AS Mintos ir Latvijā bāzēta savstarpējo aizdevumu platforma. Tā piedāvā cilvēkiem aizņemties naudu visdažādākajām vajadzībām 1000 līdz 100 000 eiro apmērā. Savukārt cilvēki, kuriem ir lieki naudas līdzekļi un viņi vēlas gūt lielāku peļņu no saviem uzkrājumiem, var investēt naudu šajos aizdevumos un pelnīt līdz pat 15% gadā no investētās naudas summas.

Par uzņēmumu:

AS Mintos (Reģ.nr. 40103793931) agrāk zināms kā AS Trellis Finance savu darbību sāka 2014. gada 28. maijā. Uzņēmuma pamatkapitāls – viens miljons eiro, un pēc pašu kapitāla Mintos starp Latvijas uzņēmumiem reitingā ieņem 2266. vietu, apsteidzot lielāko daļu Latvijas uzņēmumu. Mintos šobrīd strādā 10 darbinieki un 3 padomes locekļi un tā darbības sfēra aptver kreditēšanas pakalpojumus un finanšu nomu. Mintos savu darbību šobrīd ir paplašinājis visās Baltijas valstīs, izveidojot sadarbību ar partneriem vai meitasuzņēmumiem Igaunijā un Lietuvā.

Uzņēmuma mājaslapa mintos.lv saviem klientiem piedāvā ērti pārskatāmu un acij tīkamu dizainu. Mājaslapā visa informācija ir viegli atrodama un klientiem nav nekādu grūtību atrast sev vajadzīgo pakalpojumu. Cilvēkiem, kuri vēlas aizņemties vai investēt savus naudas līdzekļus jāaizpilda reģistrēšanās anketa, kurā jānorāda informācija par aizņēmuma vai investīciju mērķiem un lielumu. Par datu drošību ir padomāts, jo reģistrējoties jānorāda parole un personīgā informācija, lai izsargātos no krāpšanas gadījumiem. Mājaslapā arī iespējams iepazīties ar uzņēmuma darbiniekiem, vēsturi, darbības principiem un atrast atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Šis uzņēmums šobrīd nav LNKA biedrs, kas nedod šīs asociācijas sniegtās priekšrocības saistībā ar kredītu atmaksu. Ja rodas vajadzība sazināties vai uzdot kādu jautājumu saistībā ar uzņēmumu, iespējams sazināties ar Mintos klientu apkalpošanas centru. Tas darbojas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00. Lai sazinātos ar AS Mintos klientu apkalpošanas centru var zvanīt pa tālruņa numuru +371 67 333 003 vai arī rakstīt e-pastu uz adresi [email protected] Uzņēmuma SEPA identifikators – LV34ZZZ40103793931. AS Mintos juridiskā adrese – Krišjāņa Valdemāra iela 33-9, Rīga, LV-1010.

Piedāvājumi:

Mintos piedāvā aizdevumu apmērā no 1000 līdz 100 000 eiro. Aizņemties naudu iespējams automašīnas, nekustamā īpašuma iegādei, biznesa uzsākšanai, mājokļa labiekārtošanai, medicīniskiem izdevumiem un citiem mērķiem. Kredītus uzņēmums neizsniedz pats – Mintos ir izveidojis platformu, kurā par aizdevējiem var kļūt jebkurš cilvēks, kam ir lieki naudas līdzekļi un vēlme tos investēt. Tādējādi tikusi izveidota platforma, kura kopā saved cilvēkus, kam nepieciešams aizņemties un investorus, kuri gatavi ieguldīt savus līdzekļus. Naudu atmaksāt iespējams termiņā no 3 mēnešiem līdz 20 gadiem, atkarībā no aizdevuma lieluma. Aizdevuma izsniegšanas komisija sastāda 1-5% no aizdevuma summas (šie procenti arī sastāda paša uzņēmuma peļņu) un procentu likme ir robežās 8-18% gadā.

Tiem klientiem, kas aizņemas, šobrīd tiek piedāvāta akcija sadarbībā ar Latio. Dzīvokļiem lielākajās pilsētās nekustamais īpašums tiek novērtēts bez maksas.

Kredīta noformēšanas un izsniegšanas ilgums var būt no 7 līdz 10 dienām, atkarībā no tā, cik ātri būs iespējams tikties ar Latio vērtētāju un cik ilgā laikā vietējā zemesgrāmatu nodaļa apstiprinās hipotēku.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos:

Lai aizņemtos, ir jābūt vismaz 20 gadus vecam Latvijas patstāvīgam iedzīvotājam ar stabiliem ikmēneša ienākumiem. Mintos izsniedz kredītus pret īpašumu ķīlu. Tas nozīmē, ka vajadzīgas arī īpašumtiesības uz kādu dzīvokli vai māju Latvijā. Reģistrējoties aizdevumam jānorāda vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs un ikmēneša ienākumi. Reģistrēties aizdevumam var jebkurā diennakts laikā.