Kad divi cilvēki kļūst viens otram tuvi un sāk dzīvot kopā tad bieži vien viņi arī savas finanses veido kopā un kopīgi plāno budžetu un visu to, kāda nauda ienāk budžetā un kur aiziet visa šī nauda. Protams tas ir ļoti labi un tas tikai parāda, cik tuvi abi šie cilvēki ir, ka uztic visu savu finansiālo informāciju viens otram. Bet šeit rodas arī viena problēma, kad vairs vienam otru nav iespējams pārsteigt ar romantiskiem pārsteigumiem un dāvanām, jo par to uzreiz otrs partneris zinās. Visbiežāk par šādu situāciju sūdzas tieši vīrieši, jo mēs esam pieraduši savām skaistajām sievietēm ik pa laikam iegādāties puķu pušķi vai kādu mazu dāvaniņu bet, ja visas finanses ir kopējas, tad šādas dāvanas vairs nav iespējamas, jo sieviete uzreiz sapratīs, ja ir lieki tēriņi un prasīs, kur šī nauda ir aizgājusi. Tad lūk šeit būs daži padomi, ko darīt šādās situācijās:

Izveidojies individuālo tēriņu summu

kopigs finanšu plānsViens no variantiem ir no jūsu kopējā budžeta atvēlēt vienādu summu gan vienam gan otram un par šo summu tad jums abiem nebūs jāatskaitās kur jūs šo naudu tērējat vai netērējat. Ja jums ikmēneša budžets ir pietiekoši liels, tad būtu labi, ja jūs varētu atvēlēt vismaz 100 Eiro katram šādiem individuālajiem tēriņiem, jo jābūt taču ir arī patstāvībai un ne vienmēr visus pirkumus gribas saskaņot ar savu otru pusīti. Ja jūs varat atvēlēt šādu summu, tad nevajadzētu būt problēmām ar dāvanu iegādi un pārsteigumu veidošanu, bet ja varat atvēlēt tikai, piemēram 50 Eiro, tad diezin vai jūs varēsit par šo naudu gan iegādāties lietas, kas jums ir vajadzīgas gan arī vēl papildus atrast naudu šādiem pārsteigumiem. Tāpēc ne vienmēr šis variants ir tas labākais.

Uzņemies vadību ik pa laikam

Vēl viena iespēja ir uzņemties vadību un paziņot savai otrai pusītei, ka tu vēlies šonedēļ izplānot nedēļas nogali un uzņemies vadību par visām finansēm. Šādi protams tava sieviete kaut ko nojautīs, un nebūs pilnībā pārsteigta, bet tomēr viņai visticamāk patiks tava vīrišķība un tas, ka tu uzņēmies vadību un izplānoji šo jūsu kopējo nedēļas nogali. Šis variants vienīgi var izgāzties, ja tu nedēļas nogalei esi iztērējis pārāk daudz naudas un pēc tam, kad tava sieviete ieraudzīs šo naudas iztrūkumu tas var nebūt pārāk patīkami.

Uzņemies vadību pilnībā

Viens variants, kas nozīmētu tavas sievietes nelielu atstumšanu ir uzņemties pilnīgu vadību pār jūsu abu finansēm un plānot visus ienākumus un izdevumus, bet protams ļaut viņai arī piekļūt visiem rādītājiem. Te būtībā svarīgi ir kāda ir tava sieviete, jo citas vēlēsies visu laiku zināt visu par to kur un kā nauda tiek tērēta, bet citai patiks tas, ka tu uzņemies vadību un it sevišķi, ja tev vēl arī sanāk šo naudu iekrāt un ātrāk nomaksāt aizdevumus. Šādi tad tu varēsi ik pa laikam arī izveidot šos pārsteigumus viņai neko nezinot.

Tērē mazāk

Ja jūs atvēlat noteiktas naudas summas konkrētiem pirkumiem tad tu vari teikt, ka tas viss arī tikpat izmaksāja, bet patiesībā atrast kādas lētākas preces vai pakalpojumus un atlikušo naudu tad arī izmantot pārsteigumu veidošanai. Šis variants gan savā ziņā ir tāda kā melošana, jo ja tava sieviete uzzinās, ka tu slēp no viņas naudu un tu vēl nebūsi izveidojis šo pārsteigumu, tad diezin vai viņa būs priecīga. Katrā ziņā kopējas finanses ir ļoti labs veids, kā abiem kontrolēt vienam otru, bet ir jāatceras arī par šiem pārsteigumiem tādā veidā uzturot jūsu attiecības uz pareizā viļņa un neļaujot tām noplaukt.