Kļūt bagātam – grūts, bet ne neiespējams ceļš, kuru var doties ikviens. Vēl grūtāk sasniegt bagātību ir tad, ja ļausities bailēm ņemt virsroku. Jūs varētu uzdot jautājumu, kas varētu būt tāds, kas nostātos ceļā uz bagātību? Patiesībā pat vismazākās bailes var pārtraukt sasniegt finansiālos augstumus. Izlasi un apdomā, vai kāda no šīm bailēm nav raksturīga tev, tādējādi ietekmējot vēl vairāk miljonāra statusa sasniegšanu.

Bailes no KĻŪDĪŠANĀS

Vai mēs visi nebaidāmies no kļūdām? Neļauj bailēm paralizēt savus mēģinājumus pelnīt vairāk naudu. Ja vēlies uzsākt savu uzņēmējdarbību vai izmēģināt veiksmīgu roku investējot kādā projektā – nebaidies un dari to. Lai izvairītos no bailēm par iespējamu kļūdīšanos – izglīto sevi. Tā ir vienīgā iespēja, kā var pārvarēt kļūdas – iemācoties kā tās apiet, lai neatkārtotos vairākkārt.

Bailes KĻŪT PAR MĒRĶI

Nauda var izraisīt skaudību un greizsirdību konkurentu, draugu un pat ģimenes vidū – un kuram gan tas ir vajadzīgs? Taču, lai pārvarētu savas bailes un kļūtu pat nākamo Bilu Geitsu, jāsaprot, ka katrs bagāts cilvēks kaut reizi mūžā ir saskāries ar kritiķiem un greizsirdīgiem cilvēkiem, bet viņi neļauj naidam iekļūt viņos. Jo, galu galā, vai tu patiešām domā, ka, piemēram, tas pats Bils Geits ļautu dažiem cilvēkiem apturēt viņu no kļūšanas par bagātāko cilvēku pasaulē?

Bailes, ka TIKS NORAIDĪTI

Ja tu vēl joprojām atceries, ka izlaiduma ballē tev tika atraidīts uzlūgums uz deju un jūties par to dziļi sarūgtināts, tu nekad neiedomāsies uzdrošināties un piedāvāt kādu biznesa ideju, kurai pastāv riska kapitāls. Visa problēma ir bailēs, ka tiksi noraidīts. Ir zināmi daudzi cilvēki, kuri nav tikuši nekur tālāk tikai tāpēc, ka nepietika drosme riskēt un iesniegt savas idejas. Nedomā, ka tev ir vērienīgas izredzes zaudēt, tā vietā atkārtoti domā, ka tev nav ko zaudēt. Arī tad, ja lūdz cilvēkus ieguldīt tavā spožajā idejā, vai ziedot naudu kādam projektam – neļauj atraidījumam apturēt no nākošās idejas, lai padarītu sapņus par realitāti.

Bailes, ka NEKAD NEBŪS PIETIEKAMI

Cik nav redzēti cilvēki, kam it kā nauda netrūkst, bet viņi cenšas iegūt arvien vairāk. Iespējams, tas, kas tevi nomāc kļūt par bagātu cilvēki ir bailes kļūt alkatīgam, un apzināties, ka tev nekad nepietiks ar tik, cik būs. Tu gribēsi pēc iespējas vairāk akcijas, centīsies iegūt tās dažādākos veidos pat tad, ja lieliski varētu baudīt dzīvi ar to, cik jau tev ir. Tu vari mainīt šādu domāšanas veidu, izvērtējot to, kas tev jau ir šobrīd un esot pateicīgam par to.

Bailes no ATKĀRTOTĀM FINANSIĀLĀM NEVEIKSMĒM

Ja vienreiz esi ticis pāri bankrotam, atlaišanai no darba amata pildīšanas, naudas trūkumam, tu visu laiku varētu dzīvot patstāvīgā režīmā, kur izdzīvošana ir vienīgais mērķis. Tu nespētu izbaudīt savu dzīvi, visu laiku nebaidoties, ka atkal nenonāksi finanšu bezdibenī. Taču šīs bailes var sniegt sava veida mācību, jo šāda pieredze neļaus mētāties ar naudu, arī tad, ja viņa būs pietiekoši un pat vairāk kā pietiekoši. Pārdzīvot milzīgu finansiālu neveiksmi ir iespaidīgs sasniegums. Ja tu varēji izrakt sevi no parādiem, atrast augstāk atmaksātu darbu pēc tam, kad tiki vairākkārt atlaists – tu dzīvē vari sasniegt to, ko vēlies, ieskaitot kļūt bagātam.

Bailes ZAUDĒT DRAUGUS

Pastāv divi veidi, kā draugi var reaģēt uz tavu veiksmi – viņi parādīs vai nu plaši izplestas rokas, vai mēli. Respektīvi, ir cilvēki, kuri nespēj uzņemt otra līdzcilvēka veiksmi, uzskatot to pat pārlieku lielu plātīšanos, ja pēkšņi vēlēsies izmaksāt visas restorānu apmeklējuma reizes. Cilvēki var sajusties mazvērtīgāki tikai tāpēc, ka viņiem ir mazāk nauda un aizgriezt tev muguru. Protams, tas ir veids, kā saprast, kuri draugi ir patiešām draugi, jo draudzību nevar ietekmēt nekādas finansiālas lietas.