Tas, ka jums nav 1000, 100 000 vai 1 000 000 eiro, nenozīmē, ka jūs nevarat investēt arī, piemēram, 100 eiro. Kā saka, labāk tik nekā necik. Ziniet, kas ir sarežģītākais, kas attiecas uz investēšanu? Sākšana. Kad grūtākais solis jeb sākšana ir pārvarēta, pats investēšanas process ir salīdzinoši vienkāršs. 100 eiro investēšana ir lielisks veids, kā spert pirmo soli un padarīt investēšanu par savu ikdienu, lai gūtu ievērojamu un pastāvīgu peļņu. Runājot par 100 vai mazāk eiro investēšanu, jāsaka, ka ir ļoti grūti atrast veidus, kur tos investēt, jo daudzos veidos tiek noteikts investīcijas minimums, kas ir lielāks par 100 eiro. Neskatoties uz to, pastāv vairāki veidi, kā tos investēt, turklāt, tas ir ātri un vienkārši. Turpinājumā tiks apskatītas unikālas, gudras un radošas finanšu ekspertu idejas, kur un kā investēt savus 100 eiro. Pirmkārt jāmin investēšanas veidus, no kuriem derētu izvairīties, jo tie ir viltīgi un bīstami. Investējot naudu šādos veidos, cilvēks riskē zaudēt savu naudu vai atgūt niecīgu summu. Neieguldiet savu naudu akciju tirdzniecības platformās, ātras, vieglas un lielas peļņas shēmās internetā, produktu pirkšanai ar nereāliem “bonusiem”, jebkādās azartspēlēs, lietās, kurās jūs neko nesaprotat un kas jums nepatīk, nenozīmīgu lietu kolekcionēšanā. Atgriežoties pie veidiem, kuros iespējams lieliski ieguldīt savus 100 eiro, jāmin vairāki veidi:

1. Kreditēšanas klubs jeb “Lending Club”

Kreditēšanas klubs sniedz kreditēšanas pakalpojumus, bet, atšķirībā no citiem mūsdienās zināmajiem kreditēšanas veidiem, tajā ar kreditēšanu nodarbojas privātpersonas. Šajos klubos cilvēki viens otram aizdod un aizņemas naudu, gūstot noteiktu peļņu aizdevuma procentu veidā. Kreditēšanas klubs ir pasaules lielākais interneta tiešsaistes tirgus, kas apvieno aizdevējus un aizņēmējus.

2. “Prosper”

Šis ir vēl viens kreditēšanas klubs, kura dalībnieki nodarbojas ar naudas aizdošanu un aizņemšanos, gūstot komisijas maksas jeb procentu maksājumus.

3. “Loyal3”

Šis uzņēmums piedāvā interesantu opciju pirkt un pārdot akcijas par brīvu. Kāds, iespējams, brīnīsies, kādēļ par brīvu. Tas tādēļ, ka tas piedāvā tikai dažu, pasaules mēroga uzņēmumu, piemēram, “Apple”, “Best Buy” vai “Coca-cola” akcijas, bet tomēr ļauj investēt arī nelielas summas. “Loyal3” īpašā iezīme ir fakts, ka tas ir viens no retajiem tāda tipa izņēmumiem, kas ļauj pirkt dalītās akcijas. Ja parasti uzņēmums piedāvā akciju par, piemēram, 350 ASV dolāriem, tā ir arī minimālā investīcijas summa, bet “Loyal3” piedāvā maksāt tikai daļu no akcijas summas, kā arī iegūt attiecīgu daļu.

4. “Capital One 360”

Šis uz interneta tiešsaistes uzņēmums, kas piedāvā augstu procentu likmju un līdz ar to augsta ienesīguma krājkontus, kas ir ne vien viegli lietojami, bet arī daudz saistošāki nekā, piemēram, banku vai krājaizdevu sabiedrību pakalpojumi. Pašlaik šī uzņēmuma procentu likme ir 0,75%.

7. “Robo – Adviser”

Tas ir investīciju konsultants, kas sniedz investīciju pārvaldīšanas padomus interneta tiešsaistē.

8. Tu pats

Lai cik dīvaini tas neliktos, tieši cilvēks pats ir viens no labākajiem veidiem, kur un kā investēt savu naudu. Ieguldiet naudu sevis apdrošināšanā, veselībā, formālā vai neformālā izglītībā, sevis koučingā, grāmatās, ceļošanā, produktīvās attiecībās u.tml. virzienos, kas veicina jūsu izaugsmi un pilnveidi.

9. Bizness

Sava biznesa uzsākšana ir viena no labākajām nodarbēm, ko jebkad var darīt, jo tā ne tikai nes peļņu, bet arī sniedz labumu citiem cilvēkiem. Sava biznesa esamība ir brīdis, kad cilvēkam vairs nav kur augstāk kāpt, jo tas ir sev darba devējs un darba ņēmējs.

10. Ietaupījumi

Savu ietaupījumu palielināšana ir lielisks veids, kā investēt savus 100 eiro. Ne vienmēr nepieciešams naudu investēt, lai tā nestu kādu labumu – arī uzkrājums sniedz labumu tad, kad tas ir nepieciešams, piemēram, kādās negaidītās un neatliekamās situācijās, kad brīvo līdzekļu nav. Turklāt ietaupījumu veidošana attālina jūs no nepieciešamības ņemt ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi.