Vai jums kādreiz ir bijusi diena vai nedēļa bez tēriņiem? Vai kādreiz teicāt sev, ka nepieskarsieties kredītkartēm? Ja jums tādas nav, un jums ir jācenšas ietaupīt naudu un pārvaldīt savus izdevumus, jums vajadzētu apsvērt iespēju iesaldēt savus izdevumus uz dažām dienām, lai atjaunotu savas finanses un radītu ietaupījumus. Compeuro ātro kredītu salīdzināšana ir vēl viens risinājums, jo tas ļauj atrast izdevīgākos kredīta nosacījumus katram, kam interesē tos iegūt, taču tas nebūt nenozīmē, ka tas ir tas labākais variants sevišķi tajos gadījumos, kad māc šaubas par kredīta atmaksas iespējām. Tāpēc ir vērts sīkāk apskatīt padomus, kā būtu iespējams vismaz vienu vai pat mēnesi izdzīvot bez tēriņiem.

Iekļaujot izdevumu iesaldēšanu savā grafikā var būt ļoti veselīgi jūsu finansēm, it īpaši, ja jūs jūtaties pārblīvēts ar visu. Viens veids, kā to izdarīt, ir ikmēneša budžetā pievienot tērzēšanas dienu vai nedēļu. Šie padomi palīdzēs jums sagatavoties un maksimāli palielināt rezultātus!

Esiet gatavs

Lai jūsu izdevumu periods būtu veiksmīgs, jums jābūt gatavam. Tēriņu periods faktiski var ietvert dažus izdevumus par vajadzīgajiem priekšmetiem, piemēram, degvielu vai pārtikas precēm. Galvenais ir novērst papildu izdevumus šajā laika posmā.

Nosakiet, cik ilgs būs laiks bez tēriņiem – diena, nedēļa vai pat mēnesis

Ja esat iesācējs, sāciet ar nelielu mērķi. Tas noved pie lielākiem panākumiem. Tas varētu ietvert dienu vai nedēļas nogali bez tēriņiem vai pat nedēļu. Visvieglāk ir iespēja ietaupīt naudu darba nedēļas laikā. Tas varētu būt daļa no tā, ka jūs iepakojiet savas pusdienas un baudiet kafiju, ko nodrošina darbs. Savukārt, ja kafija netiek nodrošināta, tad ir iespējams arī līdzi ņemt savu kafiju, piemēram termosā. Pēc darba nevis apstājaties pārtikas preču veikalā, bet ejiet mājās un ēdiet pārtiku, kas jau tur ir. Ja jūs patiešām meklējat variantus, lai sāktu ietaupīt vai atmaksātu parādus, jūs patiešām varat palielināt savu izdevumu iesaldēšanu un izaicināt sevi netērēt mēnesi. Šī ir lieliska ideja, ja iepriekšējā mēnesī pārsniedzat noteikto tēriņu limitu, un jūs meklējat, lai jūsu finanses atkal normalizētos.

Kā ietaupīt naudu, ja nevarat pavadīt dienu vai nedēļu bez tēriņiem

Pašlaik nevaru pavadīt nedēļu bez izdevumiem? Nekādu problēmu. Kad tuvojas svētki, dzimšanas dienas un ceļojumi, var būt grūti veikt izdevumu iesaldēšanu, un jūs nevēlaties, lai palielinātu iespējas izgāzties. Ja jums ir nepieciešams tērēt naudu dažās jūsu budžeta jomās, jūs joprojām varat samazināt izmaksas un, iespējams, nopelnīt nedaudz naudu atpakaļ. Viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no iepirkšanās, ir lietot Ebates. Ebates atmaksā procentus, kad veicat pirkumu tiešsaistē. Tas atmaksā naudu par pirkumiem no simtiem mazumtirgotāju. Turklāt tie palīdz jums izsekot kuponiem, kurus varat izmantot, lai samazinātu pasūtījuma cenu. Pēc tam tie nogulda visus savus atalgojuma naudas līdzekļus PayPal kontā. Būtībā tā ir brīva nauda. Ja esat jauns Ebates lietotājs, pieprasiet savus 10 dolārus (8,49 eiro) vai nu kā 10 dolāru lielu summas atlaidi no pirkuma.

Izmantojiet REDCard (tā ir debetkarte)

Mērķa debetkarte REDCard ir viena no labākajām debetkartēm, lai ietaupītu naudu. Labākā daļa no tās ir tas, ka tā nav kredītkarte, tādēļ, ja jums pašlaik nav ērti izmantot kredītkarti, jums nav jāuztraucas. Jūs varat ietaupīt 5% no katra pirkuma, nepadodoties pārtēriņa kārdinājumam un vēlāk samaksājot atlikumu. Target REDCard ir vienkārši saistīta ar jūsu bankas kontu, tāpēc jūs tērējat tikai to naudu, kura jums ir. Plus, jūs saņemat bezmaksas piegādi, kas palīdz ietaupīt naudu.

Esiet radoši, lai palīdzētu sasniegt tērēšanas dienu vai nedēļu

Ja jūs varat pārvarēt laiku, lai turpinātu pavadīt izdevumus, tas ir lieliski! Viena no vissmagākajām daļām bez tērēšanas izaicinājumiem var būt izdomāt, kā izmantot to, kas jums ir. Šeit nedaudz radošuma tiešām var atmaksāties.

Tas var ietvert:

  • izmantojot atlikušos pārtikas produktus savā pieliekamajā
  • lejupielādējot pārraides, nevis iznomājot filmu
  • aizņemieties grāmatu vai video no bibliotēkas (daudzas reizes to varat izdarīt tiešsaistē, izmantojot savas bibliotēkas vietni)
  • dodieties pastaigāties nevis uz laimīgu stundu
  • iztīriet savu māju un atrodiet preces, ko vēlaties pārdot
  • uzziniet, kā ceļot lēti – vai pat doties brīvprātīgā ceļojumā, kur jums bezmaksas tiks nodrošināta apmešanās, pārtika u.c.
  • izveidojiet savu kafiju mājās vai nopelniet bonusus, lai nopelnītu bezmaksas dāvanu kartes, lai jūs varētu palutināt sevi ar mazām lietām, piemēram, kafiju

Padoms: Ja vēlaties ceļot, pamēģiniet palikt Airbnb vietā, nevis viesnīcā. Šis ir jautrs un radošs veids, kā ietaupīt naudu. Ar vietnes palīdzību ir iespējams iznomāt visu māju, dzīvokli un dzīvokli vai istabu nevis viesnīcas istabu, līdz ar to arī piedāvātās cenas mēdz būt daudz patīkamākas.

Pārvērtējiet savas vēlmes un vajadzības

Tērēšanas diena, nedēļa vai mēnesis patiešām var palīdzēt novērtēt to, ko vēlaties vai kas ir nepieciešams. Katru dienu tas ir tik vienkārši mierīgi tērēt naudu kafijai vai pārtērēt pārtikas preču veikalā. Sakot “nē” visam noteiktā laika periodā, jūs patiešām varat iegūt pārsteidzošu pieredzi par to, kur jūs patiešām vēlaties tērēt un to, kā jūs varētu to lieki tērēt visu šo laiku. Turklāt jūs iemācīties strādāt ar to, kas jums ir. Tā vietā, lai tērētu naudu visu laiku kā risinājumu, jūs varat atrast, ka jūs varat labot kaut ko, lai jūs varētu to atkal izmantot, nevis nolīgt darbā kādu personu vai vienkārši darīt pašam un būt apmierinātam ar šo lēmumu.

Kā turpināt darbu pēc tam, kad beidzas periods bez tēriņiem

Tas ir svarīgs periods. Jūs nevēlaties atgriezties sliktos izdevumu ieradumos vai nodoties iepirkšanās procesam, lai kompensētu vairākas dienas, kad jūs neko neiegādājāties. Tas ir labs laiks, lai noskaidrotu, cik daudz naudas jūs ietaupāt arī jūsu netērēšanas periodā. Ko jūs plānojat darīt ar saviem ietaupījumiem? Vai jūs plānojat to pārskaitīt uz savu krājkontu vai izmantot papildu naudu, lai nomaksātu dažus rēķinus? Vai jūs to atliksiet, lai nomaksātu parādu? Kad esat izlēmuši, ko darīsit, nekavējoties rīkoties un novirzīt naudu cienīgu iemeslu dēļ.

Sāciet ietaupīt, pat ja tas ir tikai daži eiro nedēļā

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sākt ārkārtas fondu vai brīvdienu fondu, jums ir jāsāk atlikt nelielu summu. Ja jūs kā lielākā daļa cilvēku un cīnās ar ietaupījumiem, jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot papildus speciālas programmas un speciālistus. Viens no tiem ir bezmaksas programma Digit. Tā ļauj katru nedēļu ietaupīt naudu no jūsu norēķinu konta. Digit analizē bankas kontu un nosaka, cik daudz jūs tiešām var ietaupīt nedēļā. Dažas nedēļas tie varētu būt 5 eiro un citkārt tie varētu būt 20 eiro. Jums nav jāuztraucas par pārmaksu, un, ja jums tas ir nepieciešams, varat ieguldīt mazāk vai vairāk.