Ātrais.lv ir ātrās kreditēšanas zīmols Latvijā, kura darbību kontrolē uzņēmums SIA ”NORDIC FINANCE” (Reģ. nr. 40003773271), kas agrāk bija pazīstams ar nosaukumu SIA ”EASTCON FINANCE”. Nordic Finance dibināts 2005. gada 6. oktobrī un šobrīd strādā ar diviem kredītdevēju zīmoliem – ātro kredītu izsniedzēju Ātrais.lv un ilgtermiņa kredītdevēju Iespējukredīts.lv. Savu darbību uzņēmums sāka ar 300 tūkstošu latu (426 tūkstoši eiro) lielu sākuma kapitālu. Šobrīd pēc neto apgrozījuma Nordic Finance ierindojas 7168. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Nordic Finance ir Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Tas nozīmē, ka šī uzņēmuma kredītdevēju zīmoli ir uzticami klientiem. Sadarbībā ar pārējiem LNKA biedriem Nordic Finance ir parakstījis Labās prakses standartu un Klientu hartu, kas apliecina labas gribas godīgu komercpraksi un sadarbību ar klientiem, aizstāvot patērētāju intereses. Informāciju par kredīta saņemšanu un par pašu kompāniju var atrast mājaslapā, kuras nosaukums ir tāds pats kā zīmolam – atrais.lv. Mājaslapa ar ļoti piesaistošo dizainu piedāvā atrast un ērti aplūkot visu nepieciešamo informāciju. Pēc pieteikšanās aizdevumam mājaslapā tiek izveidots klienta profils, kura dati tiek uzglabāti drošā datubāzē. Ja rodas nepieciešamība sazināties ar uzņēmumu vai tā pārstāvjiem var zvanīt pa tālruņa numuru 67933051 vai 26619472. Elektroniski sazināties var rakstot e-pastu uz adresi info@e-finance.lv vai uzdodot jautājumu uzņēmuma mājaslapā. Var doties arī uz Nordic Finance biroju, kura adrese ir Mūkusalas 33-4, Rīga. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Jūrmalas iela 14, Piņķi, Babītes novads. Kredīta pieteikumi un klientu apkalpošana notiek darba laikā – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 21.00 un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. Uz telefona zvaniem tiek atbildēts darba dienās no 8.00 līdz 17.00. Maksājumu naudu iespējams pārskaitīt uz vairākiem bankas kontiem Latvijas komercbankās Swedbank, SEB, Citadele un DnB. Klientiem ir iespēja izvēlēties sev izdevīgāko vai ērtāko, lai nebūtu jāmaksā starpbanku pārskaitījumu komisija. Informāciju par Ātrais.lv var atrast arī dažādos sociālajos tīklos, bet konkrētas lapas uzņēmumam nav.

Ātrais.lv piedāvā īstermiņa aizdevumus jeb ātros kredītus. Ir iespējams aizņemties naudas summu 40 līdz 700 eiro apmērā, termiņā no 3 dienām līdz 12 mēnešiem. Turklāt, aizņemoties naudu uz 3 dienām, kredīts ir bez procentiem – atdod tik, cik aizņēmies. Procenti katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli, attiecīgi aizdevuma lielumam un atmaksas termiņam. Par noteiktu komisijas maksu kredīta atmaksas termiņu pie šī kredītdevēja ir iespējams pagarināt. Pēc reģistrācijas mājaslapā atrais.lv kredītu iespējams noformēt arī ar SMS vai mobilās aplikācijas palīdzību. Kredīta saņemšanas process noris ļoti ātri. Neatkarīgi vai pieteikums tiek nosūtīts darba dienā vai brīvdienā naudu kontā iespējams saņemt 10-15 minūšu laikā.

Lai varētu saņemt kredītu ir klientam ir jāatbilst pāris nosacījumiem. Tāpat kā citu LNKA biedru uzņēmumos tiek pieprasīts 20 līdz 75 gadu vecums. Ir jābūt Latvijas republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijas teritorijā. Nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādsaistības. Vajadzīgi pietiekami, regulāri ienākumi, lai varētu atmaksāt kredītu. Šiem ienākumiem vajadzētu būt no darba vietas, jo tā tiek pieprasīta reģistrācijas anketā. Reģistrācijas anketā arī jānorāda personas dati, kontaktinformācija un informācija par personīgajām finansēm.