Dažādas izklaides var palielināt ikmēneša izdevumus daudz vairāk nekā varētu šķist. Protams, vienmēr ir iespējams iegūt tādu palīdzību kā Compeuro salīdzinājums 2018, lai iegūtu izdevīgus kredīta nosacījumus saviem tēriņiem. Tomēr vispirms ir vērts sākt ar iespējām, kā atrast dažādas atlaides un speciālus piedāvājumus.

Izmantojiet bibliotēkas priekšrocības

Arvien vairāk bibliotēku piedāvā e-grāmatas, tāpēc jums nav pat nepieciešams apmeklēt bibliotēkas personīgi. Daudzas bibliotēkas ir arī savā starpā saistītas vienā sistēmā, kurā jūs varat aizņemties visu, ko vēlaties, bet viņiem nav minimālas maksas par pakalpojumu sniegšanu. Dažas bibliotēkas ļauj aizņemties arī papildus citas noderīgas lietas, ja tās ir saistītas ar mācībām u.c. Līdz ar to jūs varat ne tikai ietaupīt izdevumus jaunu grāmatu iegādei, bet arī vienlaikus samazināt grāmatu kalnus mājās. Katram noteikti ir neskaitāmas grāmatas, kuras viņš viņa nemaz nezina vai un kad izlasīs. Ja jums ir grāmata no bibliotēkas, tas motivē izlasīt to noteiktā laikā, jo pagarināšanas termiņš nav bezgalīgs vai arī par to ir jāmaksā. Diez vai kāds vēlētos maksāt papildus par grāmatu, kas vienkārši stāv plauktā. Ja jums tomēr kaut kāda iemesla dēļ grāmatu nesanāktu izlasīt mēneša laikā vai pat tuvāko mēnešu laikā, jūs visdrīzākais atgrieztu to atpakaļ bibliotēkā.

Iegūstiet nereklamētu teātra biļešu atlaides

Zvaniet, uzrakstiet e-pastu vai uzzvaniet uz savu tuvējo teātri, lai uzdotu jautājumu par atlaides iespējām, kuras bieži vien nav labi reklamētas. Daudzi teātri piedāvā vecākiem, studentiem un jauniešiem sēdvietas ar atlaidēm, piemēram. Vai arī tie piedāvās steidzamas atlaides par jebkuru nepārdoto vietu tieši pirms izstādes. Līdz ar to jūs varat arī ierasties īsti pirms izrādes pat ja jums nav biļetes un pastāv iespēja, ka jums tiks sniegs ļoti izdevīgs darījums. Protams, var gadīties, ka visas biļetes tiešām ir izpārdotas un brīvu vietu nav. Tad nekas cits neatliek kā atrast citu izklaides veidu tajā dienā vai tuvākajā laikā. Tam nevajadzētu būt sarežģīti, sevišķi, ja dzīvesvietā ir vairāki teātri, kinoteātri u.c. Var arī vienlaicīgi apmeklēt vairākus šādus punktus, lai atrastu kādus noderīgus piedāvājumus.

Piedāvājiet brīvprātīgo palīdzību vietējos svētkos

Kultūras festivāli un pasākumi bieži vien piedāvā brīvu piedalīšanos brīvprātīgajiem. Sazinieties ar mīļāko pasākumu organizētājiem, lai uzzinātu par brīvprātīgā darba iespējām un ieguvumiem. Tas var būt sevišķi izplatīti dažādās sacensībās, piemēram, “Stipro skrējiens”, kas piesaista neskaitāmus brīvprātīgos, lai koordinētu kustību un pārliecinātos, ka viss notiek noteikumu ietvaros. Organizētāji arī piedāvā transportu un bezmaksas ēdināšanu. Tā ir lielākajā daļā brīvprātīgo pasākumu, lai neradītu izdevumus tiem, kuri vēlas sniegt palīdzību bez samaksas, kā arī paši gūti vismaz kādu ieguvumu.

Būt brīvprātīgajam var sniegt arī citus ieguvumus

  • Iegūt pārliecību. Brīvprātīgais darbs var palīdzēt jums iegūt pārliecību, sniedzot jums iespēju izmēģināt kaut ko jaunu un veidot patiesu sasniegumu sajūtu.
  • Kaut ko mainīt. Brīvprātīgai dalībai var būt reāla un vērtīga iespēja pozitīvi ietekmēt cilvēkus, kopienas un sabiedrību kopumā.
  • Iepazīties ar cilvēkiem. Brīvprātīgo darbs var palīdzēt jums satikt dažādus cilvēkus un veidot jaunus draugus.
  • Būt daļai no kopienas. Brīvprātīgais darbs var palīdzēt jums justies piederīgam atskaitot jūsu draugus un ģimeni.
  • Uzziniet jaunas prasmes. Brīvprātīgais darbs var palīdzēt jums apgūt jaunas prasmes, iegūt pieredzi un dažkārt pat kvalifikāciju.
  • Uzņemties izaicinājumu. Izmantojot brīvprātīgo darbu, jūs varat izaicināt sevi, lai izmēģinātu kaut ko citu, sasniegtu personīgos mērķus, izmantotu savas prasmes un atklātu slēptos talantus.
  • Izklaidi. Lielākajai daļai brīvprātīgo lieliski pavada laiku, neatkarīgi no tā, ko viņi to dara.

Kļūstiet par klubu biedru

Dažādu klubu biedru kartes u.c. ir ļoti populāras, jo ir iespējams iegūt atlaides vai pelnīt punktus. Iegūt papildus punktus vai naudu var par katru apmeklējumu, līdz ar to tas ir izdevīgi arī pašam piedāvājuma sniedzējam. Viens no piemēriem ir “Forum Cinemas” kinoteātra Kino kluba karti. Šī karte ļauj sasniegt dažādus līmeņus, atkarībā no apmeklējumu skaita. “Kino draugs” statuss ļauj iegūt 5% atlaidi konkrētās kinoteātra kafejnīcās, kā arī 5% atlaidi uz katru filmu diviem cilvēkiem. “Kino fana” statusu var iegūt, ja kinoteātris ir apmeklēts vismaz 18 reizes gada laikā. Tas ļauj iegūt 15% atlaidi uz katru filmu 4 cilvēkiem un 10% atlaidi kafejnīcās. “Kino guru” statuss ir pats augstākais un lai to nopelnītu kinoteātris ir jāapmeklē vismaz 52 reizes gadā. Tas sniedz 20% atlaidi uz katru filmu 6 cilvēkiem. Papildus tam noteiktajās kinoteātra kafejnīcās pienākas 15% atlaide, uzrādot šo karti. Tāpat “Guru” statuss ļauj saņemt papildus ielūgumus uz papildus ekskluzīvām filmu pārraidēm, kā arī slēgto pirmizrādi, piemēram, Oskara apbalvošanas ceremoniju.

Izmantojiet kuponus

Jūs varat būt pārsteigts, cik daudz lielisku piedāvājumu ir pieejams kuponos, piemēram, sporta zāles atlaide, pilnībā izplānoti ceļojumi, ģimenes komplekti u.c. Vienlaikus var atrast arī lieliskus piedāvājumus kopā ar draugiem un ģimenes locekļiem. Daudzi no piedāvājumiem var būt lieliski, ja nav pieejama automašīna, lai dotos kādā izbraucienā. Ceļojums ar iekļautu transporta ceļu un naktsmītnēm var ievērojami atvieglot rezervāciju. Protams, katru reizi ir arī pašam atsevišķi jāpārliecinās, vai atsevišķi pērkot nav pieejami lieliskāki piedāvājumi. Ir iespējams arī, ka jums nav nepieciešams kaut kas no piedāvātā vai arī ir slēptās maksas, piemēram, ceļojums ir neticami lēts, bet apakšā ir rakstīts, ka ekskursijas u.c. vietu apmeklējums nav iekļauts cenā. Tas nozīmē ka jums jārēķinās ar papildu izdevumiem. Ir vērts arī noskaidrot par atlaidēm bērniem. Ir arī gadījumi, kad ir pieejama bezmaksas vieta bērnam par to pašu cenu. Izdevīgi kuponi var būt pieejami arī ēdieniem. Tas var būt labs risinājums, ja jums ik pa laikam patīk ēst ārā vai arī labi pavadīt laiku ar draugiem kādā kafejnīcā. Bieži vien pat kafejnīcas piedāvā savas bonusu kartes u.c. risinājumus, piemēram, lietotnes, kur uzkrāt dažādus bonusus. Tāpat var gadīties, ka par nelielu piemaksu var iegūt daudz vairāk.

Nepērciet uz vietas papildus lietas

Šis nosacījums gan neattiecas uz kinoteātriem, kur zālē ir atļauts ienest tikai uz vietas iegādātus ēdienus un dzērienus. Savukārt citās vietās pastāv iespēja, ka neviens neko neteiks, ja jums līdzi būs 0,5 ml ūdens pudele, kas maksā krietni lētāk uz vietas nekā iegādājoties to pasākuma laikā. Viss ir atkarīgs no tā, cik formāls un apsargāts ir pasākums. Tāpat arī ir vēlams paēst maltīti pirms došanās uz to, kas ļaus izvairīties no nepieciešamības pirkt dārgu pārtiku un vienlaikus arī traucēt pārējiem cilvēkiem.

Pat ja jūsu budžets ir ļoti taupīgs, tas nenozīmē, ka jums ir jāšķiras no jebkādām izklaidēm. Dažāda atlaides un citi piedāvājumi ļauj iegūt to, ko sirds kāro vai arī iepriecināt pārējos sev tuvos cilvēkus.