AS ”Mogo” (Reģ. nr. 50103541751) agrāk zināms kā AS ”Autocredit.lv” ir kredītu izsniegšanas kompānija, kura nodarbojas ar auto līzinga un ilgtermiņa aizdevumu pret auto ķīlu izsniedzējs. Mogo savu darbību uzsāka 2012. gada 3. maijā ar 5 miljonu eiro lielu sākuma kapitālu. Uzņēmumam finanšu jomā ir vērojama ļoti liela izaugsme. Pēc tīrajiem ieņēmumiem AS ”Mogo” ieņem 560. vietu starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Mogo darbojas arī kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā, un ir atvēris filiāli arī Gruzijā. Kompānijai ir sava mājaslapa – www.mogo.lv. Mājaslapā var pieteikties aizdevumam, uzzināt vairāk par Mogo darbību, pašu uzņēmumu un to kāpēc kredīts jāaizņemas tieši pie šī aizdevēja. Mājaslapā visu ir ļoti viegli atrast un informācija ir pārskatāma un saprotama. Par klientu profilu datiem arī ir padomāts – tos aizsargā SSL tehnoloģija un drošība ir apstiprināta ar Datu valsts inspekcijas un Patērētāju tiesību aizsardzības centra sertifikātiem. Lai sazinātos ar Mogo klientu apkalpošanas centru iespējams zvanīt pa tālruņa numuru 66900900 vai rakstīt elektroniski uz e-pasta adresi info@mogo.lv. Klientu apkalpošanas servisa darba laiks ir darba dienās no 8.00 līdz 20.00 un brīvdienās no 10.00 līdz 17.00. Neskaitot Mogo sadarbības partnerus, uzņēmumam ir filiāles visās Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Talsos, Valmierā un Tukumā. Visām filiālēm darba laiks darba dienās ir no 9.00 līdz 18.00. Kad jāveic pārskaitījums Mogo, tad to var darīt uz kādu no uzņēmuma bankas kontiem Citadele, Swedbank, DnB vai Nordea bankās. Šo banku klientiem būs iespēja nemaksāt starpbanku pārskaitījumu komisiju un saņemt naudu daudz ātrāk nekā citu banku klientiem. Mogo.lv lapas ir izveidotas arī sociālajos tīklos – Facebook.com, draugiem.lv un Youtube. Draugiem.lv lapai ir vairāk kā 5000 sekotāji. Mogo ir zināms ne tikai saistībā ar aizdevumu izsniegšanu. Mogo ļoti aktīvi atbalsta sporta komandas. Kā pierādījums tam ir pagājušajā gadā izveidotā Latvijas hokeja virslīgas komanda HK ”Mogo”, kurai uzņēmums bija ģenerālsponsors. Atbalsts izrādīts arī florbolam. Sadarbībā ar RTU vīriešu virslīgas komandu, komandai tika izrādīts atbalsts un komandas nosaukums mainījās uz Mogo-RTU/Rockets.

Mogo piedāvā divu veidu kredītus – ilgtermiņa aizdevumu pret auto ķīlu vai arī līzingu auto iegādei. Ilgtermiņa aizdevumu iespējams iegūt 500 līdz 15000 eiro apmērā aizņemoties pirmo reizi, bet atkārtotu aizdevumu var saņemt pat līdz 50 tūkstošiem eiro. Atmaksas termiņš var būt no 1 mēneša līdz pat 6 gadiem. Auto līzingu iespējams noformēt 600 līdz 17000 eiro apmērā, turklāt Mogo var piešķirt līdz 90% no auto vērtības. Tas nozīmē, ka pirmā iemaksa būs vismaz 10% apmērā no auto vērtības. Tāpat Mogo.lv ir gatavs izsniegt aizdevumu, lai klients savā automašīnā varētu uzstādīt gāzes iekārtu un tādējādi ietaupīt naudu uz degvielas patēriņu. Šis piedāvājums ir kā ilgtermiņa ieguldījums savā automašīnā un finansēs. Kredītam pieteikties iespējams Mogo mājaslapā, filiālēs, pie sadarbības partneriem, Procenti katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli. Mogo pielāgojas katra klienta situācijai un atrod izdevīgāko piedāvājumu. Kompānija nepiedāvā kredīta pagarināšanas iespējas un nesamaksājot ikmēneša maksājumu laikā, tiek piemēroti soda procenti.

Lai saņemtu aizdevumu pie Mogo.lv ir jāatbilst vairākiem nosacījumiem. Viena no lielākajām priekšrocībām ir tas, ka aizdevumu pie Mogo var dabūt jau no 18 gadu vecuma. Ir vajadzīgs transportlīdzeklis, kuru pirkt vai piedāvāt kā ķīlu. Slēdzot darījumu klientam ir jāuzrāda kāds Latvijas Republikas personu apliecinošs dokuments – pase vai personas apliecība.