LatCredit ir AS ”LATEKO LĪZINGS” (Reģ. nr. 40003366651) piederošs ātro kredītu izsniedzēja zīmols. LATEKO līzings ir 1997. gada 13. novembrī dibināta patēriņa kredītu izsniegšanas kompānija. Šis ir viens no vecākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas nodarbojas ar kreditēšanas pakalpojumu sniegšanu. Savu darbību LATEKO līzings sāka ar 500 tūkstošiem eiro lielu sākuma kapitālu. Šobrīd pēc neto apgrozījuma, starp visiem uzņēmumiem Latvijā, LATEKO līzings ierindojas 1615. vietā. LatCredit ar ātro kredītu izsniegšanu nodarbojas tikai Latvijas teritorijā. LatCredit nav Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, bet tas nenozīmē, ka uzņēmumam nav bijusi saistība ar LNKA. Proti, 2014. gadā LNKA aizrādīja, asi kritizēja un lika izbeigt LatCredit reklāmas kampaņu, kurā tika aicināts aizņemties naudu festivālam. Šāda reklāmas kampaņa veicina bezatbildīgu aizņemšanos un radīja nepareizu priekšstatu par nozares pakalpojumu būtību. Tā kā par godprātīgu biznesa praksi iestājas ne tikai LNKA biedri, reklāmas kampaņa pēc aizrādījuma izteikšanas tika izbeigta. LatCredit savus pakalpojumus piedāvā uzņēmuma mājaslapā – www.latcredit.lv. Šajā mājaslapā iespējams pieteikties īstermiņa aizdevumam, atrast atbildes uz jautājumiem par ātrajiem kredītiem un arī atrast kompānijas kontaktinformāciju. Mājaslapas dizains ir diezgan vienkāršs un nesagādā nekādas grūtības atrast visu vajadzīgo. Lai sazinātos ar LatCredit klientu apkalpošanas centru, iespējams zvanīt pa tālruņa numuru 66100090. Elektroniska saziņa iespējama ar e-pasta palīdzību, rakstot uz adresi latcredit@latcredit.lv vai tiešsaistes čatā Skype (latcredit.lv). Atbildi no klientu apkalpošanas centra iespējams iegūt LatCredit darba laikā – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 22.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00. LatCredit nav oficiālas filiāles, bet kompānijas juridiskā adrese ir Rīgā, Katlakalna ielā 1. Maksājumu naudu iespējams pārskaitīt uz kontiem 5 dažādās Latvijas komercbankās. Klienti var izvēlēties sev izdevīgāko – Swedbank, SEB banka, Citadele, Nordea vai DnB, lai varētu veikt maksājumu bez starpbanku pārskaitījumu komisijas. Kompānija LatCredit izveidojusi visai interesantu un asprātīgu lapu ”Radio LatCredit” sociālajā portālā draugiem.lv, kur šai lapai ir jau vairāk nekā 2000 sekotāji.

LatCredit ir īstermiņa aizdevumu izsniedzējs. LatCredit piedāvājumā esošajiem klientiem iespējams aizņemties naudu 50 līdz 500 eiro apmērā ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām. Jaunajiem klientiem, aizņemoties pirmo reizi, ir iespējams aizņemties līdz 300 eiro, bet LatCredit to piedāvā darīt bez maksas. Pirmais aizdevums ir bez komisijas maksas un procentiem – atdod tik, cik aizņēmies. Kredītu iespējams pieteikt trīs veidos. To var izdarīt reģistrējoties uzņēmuma mājaslapā, aizsūtot īsziņu pēc reģistrācijas mājaslapā vai arī vienkārši piezvanot uz LatCredit tālruņa numuru. Ja klients nevar atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā, tad termiņu ir iespējams pagarināt. To var izdarīt pārskaitot naudu uz kādu no LatCredit kontiem un norādot uz cik dienām- 7, 14 vai 30 – termiņu vajadzētu pārcelt. Kredītu var saņemt pat 30 minūšu laikā. Pieteikumi tiek apstrādāti 15 minūšu laikā un tad atbilde tiek nosūtīta klientam. Pozitīvas atbildes gadījumā nauda uz kontu var tikt pārskaitīta 15 minūšu laikā, ja klienta konts ir kādā no bankām, kurās ir LatCredit konti. Ja klienta konts ir citā bankā, tad pārskaitījums var prasīt 1 līdz 3 dienas.

Lai saņemtu kredītu pie šī aizdevēja ir jāatbilst pāris nosacījumiem. Ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijas teritorijā (adrese jānorāda pieteikuma anketā). Ir vajadzīga e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Tāpat ir vajadzīga laba kredītvēsture un konts kādā no Latvijas komercbankām. Piesakoties aizdevumam ir vajadzīgi arī regulāri ienākumi un LatCredit reģistrējoties pieprasa uzrādīt oficiālo darba vietu ar ieņemamo amatu. Bez iepriekšējās informācijas, reģistrējoties vēl jānorāda personas dati un informācija par pašu kredītu.