Jebkurā nozarē, kur ir tik daudz piedāvājumi, kā tas ir pie Nebanku kredītdevējiem klientiem ir grūti izvēlēties, kuri no šiem piedāvājumiem ir visizdevīgākie, un tāpēc arī tie ir jāsalīdzina. Dažādu piedāvājumu salīdzināšana ir ļoti noderīga gan tiem, kas vēlas saņemt izdevīgākos piedāvājumus, gan arī tiem, kas meklē kādu konkrētu piedāvājumu, jo salīdzināšanas tabulas ir ļoti viegli sakārtot un atrast tieši sev nepieciešamākos piedāvājumus. Ātro kredītu industrijā cilvēkiem pirms kredīta saņemšanas jāņem vērā ir daudz un dažādi lielumi, kas katram kreditoram ir mainīgi un tāpēc arī šodien došu jums ieskatu, kādi ir šie lielumi, un kāpēc katrs no tiem ir svarīgs?
  • Kredīta summa – Kredīta summa, jeb kredīta lielums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, jo katram no mums taču ir savas vēlmes un vajadzības, un, kur vienam ir vajadzīgi tikai pāris desmiti Eiro, tur citam vajadzēs vairākus simtus, lai apmierinātu savas vēlmes. Tieši tāpēc salīdzinot piedāvājumus ir jāņem vērā gan minimālā gan maksimālā aizdevuma summa, ko iespējams saņemt.
  • Kredīta procentu likme – Kredīta procentu likme jeb GPL likme ir aizdevuma mērvienība, kas parāda, cik daudz procentu tev būs jāmaksā gada laikā un šī ir viena no mērvienībām, kas parāda, cik izdevīgs ir tavs izvēlētais piedāvājums. Tāpēc noteikti pirms kredīta saņemšanas salīdzini GPL likmes un izvēlies piedāvājumu ar mazāko procentu likmi.
  • Uzņēmums – Arī pats uzņēmums, kas izsniedz aizdevumu ir svarīgs, jo bieži vien cilvēki daudz labāk uzticas tieši stabiliem tirgus spēlētājiem nevis jaunpienācējiem, tāpēc uzņēmuma vecums, lielums un klientu skaits ir svarīgs, bet ne vienmēr šos lielumus ir iespējams noskaidrot.
  • Bezprocentu kredīts?Bezprocentu kredīts ir aizdevuma veids, kur jaunajiem klientiem aizdevēji pirmo kredītu piedāvā saņemt bez maksas, jeb bez procentu maksājumiem, un kredītu atmaksājot ir jāatmaksā tieši tikpat daudz, cik tika saņemts. Šis piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, bet tik un tā ir svarīgi zināt, vai attiecīgais kreditors to piedāvā vai nepiedāvā.
  • SMS kredīts?SMS kredīts ir aizdevuma veids, ko iespējams saņemt ar īsziņas palīdzību un arī šo piedāvājumu sniedz ne visi nebanku kreditori, tāpēc, ja tev ir nepieciešams aizņemties ar SMS palīdzību, tad šis pakalpojums tev noderēs.
  • Kreditora darba laiks – Katrs aizdevējs izvēlas savu uzņēmuma darba laiku, un parasti šī darba laika ietvaros tad arī tiek izsniegti šie kredīti, tāpēc, ja tev ir vajadzīgs kredīts agri no rīta vai arī vakarā, tad ir svarīgi izvēlēties aizdevēju kurš šajā laikā vēl strādā, tāpēc šo darbības laiku arī mēs iekļaujam savās salīdzināšanas tabulās.
  • Kreditora atsauksmes – Cilvēku atsauksmes par vienu vai otru kreditoru ir visai svarīgas un tāpēc redzot īstu cilvēku komentārus un vērtējumus mēs varam daudz precīzāk izdarīt izvēli par katru no šiem pakalpojumu sniedzējiem. Protams, ne vienmēr var būt drošs, ka šīs atsauksmes atspoguļo kopējo kreditora klientu portfeli, bet noteikti, ka gadījumos, ja kreditors ir izrādījies ļoti labs vai tieši pretēji ļoti slikts, tas atspoguļosies šajās atsauksmēs.
  • Aizdevuma atmaksas termiņš – Arī kredīta atmaksas termiņš ir svarīgs rādītājs, jo cilvēki parasti vēlas atmaksāt aizdevumu pēc iespējas vēlāk, un tāpēc jāizvēlas ir kredīta piedāvājums kur šis atmaksas termiņš ir tik ilgs cik jums nepieciešams.
Protams ir vēl arī citi rādītāji gan par pašiem pakalpojumu sniedzējiem gan arī kredītiem, bet šie pamatā ir galvenie un pārējos jau cilvēki var atrast aizdevēju mājas lapās.