SIA ”SOHO GROUP” (Reģ. nr. 40003770114) agrāk zināms kā SIA ”SOHO FOOD” ir uzņēmums, kam pieder ātrās kreditēšanas zīmols SohoCredit. Uzņēmums savu darbību sāka 2005. gada 22. septembrī ar gandrīz 570 tūkstošu eiro lielu apmaksāto pamatkapitālu. Pēdējo gadu laikā uzņēmuma finansēs ir vērojama izaugsme. Piemēram, 2013. gadu uzņēmums noslēdza ar 1,001 miljonu eiro lielu peļņu, kas bija divas reizes vairāk kā gadu iepriekš. Neto apgrozījums 2013. gadā bija sasniedzis 4,16 miljonus eiro. Šobrīd pēc neto apgrozījuma SIA ”SOHO GROUP” ierindojas 1751. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Šī uzņēmuma īpašnieks un vienīgais valdes loceklis ir uzņēmējs Venjamins Gurevičs, kuram pieder kapitāldaļas vēl piecos uzņēmumos. SohoCredit bez Latvijas strādā arī Polijā, Lietuvā un Spānijā. SohoCredit bija viens no diviem nebanku kreditētājiem, kas 2013. gadā pievienojās Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijai (LNKA). Būt par šīs asociācijas biedru kredītdevējam nozīmē iestāties par atbildīgu aizņemšanos un godīgu komercpraksi, jo tikai tā iespējams celt nozares reputāciju un patērētāju interesi par kreditēšanu. LNKA zīme ”Atbildīgs aizdevējs” rotā arī kreditora mājaslapu – sohocredit.lv. Mājaslapa piedāvā iespēju noformēt aizdevumu, atrast informāciju par SohoCredit un uzzināt atbildes uz jautājumiem par kredītu un tā nosacījumiem. Mājaslapas dizains ir līdzīgs lielākajai daļai ātro kredītu mājaslapām, piemēram, galveno lapu rotā informatīva rakstura kredīta kalkulators, kurā iespējams norādīt kredīta summu un uzreiz saņemt informāciju par komisijas maksu. Šajā mājaslapā visu ir ļoti viegli atrast un informāciju var ērti pārskatīt. Ja rodas vajadzība sazināties ar SohoCredit klientu apkalpošanas centru vai vienkārši vēlaties pieteikties kredītam ar telefona palīdzību, tad iespējams zvanīt uz tālruņa numuru 66116000. Elektroniski sazināties var rakstot e-pastu uz adresi sohocredit@sohocredit.lv vai izmantojot Skype programmu (sohocredit.lv). Kredītu pieteikumus SohoCredit pieņem 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, bet tie apstrādāti tiek uzņēmuma darba laikā – darba dienās no 8.00 līdz 22.00 un brīvdienās no 9.00 līdz 21.00. SohoCredit juridiskā adrese ir Lāčplēša iela 87, Rīga. Pārskaitījumus kompānijai var veikt uz 5 kontiem – Swedbank, Nordea, DnB, Citadele vai Latvijas Pasts bankā. Ja klientam ir konts kādā no šīm bankām, tad viņam, pārskaitot naudu uz attiecīgās bankas kontu, nav jāmaksā starpbanku pārskaitījumu komisija.

SohoCredit piedāvā ātros kredītus 70 līdz 425 eiro apmērā ar atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām. Jaunajiem klientiem ir iespējams aizņemties no 70 līdz 300 eiro, turklāt kompānija pirmo aizdevumu piedāvā bez komisijas maksas. Atkārtotiem aizdevumiem komisijas maksa tiek aprēķināta katram aizdevumam individuāli, atkarībā no kredīta lieluma un atmaksas termiņa. Bez pieteikšanās mājaslapā, kredītu var noformēt arī nosūtot SMS uz noteiktu numuru. Ja pēc kredīta aizņemšanās nav iespējas to atmaksāt paredzētajā datumā, tad to iespējams pagarināt  uz 30 dienām, samaksājot attiecīgu komisijas maksu. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas tas tiek apstrādāts pāris minūšu laikā, un, ja klientam bankas konts ir kādā no bankām, kurās ir SohoCredit konts, tad nauda tiek pārskaitīta 10-15 minūšu laikā.

Kas jādara, lai saņemtu aizdevumu? Ir jāreģistrējas SohoCredit mājaslapā un jāpiesaka aizdevums. Tomēr, lai atbilde par kredīta saņemšanu būtu pozitīva, ir jāatbilst vairākiem SohoCredit noteiktajiem nosacījumiem. Jābūt vismaz 20 gadus vecam, pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar deklarēto dzīvesvietas adresi Latvijas teritorijā. Ir vajadzīgs aktīvs mobilā telefona pieslēgums, e-pasta adrese un atvērts konts kādā no Latvijas komercbankām. Vajadzīga laba kredītvēsture, kā arī nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādsaistības. Reģistrējoties jānorāda darba vieta, kas kalpo kā informācija par regulāriem ienākumiem un maksātspēju.