Jaungada sagaidīšana, jeb vecgada vakara svinības ir viena no lielākajām un trakākajām gada ballītēm, kurā cilvēki parasti tērē lielus naudas daudzumus, bet ne vienmēr ir pietiekoši daudz līdzekļu, lai varētu kārtīgi atpūsties un tāpēc cilvēki nereti izvēlas aizņemties naudu šādām jaungada svinībām. Bet vai šī prakse ir laba un, kur labāk aizņemties to noskaidrosim šodienas rakstā.

Kredīts izklaidēm?

Pirmais, kas mums noteikti ir jāapspriež ir tas, ka jebkurš kredīts, kas tiek ņemt izklaidēm neizraisa aizdevēju un apkārtējās sabiedrības sajūsmu, jo šī neskaitās atbildīga aizņemšanās, kā tas ir citu ilgtermiņa kredītu gadījumā. Aizdevums, kas tiek ņemt izklaidēm noteikti, ka nav no tiem labākajiem veidiem, kur ņemt kredītu, jo pēc šīm jaungada svinībām nauda būs iztērēta, bet parāds tik un tā vēl būs jāatmaksā, tāpēc arī pēc tam padomājot par to, kāpēc tu aizņēmies būs šī nesaprašana! Kredītam būtu jābūt, kā līdzeklim, kas palīdz finansēt ilgtermiņa projektus un ļauj cilvēkiem iegūt mājokli vai automašīnu, kam savādāk sakrāt būtu teju neiespējami, tāpēc aizdevums, kas ņemts izklaidēm nav uzskatām par izdevīgu un cilvēki šādu praksi parasti nosoda!

Izdevīgākie aizdevēji

Bet, ja tu visu šo apzinies un tik un tā vēlies kredītu saņemt tad tev ir vairākas iespējas, jo katrs kreditors sniedz savus piedāvājumus un izvēloties saņemt šādu pakalpojumu noteikti, ka ir jāsalīdzina visi iespējamie piedāvājumi un tikai pēc tam jāizvēlas izdevīgākais. Sākumā tev vajadzētu izlemt, vai tu šo kredītu ņemsi bankā vai arī pie privātajiem kreditoriem, jo bankas parasti izsniedz šos kredītus ar daudz mazākiem procentu maksājumiem, bet lai saņemtu kredītu bankā tev būs vajadzīgs kārtot daudz vairāk papīrus un visticamāk, arī, ka norādīt, kam šis aizdevums tiks tērēts un diezin vai, banka to izsniegs, ja tu norādīsi, ka tas tiek ņemts izklaidēm jaunajā gadā. Tur pretī ņemot kredītu pie nebanku kreditoriem, tu šo aizdevumu varēsi saņemt jau dažu minūšu laikā un neviens tev neko neprasīs kur un kā tu plāno naudu tērēt, bet dēļ šī ātruma un diskrētuma tev būs jāmaksā krietni lielāki procentu maksājumi un arī kredīta atmaksas termiņi ir daudz īsāki nekā banku izsniegtajiem kredītiem. Kā redzi, tad, ja vēlies saņemt kredītu jaungada svinībām, tad tev ir iespējams to darīt gan bankā gan pie nebanku kreditoriem, bet šī nav uzskatāma par atbildīgu aizņemšanos, tāpēc esi uzmanīgs un izvēlies kredītu tikai tad, ja tiešām savādāk nav iespējams, bet ja tomēr vēlies saņemt kredītu, noteikti izmanto mūsu tīmekļa vietnes salīdzināšanas tabulas, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu tieši tev!