Naudas ietaupīšana ir svarīga gandrīz ikvienam. Mājsaimniecības izmaksas par veļas izmazgāšanu vienu reizi Amerikā ir vidēji no 1,00 līdz 1,50 ASV dolāriem (0,85 līdz 1,28 eiro) atkarībā no komunālo pakalpojumu cenas. Būt ietaupīt pāris centus par katru mazgāšanas reizi summējas, ja katru reizi ir kaudzes veļas, kas ir jāmazgā.

Savukārt labākie un izdevīgākie kredīti var palīdzēt sasniegt konkrēto mērķi, kāpēc jūs vispār vēlaties taupīt daudz ātrāk un efektīvāk. Līdz ar to jūs varat arī atvieglot kredīta atmaksu, izvēloties sev izdevīgāko aizdevēju.

Taču sākt taupīt uz izdevumiem par veļas mazgāšanu vai vismaz tos apzināties nav nemaz tik sarežģīti.

Izmantojiet aukstu ūdeni Gandrīz visi šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi šodien ir izstrādāti, lai attīrītu veļu aukstā ūdenī. Savukārt pulverveida mazgāšanas līdzekļi var nešķīst tik labi aukstā ūdenī. Ja vien jums nav ārkārtīgi netīru vai taukainu apģērbu, jūs varat būt pārsteigti par to, cik labi ir iespējams apģērbu izmazgāt tīru aukstā ūdenī. Mainot no karstā ūdens uz aukstu ūdeni, tiek ietaupīts aptuveni 30 centi uz katru veļas mazgājamās mašīnas reizi. Vadošie ražotāji ražo arī daudzus veikalu zīmola mazgāšanas līdzekļus, auduma mīkstinātājus un balinātājus. Izmēģiniet tos un redziet, vai esat apmierināts ar rezultātiem.

Mazgāšanas līdzekļa tīrīšanas jaudu var uzlabot, pievienojot 1/2 glāzi cepamās sodas vienai mazgāšanas reizei, un jūs joprojām ietaupīsiet naudu par katru mazgāšanas reizi, izmantojot zīmola nosaukumus, nevis veikala zīmolus. Cepamā soda palīdzēs kontrolēt nepatīkamo aromātu no sviedriem un regulēs ūdens skābumu, lai mazgāšanas līdzeklis un balinātājs darbotos efektīvāk.

Pagatavojiet savu veļas mazgāšanas produktu Ja jums ir bažas par to, kādas ķīmiskas vielas slēpjas komerciālos veļas mazgāšanas līdzekļos, jūs varat izveidot pašmāju mazgāšanas līdzekļus, auduma mīkstinātājus, cieti un smaržu pastiprinātājus. Lai izveidotu savus produktus, jums nav jābūt trakiem zinātniekiem. Četras vienkāršas sastāvdaļas ir viss, kas nepieciešams, lai iegūtu mazgāšanas līdzekli pulvera, šķidruma vai vienas devas vienībās. Un atkarībā no jūsu iepriekšējā mazgāšanas līdzekļa jūs varat ietaupīt vismaz 15 centus par katru veļas mazgāšanu.

Izmantojiet etiķi kā auduma mīkstinātāju Neuztraucieties par to, ka veļa varētu iegūt nevēlamu smaržu, piemēram, marinētu. Pievienojiet 1/2 glāzi baltu destilētu etiķi pēdējā skalošanas ūdenī. Vieglā etiķa skābe palīdzēs atbrīvoties no visiem beigu mazgāšanas līdzekļa atliekām, kas liek drēbēm būt cietām. Galvenais pelējumu cēlonis un smaržas atliekas ir auduma mīkstināšanas atliekas. Tā vietā izvēloties destilētu balto etiķi, jūs ietaupīsit naudu, iegūsiet svaigu smaržojošu veļu, un jums joprojām būs mīkstas drēbes. Ja jūs nevarat atteikties no iecienītākās markas mazgāšanas līdzekļa, izmantojiet to mazāk. Mēģiniet izmantot 1/2 ieteicamā daudzuma. Jūs, iespējams, nepamanīsiet atšķirību veļas tīrības ziņā, un jūsu drēbes izskatīsies labāk un kalpos ilgāk. Ja jums ir augstas efektivitātes mazgāšanas līdzeklis, jums nepieciešamas tikai divas tējkarotes veļas mazgāšanas līdzekļa. Ja jūs izmantojat vairāk, tas varētu būt iemesls, kāpēc jūsu izmazgātā veļa smaržo tik slikti.

Samaziniet izmaksas par žāvēšanu Tieši tāpat kā ar mazgāšanas līdzekļiem, jūs neievērosiet atšķirību, izmantojot tikai pusi no žāvēšanas jaudas. Jūsu drēbes joprojām būs mīkstas un jauki smaržos. Jūs iegūsiet divreiz vairāk žāvēšanas reizes par to pašu naudu. Vai arī jūs varat izgatavot vilnas žāvētāju bumbiņas no atlikušās dzijas, lai palīdzētu samazināt žāvēšanas laiku.

Izmantojiet svaigu gaisu Āra gaiss ir bezmaksas. Izmantojiet iespēju apģērbu izkārt ārā un svaigu gaisu, lai izkaltētu izmazgāto veļu. Ja jūs pareizi uzkariniet veļu, jūs pat varēsiet ievērot mazāk grumbu un novērsiet nepieciešamību gludināt. Tāpat svaigs gaiss varēs atsvaidzināt tos apģērbus, kurus nav nepieciešams mazgāt. Uzlieciet tīru apģērbu tiešos saules staros, lai izmantotu svaigas vēsmas, kas noņem smakas.

Radiet vairāk siltuma Lai gludināšana būtu vieglāka un energoefektīva, pievienojiet alumīnija folijas gabalu zem gludekļa virsmas pārsega. Folija palīdzēs uzturēt siltumu un ļaus jums gludināt ātrāk vai zemākā temperatūrā.

Negludiniet Šāds risinājums var būt personīgi patīkamākais daudziem. Plānojiet uz priekšu to, ko jūs gatavojaties nēsāt. Pakariet to vannas istabas durvju aizmugurē, kad jūs dušojaties vai izmantojiet vannu. Tvaiks, kas rodas, izlīdzinās grumbas. Protams, ir iespējams atrast vēl daudzus padomus, kas palīdzēs cīnīties ar grumbām un līdz ar to samazināt arī gludināšanas biežumu.

Kontrolējiet, cik daudz elektroenerģijas tiek patērēts Elektrība parasti ir dārgākais komunālais maksājums, līdz ar to ir svarīgi aprēķināt cik daudz un kādas elektroierīces patērē. Ir viegli saprast, ka vecāka tehnika patērē vairāk elektroenerģijas. Tas nozīmē, ka ja jums ir vecāka veļasmašīna, piemēram, vismaz gadi, tad tā noteikti patērē vairāk nekā jaunās klases iekārta. Tāpat katrai no tām ir rakstīta gan mazgāšanas kvalitāte, gan enerģijas klase. Līdz ar to labākais variants ir izvēlēties tādu iekārtu, kurai ir A klase. Lai gan tas var būt papildus izdevums, uz to ir vairāk jālūkojas kā ieguldījumu nākotnē. Tā kā veļasmašīna var mierīgi kalpot vairākus gadus, jums būs iespējams veiksmīgi ietaupīt uz izdevumiem par elektrību, kas var sasniegt lielas summas. Lielisks piemērs ir vecie datori, kas patērēja diezgan ievērojamu elektrības apjomu, tāpēc cilvēki vienmēr tos izslēdza vai arī pie tiem pavadīja tikai noteiktu laiku. Mūsdienu datori, sevišķi portatīvie datori patērē daudzas reizes mazāku elektroenerģijas apjomu, līdz ar to elektrības rēķins daudz nemainās atkarībā no tā, cik daudz tieši jūs izmantojat datoru un vai atstājat to ieslēgtu.

Ir daudz variantu, kā ir iespējams ietaupīt savus finansiālos līdzekļus attiecībā uz veļas mazgāšanu. Tādā veidā šis process ne tikai būs ekonomiski izdevīgāks, bet pat vienkāršāks, jo nebūs jāuztraucas par pulvera atlikumiem uz apģērba u.c. problēmām. Tāpat ir iespējams samazināt nepieciešamību gludināt, ja tiek izmantota radoša pieeja. To nemaz nav tik grūti pielietot, sevišķi, ja ir pieejami dažādi padomi, ko katrs ar izmēģināt ar jau saburzītu apģērbu. Lai labāk izprastu, cik daudz jūs tieši ietaupāt, noteikt ir vērts pierakstīt izdevumus par veļas mazgāšanu, kaut vai tikai attiecībā uz pulveri un elektrību. Tas noteikti aizņem manāmu daļu no visiem ikmēneša izdevumiem. Papildus tam, protams, ir jāseko līdzi arī citiem izdevumiem. Pēc tam var sākt domāt arī par to, kam tieši jūs vēlaties ietaupīt, ja pāri paliek katru mēnesi paliek pāris vismaz trīsciparu skaitlis. Ir vairāki veidi kā gudri ieguldīt. Tāpat var arī papildus izvēlēties citu finanšu palīdzību vai padomus, lai nenāktos vilties iespējās, kas ir iespējamas ar pareizu pieeju budžetam. Iespējams, ka arī būtu vēlams pārdomāt to, cik daudz drēbes tiek mazgāts katru reizi, jo lielākas veļasmašīnas ļauj ietilpināt diezgan lielu apjomu, līdz ar to samazinot mazgāšanas biežumu. Paradumus mainīt nav viegli, bet ik pa laikam ir vērts vismaz piedomāt pie tiem.