Transports un transporta pakalpojumi mūsdienās ir viena no galvenajām pasaules industrijām, jo pašlaik visi produkti, ko mēs pērkam veikalā tiek ražoti desmitiem, simtiem vai pat tūkstošiem kilometru attālumā un tāpēc, lai tos pārvadātu un piegādātu klientiem ir jātērē milzum daudz enerģijas. Un neskatoties uz biznesiem arī mums pašiem transports ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu jo bieži vien došanās gan uz gan no darba ir gara un tiek izmantota degviela, lai pārvadātu sevi. Kā arī brīvajā laikā mēs izvēlamies doties tuvākos un tālākos ceļojumos, un jebkur dodoties ar automašīnu, lidmašīnu vai kuģi ir vajadzīga degviela, kas tiek pārvērsta kustībā. Un, lai gan mēs katru dienu lietojam ļoti daudz enerģijas, bieži vien cilvēkiem parādās jautājums, vai degvielu savai automašīnai pirkt ar SMS kredīta palīdzību ir laba prakse, vai tomēr tā labāk darīt nevajadzētu? Šim jautājumam, kā jau visiem šāda veida jautājumiem ir vairākas atbildes un tāpēc arī apskatīsim to no dažādiem rakursiem.
  • Degviela biznesam – Ja tev ir savs uzņēmums un tu nodarbojies ar jebkāda veida pārvadājumiem, tad ņemot kredītu, lai veicinātu savu biznesu ir diezgan reāls variants. Protams, ja ņemot šo kredītu degvielai tu to lieto lietām, kas nesaistītas ar biznesu, tad šādas darbības neradīs papildus vērtību un tieši otrādi tev vēlāk būs jāmaksā procenti par saņemto aizdevumu. Kredīts, kas ņemts uzņēmuma veicināšanai nevis uzsākšanai vienmēr ir un būs viens no vislabākajiem aizņēmumu veidiem, jo šādi ir iespējams vismaz atsegt kredīta procentu izmaksas, lai ilgtermiņā nezaudētu naudu.
  • Degviela naudas pelnīšanai – Otrs variants ir tāds, ja tev ir kaut kur jāaizved kāds paziņa, kas ir apsolījis par to samaksāt, vai arī kā savādāk, tu paņemot kredītu un ielejot savā spēkratā degvielu vēlāk dabūsi peļņu, kas nosegs šī kredīta izmaksas. Skatoties uz to, ka parasti pilnu bāku automašīnai var pieliet par 50 līdz 100 Eiro, un kredītu procenti ir no 1% līdz 10% mēnesī, tad tev vajadzētu saņemt vismaz 10 Eiro peļņu, lai šāda darbība atmaksātos.
  • Degviela noderīgiem pārvadājumiem – Arī citiem noderīgiem pārvadājumiem, kas nav saistīti ar biznesu, bet ir tev vitāli noderīgi kredītu ņemt ir iespējams, bet tas jau vairs nebūs tik izdevīgi. Kā jau minēju, tad vislabāk ņemt kredītu ir tad, ja tu pēc tam to atmaksājot vari gūt peļņu, bet, ja tev kāds paziņa vai draugs ir kaut kur jāaizved vai arī jādodas uz darbu , lai varētu pelnīt naudu, tad ielejot degvielu ar kredīta palīdzību tu vari būt izpalīdzīgs, bet atceries, ka ilgtermiņā tu tik un tā naudu nedaudz zaudēsi.
  • Degviela izklaidēm – Viens no pieprasītākajiem kredīta ņemšanas iemesliem ir izklaidēm, un, ja tu dodies ceļojumā un vēlies ņemt kredītu, lai ielietu degvielu, tad uzreiz jāsaka, ka tā ir slikta doma, jo pēc tam kad ceļojums būs beidzies tev būs jāatmaksā aizdevums, un visticamāk tu domāsi, kāpēc gan man vajadzēja ņemt kredītu šādām muļķībām?
  • Alternatīvās degvielas – Vēl viena lieta, kas jāpiemin ir arī alternatīvās degvielas, kā biodegviela vai elektrība elektromobiļiem, kur šīs degvielas, jeb enerģijas cenas ir daudz mazākas nekā benzīnam vai dīzeļdegvielai un pat autogāzei, tāpēc šeit kredītu ņemot nav īpaši jāsaskatās kam tas tiek tērēts, jo šī kredīta apjoms noteikti būs daudz mazāks nekā citos variantos.
Degviela būtībā ir tikai enerģijas iegāde, kuru pēc tam tu izmanto, lai pravietotu sevi un savas mantas pa fizisko pasauli, tāpēc ņemot kredītu galvenais ir saprast, vai no šīs pārvietošanas tev būs kāds labus vai tu to dari tikai, lai izklaidētos un tāpēc, vai tas būs atbildīgs lēmums?