OpenCredit ir nebanku kredītdevējs, kas pieder uzņēmumam SIA ”OC Finance” (Reģ. nr. 40103203191) un nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu. Iepriekšējais kompānijas nosaukums – SIA ”Open Credit”. Uzņēmums dibināts 2008. gada 27. novembrī un tā sakuma kapitāls bija 426 tūkstoši eiro. Pēdējo gadu laikā OpenCredit finansēs ir vērojama izaugsme tīrās peļņas lielumā, bet to gluži nevarētu teikt par apgrozījumu. 2013. gadā kopējais finanšu apgrozījums bija sarucis par 15 reizēm, salīdzinot ar 2012. gadu. Šis uzņēmuma kapitāldaļu turētājs ir SIA Netcredit Group, kas savukārt pieder uzņēmējam Armandam Brokam. Uzņēmuma darbības sfēra sevī ietver Latviju, Krieviju, Dāniju, Gruziju, Poliju un Čehiju. Šis kreditors ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Šīs asociācijas biedri, 12 nebanku kredītdevēji Latvijā, ir vienojušies par godīgas komercprakses principiem. OpenCredit ir parakstījis Labās prakses standartu un vienojies par klientu hartas izveidi. Kā apliecinājums šim, uzņēmuma mājaslapā www.opencredit.lv redzams LNKA zīmols ar uzrakstu ”Atbildīgs aizdevējs”. Uzņēmuma mājaslapai ir ļoti patīkams, ērts un viegli pārskatāms dizains. Kredīta kalkulators galvenajā lapā palīdz vieglāk novērtēt, kādas summas un uz cik ilgu termiņu iespējams aizņemties. Reģistrējoties aizdevumam, tiek izveidots klienta profils, kurā iespējams redzēt sava kredīta nosacījumus un informāciju par tā atmaksu. OpenCredit mājaslapā var atrast kontaktinformāciju, lai varētu sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem. Ir iespējams zvanīt pa tālruņa numuriem 8998, 67693888 vai izmantot faksu pa numuru 67805900. Ja ir vēlēšanās sazināties elektroniski, tad jāraksta e-pasts uz adresi info@opencredit.lv. Uzņēmuma mājaslapā ir iespējams gūt palīdzību tiešsaistes čatā ar konsultantu. Visus saziņas līdzekļus būtu vēlams izmantot OpenCredit darba laikā. Darba dienās tas ir no plkst. 8.00 līdz 22.00, bet brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00. Lai norēķinātos par aizdevumu, naudu iespējams pārskaitīt uz 5 Latvijas komercbanku kontiem – Swedbank, Nordea, Citadele, SEB banka un DnB. Jebkurš klients var izvēlēties sev izdevīgāko, lai nebūtu jāmaksā starpbanku pārskaitījumu komisija. OpenCredit popularizēšanas nolūkos ir izveidojis lapu sociālajā tīklā draugiem.lv. Portālā uzņēmuma lapai ir gandrīz 100 sekotāji.

OpenCredit piedāvā ātros kredītus, bet šo kredītu piedāvājumu varētu uzskatīt arī par ilgtermiņa kredītu aizdevumu lieluma un termiņa dēļ. Naudas summa, ko iespējams aizņemties ir apmērā no 50 līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. OpenCredit saviem klientiem piedāvā akciju pirmo aizdevumu līdz 350 eiro saņemt bez maksas jeb bez procentiem un komisijas, uz 30 dienu ilgu termiņu. Jebkuram parastam aizdevumam procenti tiek aprēķināti individuāli, vadoties pēc aizdevuma lieluma un atmaksas termiņa. Pārskaitot attiecīgu komisijas maksu kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt gadījumos, kad to nav iespējams atmaksāt laicīgi. Ja klients ir reģistrējies OpenCredit mājaslapā, tad izpildot noteiktus nosacījumus, aizdevumu iespējams saņemt arī ar SMS palīdzību. Reģistrējoties mājaslapā un piesakoties kredītam visi dati jānorāda pareizi, lai aizdevumu varētu saņemt pāris minūšu laikā. Pieteikumi parasti tiek izskatīti 15 minūtēs un pozitīvas atbildes gadījumā nauda kontā arī nonāk jau pēc pāris minūtēm.

Lai saņemtu pozitīvu atbildi par aizdevuma piešķiršanu klientam ir jāatbilst vairākiem nosacījumiem. Ir jābūt 20 līdz 70 gadus vecam pastāvīgajam Latvijas iedzīvotājam ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijā. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Nekādā gadījumā nedrīkst būt slikta kredītvēsture, kavēti maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Kā arī jābūt regulāriem ienākumiem. Visticamāk tai jābūt oficiālai darba vietai, bet, ja iespējams, tad var uzrādīt arī citus ienākumu avotus.