Ikkatram cilvēkam ir ieradumi, kas bieži vien tiek veikti jau automātiski, piemēram, kafijas dzeršana no rītiem, zobu tīrīšana pirms gulētiešanas, mīļāko seriālu skatīšanās vakaros u.c. Lielākā daļa ieradumu, kas cilvēkam piemīt, bieži vien nozīmē lietderīgā laika tērēšanu – lēns rīta rituāls ar kafiju un avīzi, vakariņošana un filmas skatīšanās – lai gan patīkami, tomēr laiku patērējoši. Neko nedarot, nav iespējams sevi nodrošināt; tāpat arī nav iespējams kļūt par miljonāru. Ikviens vēlas sevi pilnvērtīgi nodrošināt, nedomājot par to, kā izdzīvot līdz mēneša beigām, nenomirstot badā. Līdz ar to, ja ir sapnis kļūt par miljonāru, tad pirmais, kas nepieciešams, ir ieradumu maiņa.

Nav jau tā, ka visi “parasto” cilvēku ieradumi, nav pareizi un tikai traucē, lai kļūtu par materiāli ļoti nodrošinātu personu. Pirmais ieradums, ko nepieciešams ieviest, ir mērķu izvirzīšana. Turklāt ir jāiemācās atšķirt labos mērķus no sliktajiem mērķiem, kuru sasniegšana kopumā rada vien īslaicīgu prieku un beigās pat vairāk izdevumu. “Labs” mērķis, nozīmē, ka, to sasniedzot, tiks iegūta reāla vērtība dzīvei. Protams, katram ir savi mērķi, turklāt nekad jau parasti neviens neiedomājas, ka mērķis var būt arī slikts. Ja ir sapnis kļūt par miljonāru, tad svarīgi saprast atšķirību starp šiem diviem mērķu veidiem. Labie mērķi spēj dot ilgtermiņa labumu un arī ilgtermiņa prieku, par šī mērķa sasniegšanu, turklāt tie arī sasniegšanas ceļā sniedz individuālu ieguvumu cilvēka personībai. Šāds mērķis var būt, piemēram, atbrīvoties no liekajiem 10kg. Lai šo mērķi sasniegtu, nepieciešams mainīt ēdienkarti, atsakoties no neveselīgām uzkodām un ātrajām ēstuvēm. Tāpat visticamāk cilvēks sāks veikt dažādus fiziskus vingrinājumus un kopumā dzīves veids kļūs daudz veselīgāks. Kāpēc tas ir labais mērķis? Jo tas uzlabo cilvēka veselību – prieks par zaudētajiem kilogramiem, ja veselīgais dzīves veids kļūs par ieradumu, būs ilgstošs; noteikti uzlabosies arī dažādi veselības rādītāji, samazināsies iespēja saslimt ar dažādām slimībām, kuru viens no cēloņiem var būt aptaukošanās. Kopumā sasniegtais mērķis dos ilgtermiņa labumu. Turpretī sliktie mērķi sniedz vien īstermiņa prieku un ieguvumu. Piemēram, mērķis ir nopirkt jaunākā modeļa BMW. Kad auto ir iegādāts, prieks, protams, ir milzīgs. Taču, ja vien nauda nav paša cilvēka sakrāta un ir ņemts aizdevums, tad mašīnas prieku noteikti gandēs ikmēneša maksājumi; tāpat ar laiku var rasties dažādi bojājumi, kuru labošana izmaksās pietiekami dārgi. Kopumā sākotnējā sajūsma par jauno mašīnu drīz vien beigsies.

Attiecībā uz sasniedzamajiem mērķiem, ir svarīgi arī pirms tam noteikt savus sapņus. Ir svarīgi arī ievērot atšķirību, ka sapņi nav tas pats, kas sasniedzamie mērķi vai uzdevumi. Lai definētu savu sapņus, ir jāpajautā sev, kur es vēlos nokļūt pēc 10, 15 vai 20 gadiem. Ir jāiztēlojas sava ideālā nākotne, turklāt – jo detalizētāk, jo labāk. Piemēram, kādiem jābūt ienākumiem, mājai, mašīnai u.c. Šīs dažādās detaļas arī sastādīs kopējo ideālo nākotni jeb sapni. Tikai pēc tam, kad ir zināms sapnis, tad var izvirzīt uzdevumus, kas ir jāizdara, lai sapnis tiktu sasniegts. Katrai sapņa detaļas sasniegšanai ir jāizvirza konkrēti mērķi; jāuzdod sev jautājumi – kā es to varu izdarīt, kas nepieciešams, lai sapni sasniegtu u.t.t. Apzinoties reāli veicamos uzdevumus, ir jāsāk aktīvi rīkoties, lai tos sasniegtu. Nav jāgaida jauna gada sākums, nākamais saules aptumsums vai pirmdiena – ir jāsāk uzreiz. Uzdevumu izpildes atlikšana tikai pagarinās to laiku, kas vajadzīgs, lai sapni sasniegtu.

Esošie miljonāri ir spilgts pierādījums tam, ka nekad nevajag atteikties no sava sapņa un padoties pie pirmajām grūtībām. Viena no galvenajām īpašībām, lai kļūtu par miljonāru, ir neatlaidība. Tā palīdzēs pārvarēt dažādos šķēršļus, jo katrai situācijai ir iespējams atrast risinājumu. Ja piemitīs neatlaidība, spēja pārvarēt kļūdas un pārdzīvot zaudējumus, turpinot iesākto, iespējams, ka drīz vien būs iespējams pievienoties tiem retajiem cilvēkiem, kas kļuvuši par miljonāriem. Ir nepieciešams gandrīz vai pārdabisks spēks, lai cīnītos ar pretimnākošajiem spēkiem, kas ir ir ceļā uz sapņa piepildījumu, – ne katram tāds piemīt.

Viena no svarīgākajām lietām, lai drīz vien kļūtu par miljonāru, ir izvairīšanās no laika kavēkļiem. Lielākā daļa no jau esošajiem miljonāriem, netērē savu laiku, lai vairākas stundas vakaros skatītos televīziju. Tāpat arī, ja vien darbs nav ar to saistīts, tad internets tiek izmantots diezgan maz. Tā vietā, lai izšķērdētu savu laiku, tiek darīts nepieciešamais, lai sasniegtu savus mērķus, kā arī tiek dibināti vajadzīgie kontakti. Gluži tāpat kā mūziķi uzturas mūziķu lokā, gūstot gan jaunas zināšanas un apmainoties ar pieredzi, arī uzņēmēji lielākoties tiekas tieši ar veiksmīgiem uzņēmējiem. Noteikti viens no padomiem, kuru ir vērts ņemt vērā ikvienam, ir ienākumu avotu sadalīšana. Tas samazina risku, ka, zaudējot kādu no ienākumiem, cilvēks nonāks neapskaužamā un finansiāli grūtā situācijā. Tas attiecas arī uz ieguldīšanu – nekad nevajag visu investēt tikai vienā vērtspapīrā vai darījumā. Naudas vai ienākumu sadalīšana ir svarīgs solis, lai sasniegtu sapni kļūt par miljonāru.