Ondo.lv jeb SIA ”ONDO” agrāk pazīstams kā SIA ”S2 LV” un SIA ”Finance 4 you” (Reģ.nr. 40103780706) ir īstermiņa kredītu izsniedzējs, kas nodrošina ērtu un ātru naudas saņemšanu personīgo izdevumu segšanai. Savu darbību uzņēmums sācis 2014. gada 16. aprīlī un tā pašreizējais apgrozījums to ierindo 14131. vietā starp Latvijas uzņēmumiem. Uzņēmuma vēsture nesniedzas tālā pagātnē, bet tas jau ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem zīmoliem vietējā tirgū. Uzņēmuma pamatkapitāls sastāda 425 tūkstošus eiro. Ondo.lv ir LNKA biedrs, kas nozīmē, ka šis kredītdevējs ir atbildīgs par saviem klientiem un nozares attīstību Latvijā. Godprātīgās kreditēšanas principi padara šo uzņēmumu par uzticamu visiem patērētājiem.

Ondo.lv piedāvā ātrus īstermiņa aizdevumus 5 līdz 425 eiro apmērā. Kredīta atmaksas termiņš var būt robežās no 1 dienas līdz pat 30 dienām, bet to iespējams pagarināt, samaksājot attiecīgu termiņa pagarināšanas summu. Procentu likme katram klientam tiek aprēķināta individuāli. Kredītu saņemt var pavisam ātri. Reģistrācijas anketas aizpildīšana un naudas pārskaitīšana uz kontu darba laikā vidēji aizņem 10 minūtes. Atmaksājot kredītu ir jānorāda rēķina numurs un jāizvēlas sev izdevīgākā banka, uz kuru pārskaitīt naudu. Ondo.lv arī piedāvā papildus aizdevumu pie esošā. Papildus aizdevumu var noformēt mājaslapas profilā vai arī piesakot to pa informatīvo tālruni. Kredīta atmaksas termiņš ar šo papildinājumu gan nemainās.

Lai saņemtu aizdevumu ir noteikti kritēriji. Ir jābūt patstāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Nepieciešams bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Nedrīkst būt parādsaistības vai kavēti maksājumi nevienā no LNKA biedru uzņēmumiem, kas izslēdz iespēju aizņemties vairākus kredītus vai arī aizņemties ar sliktu kredītvēsturi. Lai saņemtu kredītu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Uzņēmuma darba laiks ir katru dienu no plkst. 7.00 līdz 24.00. Uzņēmuma mājaslapā www.ondo.lv var atrast daudz informācijas par aizņemšanos un kredītu atmaksu, bet trūkst vairāk informācijas par pašu uzņēmumu un tā vēsturi. Mājaslapas dizains ir viegli pārskatāms un vajadzīgo ir viegli atrast. Drošība reģistrētiem lietotājiem ir nodrošināta ar personas datu un paroles saglabāšanu datubāzē. Dati netiek izpausti trešajām personām saistībā ar uzņēmuma privātuma politiku.

Ar Ondo.lv iespējams sazināties dažādos veidos. Ir iespējams zvanīt pa informatīvo tālruņa numuru 80 90 9999 vai rakstīt uz e-pastu info@ondo.lv. Mājaslapā arī piedāvāta iespēja tiešsaistes čatam ar konsultantu. Uzņēmuma adrese ir Lielirbes iela 17a-10, Rīga, LV-1046.

Ondo.lv ērti atrodams arī populārākajos sociālajos tīklos – draugiem.lv, Twitter, Youtube un Facebook. Draugiem.lv Ondo lapai jau ir 13 tūkstoši sekotāju, kas liecina par uzņēmuma popularitāti arī interneta lietotāju vidū.

Ondo.lv zīmols Latvijā jau kļuvis ļoti atpazīstams. Piemēram, 2014. gada ”Staro Rīga” pasākuma ietvaros ar Ondo.lv atbalstu Līvu laukumā tika piedāvāts gaismas, mūzikas un akrobātikas šovs ”Dimants. Sapņu lidojums”. Rūpējoties par klientiem un piesaistot potenciālos klientus Ondo.lv piedāvā dažādas akcijas un atlaides. Pirmais aizņēmums visiem klientiem ir bez procentiem, jeb atmaksā tik, cik aizņēmies. Vasaras sezonā Ondo.lv klienti Rīgā un Jūrmalā 2 stundas katru dienu var izmantot Sixt velosipēdu nomas pakalpojumus par brīvu. Vai arī esot Ondo.lv Facebook lapas sekotājam, bija iespēja piedalīties izlozē, lai laimētu biļetes uz Keitijas Perijas koncertu Rīgā un redzētu savu video uz lielā ekrāna. Tādēļ varam uzskatīt Ondo.lv par vienu no populārākajiem un stabilākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā.