Par uzņēmumu

Zīmols Grand Credit pieder 2007. gada augustā reģistrētajam uzņēmumam SIA „Grand Credit”. Uzņēmums darbojas kreditēšanas jomā, piedāvājot dažādu veidu kredītus gan privātpersonām, gan juridiskām personām, kā arī apdrošināšanas pakalpojumus un uzturēšanās atļauju noformēšanas pakalpojumus. Uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 50003952521 un tā apmaksātais pamatkapitāls ir 540 960 EUR. Uzņēmums sāka darboties ļoti sarežģītā laikā, bet tas spēja noturēties tirgū un gūt panākumus. Sākotnēji uzņēmums specializējās hipotekāro kredītu izsniegšanā, bet uzņēmumam 2011. gada novembrī tika izsniegta Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra atļauja patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Salīdzinot ar citiem Latvijas uzņēmumiem, SIA „Grand Credit” finanšu rādītāji ir ļoti labi. Pēdējo gadu laikā ir audzis uzņēmuma neto apgrozījums, tīrie ieņēmumi un aktīvu vērtība. Kaut arī uzņēmums darbojas veiksmīgi, Grand Credit nav pašu populārāko zīmolu vidū savā darbības jomā. Uzņēmums ir LNKA (Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas) biedrs.

Uzņēmuma adrese ir Rīga, Bīskapa gāte 2 un uzņēmuma oficiālā mājas lapa ir www.grandcredit.lv Sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem var zvanot pa tālruni +371 67370688 vai rakstot uz e-pastu info@grandcredit.lv. Uzņēmums strādā katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00. Uzņēmumam ir arī skype tiešsaistes čats ar lietotājvārdu grandcredit. Uzņēmuma bankas konts ir LV44RTMB0000602801329.

Grand Credit mājas lapā ir pieejama ļoti plaša informācija par kredīta saņemšanas un atmaksas nosacījumiem un visiem pārējiem sniegtajiem pakalpojumiem. Mājas lapa ir pārskatāma, līdz ar t visu informāciju ir ļoti viegli atrast.

Piedāvājumi

Grand Credit piedāvā dažādu veidu kredītus un citus pakalpojumus gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Privātpersonām tiek piedāvāti sekojoši kreditēšanas pakalpojumi:

 • Iespēju kredīts – kredīts, kurš paredzēts lieliem izdevumiem, piemēram, automašīnas iegādei, mājas remontam, ceļojumam utt.
 • Hipotekārais kredīts – kredīts, kurš ir paredzēts nekustamā īpašuma iegādei.
 • Kredīts uzņēmējdarbības uzsākšanai – kredīts paredzēts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai.
 • Kredīts remontam – kredīts, kurš paredzēts remontdarbu veikšanai mājās vai dzīvokli, kā arī dārza, terases vai citu vietu labiekārtošanai. Šo kredīta veidu var izmantota arī ja nepieciešams iegādāties sadzīves tehniku vai jaunas mēbeles.
 • Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai – kredīts, kurš paredzēts, lai atsāktu vai turpinātu nekustamā īpašuma būvniecību – finansētu būvmateriālu iegādi, celtnieku algošanu, kā arī citus ar būvniecības darbiem saistītus izdevumus.
 • Kredīts komunālo parādu dzēšanai – kredīts, kurš paredzēts parādsaistību nokārtošanai ar namu pārvaldniekam vai ūdens, elektrības, gāzes, apkures un citu komunālo pakalpojumu nodrošinātājiem.
 • Mikroaizdevums saistību apvienošanai – kredīts paredzēts lai apvienotu kredītsaistības ar citiem kreditoriem. Ar šo aizdevuma veidu iespējams saņemt naudas summu līdz 3000 EUR uz termiņu līdz 2 gadiem. Procentu likme ir 4% gadā.

Visiem uzskaitītajiem kredīta veidiem maksimālais atmaksas termiņš (izņemot mikroaizdevumu) ir 15 gadi un aizdevuma procentu likme ir sākot no 11% gadā. Konkrētas procentu likmes ir atkarīgas no aizdevuma summas, atmaksas termiņa un citiem aspektiem. Visiem kredīta veidiem var tikt pieprasīta nekustamā īpašuma ķīla vai obligāciju ķīla. Aizdevumus ir iespējams saņemt arī nerezidentiem. Grand Credit nodarbojas arī uzturēšanās atļauju noformēšanu un apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanu.

Juridiskām personām tiek piedāvāti sekojoši kreditēšanas pakalpojumi:

 • Universālais kredīts – kredīts, kurš paredzēts uzņēmuma izaugsmes nodrošināšanai. Tas var tikt izmantots, lai palielinātu uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus, iegādātos uzņēmumam nepieciešamos pamatlīdzekļus utt.
 • Finansējums attīstības projektiem – kredīts, kurš paredzēts, lai finansētu uzņēmuma darbības paplašināšanas projektus.
 • Tiešās investīcijas – iespēja kļūt par Grand Credit finanšu partneri.

Gan juridiskām, gan fiziskām personām tiek piedāvāta arī pārkreditācija. Tas ir kreditēšanas pakalpojums, kas sniedz iespēju samazināt ikmēneša maksājumu apjomu, piemērojot samazinātas procentu likmes, vai arī pagarinot aizdevuma atmaksas termiņu. Arī kredītiem, kas tiek piedāvāti juridiskām personām maksimālais aizdevuma termiņš ir 15 gadi un aizdevuma procentu likme ir sākot no 11% gadā, bet katrs konkrētais kredīta pieprasījums tiek izskatīts individuāli.

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Grand Credit kredīta vai citu pakalpojumu pieteikumus var iesniegt jebkura pilngadīga fiziska persona vai jebkura juridiska persona. Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli, līdz ar to kredīta piešķiršanas nosacījumi ir ļoti elastīgi. Lielākajai daļai kredītu veidu ir nepieciešamas nekustamā īpašuma ķīlas nodrošinājums. Lai privātpersona saņemtu kredītu ir nepieciešams iesniegt sekojošu dokumentus:

 • Pieteikuma iesniedzēja pases kopija
 • Īpašuma tiesības apliecinoši dokumenti (zemesgrāmata, zemes robežu plāns, kadastrālās uzmērīšanas lieta)
 • VID izziņa, VSAA izziņa, konta izraksts par pēdējiem 6 mēnešiem
 • Lai juridiska persona saņemtu kredītu ir nepieciešams iesniegt sekojošu dokumentus:
 • Pieteikuma iesniedzēja pases kopija
 • Uzņēmuma reģistrācijas dokumenti
 • Pēdējā finanšu pārskata perioda bilance
 • Uzņēmuma darbības apraksts un biznesa attīstības plāns
 • Īpašuma tiesību apliecinājums (zemesgrāmata)
 • Kredītus ir iespējams saņemt kredītiestādes darba laikā – darba dienās no 9:00 līdz 18:00.