimbi.lv ir 1 500 EUR un šī kredītlimita ietvaros ir iespējams aizņemties tik, cik nepieciešams, aizdevuma procentus maksājot tikai par aizņemto summu. Procentu likme ir 10% mēnesī no izmaksātās summas. Par tādiem pakalpojumiem kā pieteikuma izskatīšana, naudas izmaksa un konta apkalpošana papildus nav jāmaksā. Aizdevumu iespējams atmaksāt ar pārskaitījumu izvēlētajā bankas kontā. Veicot kredīta atmaksu, klients var izvēlēties sev ērtāko apmaksas veidu – atmaksāt izsniegto summu pa daļām, maksājot minimālo ikmēneša summu vai arī atmaksāt visu summu uzreiz.

Kredītlīniju no Kimbi.lv var saņemt jebkurš patstāvīgais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem, bez kavētiem kredīta maksājumiem vai nenokārtotām kredītsaistībām. Jebkuram klientam ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā telefona numurs. Lai saņemtu kredītlīniju nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, kā arī nav nepieciešams iesniegt izziņu par ienākumu apjomu un darba vietu, bet aizņēmējam ir jābūt spējīgam atmaksāt kredītu.

Pieteikties kredītlīnijai ir iespējams Kimbi.lv mājas lapā – https://www.kimbi.lv. Tajā ir iespējams arī atrast visu informāciju par zīmola sniegtajiem pakalpojumiem un to nosacījumiem. Neskaidrību gadījumā ir iespējams arī sazināties ar Kimbi.lv pārstāvjiem zvanot pa tālruņa numuru 67799090, rakstot uz e-pastu info@kimbi.lv vai tiešsaistes čatā tur pat zīmola mājaslapā. Kimbi.lv juridiskā adrese ir Lielirbes iela 17a – 9, Rīga. Atbildes uz jautājumiem tiks sniegtas un kredīta pieteikumi tiks izskatīti uzņēmuma darba laikā. Kimbi.lv strādā katru dienu no 7:00 līdz 23:00.